Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

ima ih mnogo..

npr. Forrest Gump (1994) - ceo film... mnogo mi zao coveka... posebno ljubavisanje njegovo.. i kad mu ona bitch slama srce...

 

Titanik?! icon_smile.gif

 

Mada mozda ipak ovo - Armaggeddon (1998), scena kada Bruce Willis odlucuje da ostane na kometi... i da pogine radi visih ciljeva.. a dole Liv place i gleda u ekran.. kao i u spotu za I don't wanna miss a thing..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada mozda ipak ovo - Armaggeddon (1998), scena kada Bruce Willis odlucuje da ostane na kometi... i da pogine radi visih ciljeva.. a dole Liv place i gleda u ekran.. kao i u spotu za I don't wanna miss a thing..

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

najbednija tuzna scenau najbednijem mass destruction filmu... icon_wink.gif ali to je samo moje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije da nesto volim "gospodare prstenova" niti mi je ovo najtuznija scena...al!

mislim da mi je bilo zao kad je gandalf pao u onu planinu ja mislim da je to prvi deo....znam sta se sad pomislja nalozena klinka na te bajkovite i power gluposti al zar vas nije dirnulo? icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

 

 

 

ahahahahahahahaha

nije ni mene:)))) kako sam zlobna mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U KINA STIZE BAMBI 2!!!

 

GADOVI SU NAPRAVILI 40ak GODINA PAUZE DA SE POMIRIMO SA CINJENICOM DA JE BAMBIJEVA MAMA STVARNO MRTVA I VIDI TI SAD OVO!!!!

 

 

BASTARDS!

upravo sam htela da napisem da cu zadaviti onog ko postuje da je najtuznija scena kad bambiju umre mama 233.gif

ne, ja nisam plakala je je bambiju umrla mama!

zar me to cini bezosecajnom kuckom? icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji ste vi........ mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

pa cujem ima drugi deo...mozda naprave nesto morbidno kao tipa da se mama bambijeva vrati kao bambi-zombi (cak se i rimuje icon_rockdevil.gif )

i da ih sve pobije... mrred.gif

ako su decica mogla da gledaju 3. deo gospodara i pri tome da ometaju(tipa: a mama,mama sta ovaj cika hoce sa frodom??) onda mogu da gledaju i psiho triler drugog dela bambija kako ga ja zamisljam:))))) icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se icon_da.gif

Bambijeva mama umre odmah na pocetku, a Simbin tata nesto kasnije, kada se vec vezes za lika icon_cry.gif

tako je!meni je bilo uzasno lose zbog toga......

nego za ono dal je gore mama ili tata ako umre...mislim da u crtacima nije do toga...ja vise volim lavove pa i da umre tata zalije ce mi biti nego da umre mama pa cak i bambiju.i ponavljam zasto je ta scena uopste tuzna??? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam bio mali nisam ni izvalio da su Bambiju ubili kevu... mislio sam da su se razišli pošto su počeli oni lovci da ih jure......

 

 

Sad sam se setio priče kada je moja keva bila mala..... u to vreme su crtaće puštali u bioskopima, pa kada je ona otišla sa svojom sestrom i ćaletom (mojim dedom), nije mogla više da gleda kada su ubili Bambijevu kevu pa je plačući istrčala napolje. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam bio mali nisam ni izvalio da su Bambiju ubili kevu... mislio sam da su se razišli pošto su počeli oni lovci da ih jure......

 

 

Sad sam se setio priče kada je moja keva bila mala..... u to vreme su crtaće puštali u bioskopima, pa kada je ona otišla sa svojom sestrom i ćaletom (mojim dedom), nije mogla više da gleda kada su ubili Bambijevu kevu pa je plačući istrčala napolje. icon_smile.gificon_smile.gif

izgleda da je tvoja mama bila vise okruzena realnim svetom nego ti laugh.gif

nego sta je bilo kad si otkrio istinu??zar nije jos vise bolelo?icon_smile.gif)

 

 

devojcica sa sibicama?pa da jeste tuzno ali koliko sam takvih istinitih knjiga i filmova odgledala otupela sam na osecajnost i tugu.postalo mi je svakidasnje.... wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...