Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Da, i ja se slzhem sa scenu u Hrabrom srcu.. sad.gif

Onda, u Paklenoj pomorarandzhi kad Alex widi da su mmu obi drugowi pubowi i kad ga odwedu da ga biju...

U Mulen ruzhu kada Chrisitan pewa El Tango de Roxanne...

Da i kad Bambiju umre mama...

Uwek se rasplachem i kad u gospodaru "umre" Gandalf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је ужасна/тужна сцена из "Ловац на јелене" пред крај, када Вокен каже: "Један метак" (ако се не варам) и разнесе себи мозак ...

Јао, брука ...

 

Или у "Мистична река" кад Шон Пен рокне Тим Робинса ...

Ух, хтео сам да умрем у биоскопу ...

Баш сам се потресао ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Tuzna je scena kada u Shockeru Horace Pinker ubije Alison (iako se na tu scenu nije obracala puno paznja, zavrshena je u roku od 10 sekundi)

 

Koliko god cudno zvucalo, od zadnjih filmova koje sam pogledao najvise me je potresao Return of the LIving Dead 3... (iako sam pored tog odgledao jos 3 drame laugh.gif)

 

Dakle film je stvarno tuzan iako se u njemu pojavljuju klasicne scene horora (masa zombija, mnogo gora, krvi)...

 

kratak sadrzaj; A sad tale about true love...

Devojka je ubijena u saobracajnoj nesreci i njen momak je ozivljava uz pomoc gasa koji proizvodi vojska (ok, u istrazivanju je i nije usavrsen). Devojka ozivljava, ali izgleda da vise nije onakva kakva bi trebala da bude... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Prohujalo sa vihorom:

Skarlet O' Hara svadja se sa Retom Batlerom i polazi uz stepenice, slucajno paden i izgubi dete... pa posle nekog vremena im izgine i ono prvo kada padne sa konja i Ret koji ga psihoticno oplakuje tri dana... svega ima tragedije, nesporazuma, izdrkavanja itd. mozda suludo zvuci ali mene je ta scena pogodila kada sam prvi put sa nekih 10 godina gledala taj film. icon_uhoh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prohujalo sa vihorom:

Skarlet O' Hara svadja se sa Retom Batlerom i polazi uz stepenice, slucajno paden i izgubi dete... pa posle nekog vremena im izgine i ono prvo kada padne sa konja i Ret koji ga psihoticno oplakuje tri dana... svega ima tragedije, nesporazuma, izdrkavanja itd. mozda suludo zvuci ali mene je ta scena pogodila kada sam prvi put sa nekih 10 godina gledala taj film. icon_uhoh.gif

to je bas ona GLEDAM TE KAKO ODLAZIS U VOZU DOK KISA PADA patetika biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god cudno zvucalo, od zadnjih filmova koje sam pogledao najvise me je potresao Return of the LIving Dead 3... (iako sam pored tog odgledao jos 3 drame laugh.gif)

Imaš trojku!!!! Damn you -.-

 

Elem, filmovi me retko rastuže...poslednji koji je koliko-toliko uspeo je The Green Mile (verovatno je neko već pomenuo tu scenu). Poor guy =(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је ужасна/тужна сцена из "Ловац на јелене" пред крај, када Вокен каже: "Један метак" (ако се не варам) и разнесе себи мозак ...

Јао, брука ...

da, da, da... icon_sad.gif bas sam to htela da napisem...

inace, jedan od filmova uz koji sam plakala kao kisa - Betty Blue... posebno na kraju, kada je ugusi jastukom... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...