Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

izgleda da je tvoja mama bila vise okruzena realnim svetom nego ti laugh.gif

nego sta je bilo kad si otkrio istinu??zar nije jos vise bolelo?icon_smile.gif)

Možda i jeste bolelo, ali se ne sećam kada sam izvalio šta se u stvari desilo, ali mi je ipak tužnija scena kada u LION KINGu pogine ćale onog malog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao da...devojcica sa sibitzama,imala sam tu kgnjiGicu negde,hehe,moj brat je stalno plakao uz to kad smo bili maaali

a meni je i dalje najtuznija scena iz zelene milje kad place veliki crni covek icon_cry.gif

troo, sad sam se najezio... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam kraj filma "Pasji zivot", kao i scena iz filma "Pi", u kojoj onaj matematicar posmatra lelujanje lisca na vetru, sa blagim osmehom na licu.

sto se crtaca tice, moj izbor je definitivno "Zemlja pre vremena". icon_biggrin.gif

joj to mi je najaci crtani ikad!!!!!!mislim da kad sam bila mladja prosto bih podivljala kad ga vidim na tv-u od radosti...a mama bi samo klimnula glavom i donela maramice za svaki slucaj...koji se uvek desavao...mislim kako da ne zaplaces kad mala sapa trci za onom stenom misleci da je to njegova mama....reci.... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada u crtanom filmu zasnovanom po istoimenoj prici H. K. Andersena djevojcica sa sibicama ostaje bez svoje poslednje sibice i umire u kandzama hladne i surove zime....

i onda dodje onaj nekrofil....a ne to je bilo na Spice Platinumu....nema veze...

 

kada bambiju ubiju mamu definitivno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj to mi je najaci crtani ikad!!!!!!mislim da kad sam bila mladja prosto bih podivljala kad ga vidim na tv-u od radosti...a mama bi samo klimnula glavom i donela maramice za svaki slucaj...koji se uvek desavao...mislim kako da ne zaplaces kad mala sapa trci za onom stenom misleci da je to njegova mama....reci....     

koji je to bre crtani?

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije Mala Šapa nego Malo Stopalo icon_da.gif

 

"Zemlja pre vremena" qvlt nad qvltovima... prelep crtani film... a svi stariji Disney su jako lepi, imaju svoje momente za plakanje...

 

Aaaaa icon_cry.gif

pa zavisi kako ko prevede...mada to nije problem..ok moze i malo stopalo icon_wink.gif

a da bas cool crtani

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm dakle ovako.....

ko ima zemlju pre vremena,zmajev let,spasioce i ono sa slatkom malom izvrnutom tortom bio bih veoma zahvalan kada bi me ta osoba,ili kada bi me te osobe kontaktirale da probamo da umnozimo to i da bar nekim ljudima sa foruma pomognemo i da im damo te filmove.moze i van ali...a meni treba prvenstveno zbog licnih potreba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...