Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Kakva mala sala od toga nema nista. Lepo vam je Talvi dao primere. Ja cu navesti samo jos par - Agent Steel, Evergrey, Impaled Nazarene, Samael...Nikad ta mala sala nije bila napunjena. Jedini izuzetak je bio Tankard, al Tankard je Tankard bato :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to super, Behemoth i ekipa, ne ni da nisu veci bendovi ali mislim da je popularniji Ensiferum. Otkud znam ...

Shto se castle-a tiche prezhvakana pricha 1000 puta, ja prvi nisam bio kupio kartu ( nisam imao para, i kupio bih je do pochetka festivala ), tako da to nije neko merilo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno mislim. Ensiferum je manje extremniji bend koji je trenutno bash u ekspanziji, bar svuda u Evropi su hit.

Takodje npr znam lichno 5 ljudi koji bi otishli na Ensiferum dok ne znam nikoga ko bi otishao ( ili je bio ) na Behemoth-u.

Nije to nikakvo merilo ali chisto kazhem, uostalom vec rekoh da su u ekspanziji tako da ako ih sada ne vidimo dok mi pretpostavljam cena nije toliko porasla onda verovatno nikada necemo. ;)

Uostalom ribe pochinju da se lozhe na Petrija kao na Alexi Laiha, treba i to imati na umu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno mislim. Ensiferum je manje extremniji bend koji je trenutno bash u ekspanziji, bar svuda u Evropi su hit.

 

I Behemoth je u ekspanziji svetskih razmera a mislim da u Srbiji vise ljudi slusa death/black metal (tj. Behemoth publika) nego battle/folk metal (Ensiferum publika).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, pa da. :) :) :)

 

I jos nesto: jel' vi mislite da bi se bilo kome uopste isplatilo da dovodi Ensiferum u Srbiju? Pa sve i da se ostvari ta vasa fiks ideja i da oni zaista napune malu salu, ne verujem nesto da su oni toliko jeftin bend da toliko prodatih karata moze da izvadi organizatora. Sami ste rekli, jako su popularni u zadnje vreme, i upravo stoga ne verujem da su bas tako jeftini i da bi pristali da sviraju u tolisnoj sali. Nemojte misliti da bendovi ne uzimaju i to u obzir prilikom zakazivanja koncerata.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da ne slusa preterano mnogo ljudi Ensiferum, ali bas ne mislim da se organizatoru ne bi isplatilo da ih dovedu. Ne mislim da bi nesto mnogo zaradili, ali valjda ne bi bili u minusu.

 

Setite se samo kako je bilo kada je prvi put dolazio Evergrey!!

Nikada manje ljudi a ni bolje atmosfere. Ni organizatori nisu bas pukli zbog tog certa a postao je to kultni dogadjaj o kome ce se pricati dokle god je ovog foruma!!

 

Zamislite Ensiferum/Wintersun/Norther turneja :rolleyes: Tu se ne bi znalo ko u kom bendu svira :mhihi: ali bi publika uzivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ensiferum bi laganica napunio malu salu, mnogo ljudi ga slusa kod nas...

 

Pa ako pod napuniti mislis ono sto je uradio Evergrey, sa nekih 200-250 ljudi, onda mozda ... sa jeftinom kartom.

 

Ti ozbiljno mislis da u Srbiji vise ljudi slusa Ensiferum nego Behemoth?

Zapravo ja mislim da da. Sto se opet svodi na to da li ih (nas) je 117 ili 131 :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Kontam da ne slusa preterano mnogo ljudi Ensiferum, ali bas ne mislim da se organizatoru ne bi isplatilo da ih dovedu. Ne mislim da bi nesto mnogo zaradili, ali valjda ne bi bili u minusu.

 

Setite se samo kako je bilo kada je prvi put dolazio Evergrey!!

Nikada manje ljudi a ni bolje atmosfere. Ni organizatori nisu bas pukli zbog tog certa a postao je to kultni dogadjaj o kome ce se pricati dokle god je ovog foruma!!

 

Zamislite Ensiferum/Wintersun/Norther turneja :rolleyes: Tu se ne bi znalo ko u kom bendu svira :mhihi: ali bi publika uzivala.

 

Hm.. znam nekolicinu ovde ljudi koji gotive Ensiferum, ali ovde su ljudi previše konzervativni, ja ne kontam zaista zašto. Ali poenta je da zaista ne znam koliko bi ljudi došlo i gledalo Ensiferum. Ja ih nenormalno gotivim, i ta kombinacija je ulta-mega-giga-tetra-extra i ni za šta na svetu ne bih to propustila. .... aaajeee, još razmišljam o onom gigu Eluveitie, koji je trebao da se održi .. da nije bilo Maidena koliko li bi oni ljudi okupili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste to tacno, poznati su oni. Samo pre dve godine su svi ti folk bendovi bili mnogo mnogo poznatiji. Secam se samo pa korpiklaani su svi bukvalno slusali, i u to vreme bi svi ti isto isli na koncert bez razmisljanja, sada je vec drugacija situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In the words of Pantera:

 

Scrape it, grind it, peel it, hide it

The trend is over and gone forever

Shelf it, box it, save it, frame it

You won't need that anymore,

it's on sale at the fucken dollar store

 

Waste of time,

pantomime,

circus doll,

at the local mall

Exterminate, it's all fake!

Exterminate, it's all fake

 

Sandblast yourself

Sandblast yourself

Sandblast

Sandblast

It's getting old, old, old

 

:da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...