Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
The band are hugely disappointed but will be going back into the studio as soon as Matt's health is back to 100% to put the finishing touches to the highly anticipated follow up album to The Poison, due out late 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vade mu krajnike frontmenu :) :) :)

 

Frontman / lead singer Matt Tuck was due to have a tonsillectomy mid July but, due to unforeseen complications, the operation had to be brought forward at the last minute at the advice of Matt's doctor. Matt is recovering well but has been ordered not to sing for a minimum 4 week period, which means that the band have no choice but not to play the shows listed above.

 

 

The band are hugely disappointed but will be going back into the studio as soon as Matt's health is back to 100% to put the finishing touches to the highly anticipated follow up album to The Poison, due out late 2007.

 

 

Matt Tuck was unable to speak but wrote from his bed:

 

 

"If I'd known my tonsils were going to cause me to miss shows like these I'd have fucking ripped them out myself long ago. I am totally gutted at not being able to play these shows and the only consolation the boys and I can take from it is that we are now fully focused on the album and we'll be back in the studio as soon as the doctors say I can sing again. I truly can't wait for you fuckers to hear it!"

 

Matt Tuck

Edited by Beauty In Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadam se da ne gresim, BfmW je bend koji svira, tj pravi mjuzu pod uticajem Megadetha, recimo.

Ok su bend ali ostajem samo na tome jer nemam vremena da im posvetim dovoljno paznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sad, textovi jesu bulja, ali u par, ili mozda malo vise navrata sam primetio skoro identican rad kao kod Davea i Pitrellija iz nekog doba Megadetha, enivej, to mi je i ortak potvrdio jer je citao negde neke izjave...zato mislim da ih vredi pocuti...Hand of Blood mi je ostala u glavi zbog need for speed-a :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...moje viđenje stvari je da je to klasični tip boyz benda samo što su BFMV "u fazonu".

Super muzika, produkcija, sve cool (osim textova)...ali ovaj bend je uživo bzvze. BFMV je bend koji je neki producent pokupio iz garaže, napravio im pesme i aranžmane na neke njihove već postojeće ideje, rekao im šta da rade i kako da se oblače, odradio im produkciju, album, reklamu i dobro zaradio. Kao recimo što su bili Backstreet Boys i ekipa tako je i ovaj bend bukvalno napravljen od strane prducenata sa kintom kojima treba još kinte.

Jednom rečju moje mišljenje je da to nije bend nego hibrid napravljen da bi se zaradilo, momci koji sviraju u bendu su samo iskorišćena roba koja ok obavlja svoj posao. Neko će reći "pa zar nisu i svi drugi bendovi?". Pa nisu, ja bukvalno stojim do toga da 70% pesama i aranžmana sa Poison-a (jedinog njihovog albuma) nisu njihove ideje već produkt jednog veoma iskusnog producenta.

Ništa loše, bend je uspeo i svaka čast, ali više preferiram bendove koji sami i uz mnogo manju pomoć drugih postignu isto.

 

I da, mogli bi više da porade na novom albumu, niko ne živi dugo od stare slave. Ok Mat sad imao operaciju a gde su bili pre toga? Odradili 100 000 reizdanja prvog albuma i DVD?! Ko još radi DVD posle prvog albuma? Novi album potreban što pre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bukvalno stojim do toga da 70% pesama i aranžmana sa Poison-a (jedinog njihovog albuma) nisu njihove ideje već produkt jednog veoma iskusnog producenta.

Ništa loše, bend je uspeo i svaka čast, ali više preferiram bendove koji sami i uz mnogo manju pomoć drugih postignu isto.

wtf??? kako mozes da tvrdis ovako nesto... koja budala bi svirala u takvom bendu... ipak to nije boy band u klasicnom smislu.

 

a sto se tice dvda sto da ne? ko da ce jos 20 god da budu na sceni... bolje sad da uzmu kesh dok jos mogu,pa ko voli nek izvoli.

 

@bleeding skies ceo pravac je puko pa sto ne bi i oni...

Edited by Ziggyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da objansnim, prvo kada sam dobio album još pre dve godine bili su mi super, međutim kada sam pogledao prvi spot sve mi je bilo jasno. Mislim to je moje mišljenje i moje viđenje jednog boyz benda koji je u fazonu, pa pogledati bilo koji njihov spot ili live nastup. Mnogo više obraćaju pažnju na imidž nego na samu svirku, jedan od dokaza za to je da još uvek imaju jedan album koji je izašao 2005. i od tada ništa nisu odradili osim nekih obrada. Svirali su na turnejama i to je ok. Odradili DVD posle prvog albuma što je po meni bzvze, jbte pa neke stvari valjda zahtevaju i određeno iskustvo, šta oni imaju da pokažu na tom DVD-u?

 

Jesu za kratko vreme postali uticajan bend ali u tome nije poenta, ima i mnogo boljih i starijih bendova koji su i mnogo uticajniji pa ne rade kao oni. Postigli su veliki uspeh tim prvim albumom i sad odjednom "AJDE SVE ODMA SADA ODMA!". Pa ne ide to baš tako, taj način funkcionisanja (ne samo bendova nego inače u životu) vodi samo u propast i kao što neko već reče na drugom albumu će da puknu baš zbog ovoga što sam sada naveo. Ja im to ne želim uopšte ali meni je jasna činjenica, menadžeri i producenti upravljaju ovim bendom i uzimaju ogromne pare, da su oni kao bend malo pametniji ne bi dopustili sve tako odjednom nego bi polako zauzeli zavidno mesto na svetskoj sceni. Niko se preko noći nije proslavio, i ako jeste posle te noći je nestao bez traga jer je puko. Bojim se da će tako i sa njima biti.

 

Opet kažem, kada sumiram sve što sma video o ovom bendu i kada sagledam komplet način njihovog funkcionisanja dolazim do ovog zaključka! NE ŽELIM DA IM SE TO DESI ali viđao sam isto već dosta puta i uvek je bilo osuđeno skoru na propast. Jbga :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...