Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Al sad ozbiljno, pored nekih koje su pomenute ovde: Lepa sela kad moraju da roknu Uchiteljicu Milenu, ta me svaki put razjebe...

Crna Guja 4 zavrshetak kada svi krechu u jurish...Valjda zbog Ovena, Sasuna i ostale bratije koja me je trovala poezijom WWI...

Ne znam valjda chu se setim josh ponechega...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je najtuznija scena kad vidim na TV-u da pocinje neki od filmova Ljubise Samardzica Smokija - bilo koji. To je toliko emotivan trenutak, kao neki grch u dubini zheluca, sve grcam u suzama zeni: "...PREEEEEEEEBACI, JOOOOOOOJ, MOOOLIIM TE, PREEEEBACIIIII, NEEE MOGU DA GLEEEEDAM OVOOO SRAAANJE, JOOOOOJ!!!!!!"

 

sad ozbiljno: ima neki film, ne znam kako se zove kad deki dolazi porodica koja ga je strpala u staracki dom u posetu, a on usamljen, ostavljen, ljut na njih, smrknut kao oluja, cuti, ignorise ih. Oni, vidi se jedva cekaju da idu, a mali unuk prilazi dedi i pipne ga obrazima grubim kao brazde na njivi, i pita: "A jel' boli kad si tako star?", a deda se razvedri i kaze nezno: "Danas ne boli"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Film Sampion igra tatko na Andju Dzoli , kada mali plavi klinac place na kraju filma jerbo umire posle bokserskog meca

 

 

 

e brate sestro.. ja gledala film ali me nije nesto posebno rastuzio. ali moja sestra i sad place kad se sjeti te scene.. narikala je dok smo gledali film, Boze me oprosti k`o da nam je neko u familiji rikn`o..

 

 

rastuzilo me neki dan gledajuci Transporter 2 - kad mu onaj idiot pocjepao sako.. a poslije i rukav bijele kosuljice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest volim_crnke

"Losh ukus " ovog Pitera -gospodara prstenoova , kada lik pada sa litice na neku stenchugu, razbije glavu i ispadne mu mali mozak pa onako bezorjentisan sirot trazi isti po plazi...a , da , i trinaesto prase , takodje...e siroto.. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e brate sestro.. ja gledala film ali me nije nesto posebno rastuzio. ali moja sestra i sad place kad se sjeti te scene.. narikala je dok smo gledali film, Boze me oprosti k`o da nam je neko u familiji rikn`o..

Mislim da je taj film bio broj jedan u izboru VH1 za najtuzniji film, tacnije scenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

narnia, dio sa žrtvovanjem aslana(iako sam ju čitala milijun puta i znam da oživi)

kraj la reine margot :/

 

the hours ne smijem gledat, to mi je depra mrtva. obožavam virginiju woolf, kidmanica ju je fantastično odglumila... cijeli film mi je tuga, ali čak me i richardovo samoubojstvo ne potrese toliko ko ona scena kad meryl streep pukne u kuhinji.

ili zadnja, kad se virginia ubija...sa ovim tekstom

 

Dear Leonard,

To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

blje evo mi već suze krenule :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jako tuzna scena,a posto nisam citala ranije postove,valjda je niko nije spomenuo....poslednja scena iz filma Betty Blue...ne znam zasto,nista posebno ali jednostavno pogadja,kao i kad se on oprasta od nje u bolnici

 

o da... :( moguce da sma ja pomenula... uz taj film sam nevidjeno plakala :redface::redface::redface::cry:

Edited by *drunken_butterfly*

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najtuznija scena, koja me je ujedno i najvise nervirala, kad ubiju viktora franka na samom kraju. skoro da su pobegli, taman da se izvuku i neki zalutali metak ga pogodi. da su svi ostali izginuli bilo bi mi manje zao i manje bih se nervirao. on mi je, naravno, bio omiljeni lik u tom filmu. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...