Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Standardna pričica, kao sa Gardijanima... Biće ove nedelje u beogradu, ne sećam se da li su rekli do kog datuma tačno, ali valjda sutra imaju neki photo session, u sredu snimanje spota...

Opet su se kleli da sviraju čist heavy (dakle nikako power) i tako to... icon_smile.gif

 

E da, Oskarov otac je iz Beograda. icon_da.gif

 

Pustili su pesmu za koju se snima spot, "The Fire Burns Forever", album izlazi u oktobru, učiniće sve što je do benda da dodju da sviraju kod nas (postoji teoretska šansa na jesen) itd...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci najjaca fora dana. Danas sedimo mi u moskvi pijemo pivo i cekamo HamerFallovce da nalete za slikanje...

i savatamo mi njih oko 17h kod moskve, slikamo se smaramo ih malo... i fora dana..

Prolazi neka matora zena sa kapiram sinom, i Rosen pocinje da se smeje, a onda i Oscar... i mi gledamo sta je, kad sa njom ide klinac u HF majci i ne izvaljuje nista... i ortakinja se na kraju dere 'nosis Hamerrfall majcu a ne prepoznajesh ih' i legenda je samo pogleda i ode...

TAKO DA ZELIM DA CESTITAM TOM KRALJU !!!!!!

 

P.S. Joacim je pitao gde ima dobrih riba i dobrog piva icon_razz.gif

 

I da tu su par dana i otisli su u voodoo...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazi neka matora zena sa kapiram sinom, i Rosen pocinje da se smeje, a onda i Oscar... i mi gledamo sta je, kad sa njom ide klinac u HF majci i ne izvaljuje nista... i ortakinja se na kraju dere 'nosis Hamerrfall majcu a ne prepoznajesh ih' i legenda je samo pogleda i ode...

TAKO DA ZELIM DA CESTITAM TOM KRALJU !!!!!!

 

 

Ali veruj mi da sam razmišljao o tome! icon_smile.gif

 

Znači tripujem nešto u fazonu "Jbt, pun qrac klinaca po gradu nosi HF majice, zamisli bruku ako sad neki od njih naleti na članove benda i ne izvali ih..." wallbash.gif

 

 

QQ mhihi.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, pa ja ne da ne slusam powericu i te fazone, nego nikako, a opet sam gledao xy spotova i sranja, i prepoznao bih svakog od njih na ulici, kao sto sam prepoznao i ove!

 

eh, i ja tako izblejah sa HFovcima danas, malo ih slikao, popricao sa njima, najvise sa basistom i pevacem, malo smo cackali njegov laptop, i uvek sam se pitao zasto likovi koji ne slusaju neki bend (kao ja, npr, hammerfall) imaju priviliegiju da bleje sa njima, a likovi koji gotive (kao, npr, taj mali ispred moskve icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) nemaju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

salim se, ali stvarno, skroz su ok likovi, snimaju spot ovde, zato sto su troskovi snimanja neuporedivo manji nego bilo gde, i to je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, pa ja ne da ne slusam powericu i te fazone, nego nikako, a opet sam gledao xy spotova i sranja, i prepoznao bih svakog od njih na ulici, kao sto sam prepoznao i ove!

 

eh, i ja tako izblejah sa HFovcima danas, malo ih slikao, popricao sa njima, najvise sa basistom i pevacem, malo smo cackali njegov laptop, i uvek sam se pitao zasto likovi koji ne slusaju neki bend (kao ja, npr, hammerfall) imaju priviliegiju da bleje sa njima, a likovi koji gotive (kao, npr, taj mali ispred moskve icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) nemaju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

salim se, ali stvarno, skroz su ok likovi, snimaju spot ovde, zato sto su troskovi snimanja neuporedivo manji nego bilo gde, i to je to!

Zar ti nisi blejao sa Guardianima? I zar oni nisu vec snimili spot ovde, tj. na dokovima? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li pustas buvu ili ne...

Nije buva,stvarno su bili na radiju,Valda Jet ih je intervjuisao.

 

Uglavnom,album izlazi oko 20. oktobra,naziv je Treshold (ili Tresholds),singl (fuck,zaboravio sam mu ime) 'Nature Blood' (il' tako nesto) izlazi mesec dana ranije,na turneju krecu pocetkom sledece godine (tu je Jet pogresno preveo,kao 'Eto culi ste,na turneju krecu na jesen' biggrin.gif ),Beograd im je ako na 'wish' listi,izjavili su da sviraju cisti heavy metal (tipa Judas Priest,Accept i Stormwitch - bendove koje su slusali kao klinci) nikakav power ili power-epic,Oskarov cale je iz BG-a (Petar se zove) a keva mu je Svedjanka,ne svidja im se to sto radi/svira Apocalyptica,itd.,itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni znao da oni dolaze u BG,ali sam se slucajno zadesi kod hotela Moskve kad su dosli kombijem i izlazili,odmah sam ih startovao i pozvao sve koje sam znao a da se loze na Hammerfall i tako je krenulo druzenje.Bili smo s njima od kad su dosli naravno u prekidima posto su morali na 202-ku.Bili smo i u Voodoo.Pa sta da vam kazem likovi su kako Stefan kaze "common people".Tako i treba, ja sam u pocutku bio pod utiskom i nisam bas lepo mogao da razmisljam i da lepo pricam s njima ali sam kasnije skontao da su kao sto je Stefan rekao obicni ljudi i kasnije je sve bilo mnogo lakse.Znas kad nekoga slusas kao klinac i gledas ih na koncertu kako su ne dodirljivi za tebe obicnog smrtnika,delujeti ne stvarno da si sad posle malte ne 10 godina slusanja u poziciji da sedis s njima pricas totalno o ne obaveznim temama i pijes pivo.Sve je bilo Ok osim sto sam se zajebo`````````````` kao nikad u zivotu sto sam ih odveo u Voodoo a ne u,kasnije ce se ispistaviti ,bolje mesto kao sto je Danguba u kojoj su te veceri pustali Heavy Padja i Ksenija.U jebote kakav sam bolid u opste u tom trenutku nisam zrazmisljao,a Oskar me je barem 3 puta pitao gde ima da se izadje veceras.U Voodoo necu vise nikad u zivotu da udjem to je jedna rupcina u kojoj se skupljaju 4 lika (ne vazno 4,5,6) koji se loze na neki NewMetal i koji ne znaju sta ce u zivotu da rade pa se smucaju po kojekakvim rupama i tako bleje.Muziku je pusta neki mali ofarbani koji je na pitanje da li hoce malo da promeni stil muzike makar malo rekoa..."Ne ne......ja necu da razbijam koncepciju veceri"...u fazonu boli me kurac za tamo neki Hammerfall sta su oni kad ja moram da im pustam sta oni hoce.A i nije bilo da pusta sta oni hoce vec samo malo da u normali muziku,cak je i tako pojacao muziku da mu je Oskar u jednom casu prisao i zamolio ga da smanji mao sto je to ovaj mali ofarbani i ucinijo(za divno cudo).Ne znam bas mi je trulo sto ih sinoc nisam odveo u Dangubu bilo bi nam super.........mentol sta cete nisam u tom trenutku razmisljao.Ja sam se smorio......e da jos ovo..........siguran sam da oni nisu dosli i da mi koji smo bili s njim ceo da takodje nismo bili tamo da bi Voodoo bio prazan bila bi ta 4 lika i lozili bi se na svoj NEW metal.....ZASUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....Ne mislim da mi sad treba da se uvlacimo svakom stranom bendu koji dodje ali da pokazemo samo kako smo mi u stvari deo evrope ali sa ovakvim stavom nikada necemo stici nigde.Nama se u evo npr. Beogradsku metal scenu petljaju ljudi koji stvarno ne zasluzuju.Necu da navodim znam dobro ko je bio tamo sinoc ali mi je trulo da ja sad nekog kao prozivam nisam takav znaju me kao neutralnog coveka,ali ono sto sam ja sinoc doziveo najverovatnije vise nikad necu.Siguran sam da mi srbi nismo za evropu ..........sad sam malo mozda preterao sa kritikama ali je tako u globalu pa pogledajte samo koncerte ili neke Heavy veceri u nasem gradu.Da ti pusti pesmu na npr.Let There Be Rock treba da ga molis 2 sata.A da ne kazem da se iste pesme pustaju vec 5 godina.

Joj stvarno sam preterao ..........nadam se samo da kad vidite ovako dugacak post da ce te ga zaobici,ali ce ka procitati oni pravi.....ha ha ha ha

PS. Pitate se zasto malo ljudi dolazi na kocerte u BG...........ha ha ha ha Ja da sam na mestu promotera ja bi sve naredne koncerte premestio u Novi Sad,Kragujevac i u Nis

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazili u bg? Do jaja

 

Sweden's HAMMERFALL has set "Threshold" as the title of its new album, due in the U.S. on October 31 via Nuclear Blast Records (October 23 in Europe, except in Germany, where it will arrive on October 20). The complete track listing for the CD is as follows:

 

01. Threshold

02. The Fire Burns Forever

03. Rebel Inside

04. Natural High

05. Dark Wings, Dark Words

06. Howlin' With The 'Pac

07. Shadow Empire

08. Carved In Stone

09. Reign Of The Hammer

10. Genocide

11. Titan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete obojica......................OVAJ FORUM TREBA SPALITI ODMAH.Izvinjavam se moderatima na ruznim recima.Definitivno sam ostavio poslednji post na ovom forumu.U ovm gradu bez tolerancije tesko da normalan covek moze da opstane.A vi decurlijo nastavite da ispredate suplje price.

Sto kaze Milan Rakic....SLAVAAAAAAAAAAAAAAAA........................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Branko daj opusti se... ja isto ne postujem vise ovde, al nisam mogao da izdrzim za HF temu... zao mi je sto nisam ostao celo vece posle al jebi ga,.... nadam se da ce im ipak BG ostati u lepom secanju icon_smile.gif

 

A i ne znam sta se lozite, ortak ih je video pre koncerta u Budimpesti, sad u BGu... likovi mozda u spotovima i na bini nose kozu i nitne, ali kad bleje po gradu oblace se najopsutenije, i uopste nisu u fazonu da moras da se tr00 oblacis da bi bio metalac icon_smile.gif Ne znam ni zasto se uopste trudim da pricam bilo sta.. over and out icon_smile.gif i veliki pozdrav za sve HFovce... narocito one koji ne prepoznaju clanove benda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

E da Branko zajebo bi se za nish, znaci u nishu ni Guardiani i Maideni zajedno 5 karata ne bi prodali, tamo su svi idioti...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete obojica......................OVAJ FORUM TREBA SPALITI ODMAH.Izvinjavam se moderatima na ruznim recima.Definitivno sam ostavio poslednji post na ovom forumu.U ovm gradu bez tolerancije tesko da normalan covek moze da opstane.A vi decurlijo nastavite da ispredate suplje price.

Sto kaze Milan Rakic....SLAVAAAAAAAAAAAAAAAA........................

zduvac pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...