Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

vrh...ja sam ga nasao za 180....samo treba jos da prodam svog squera koji zaista vredi....ovaj samo zbog oblika uzimam....ali naravno ako valja koliko i ova......ako ne i vise naravno biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste vi primetili pojavu kod muzicara da powerashi kao da se malo stide sto su powerashi? Tipa ili napisu za zanr power-prog ili kao heavy...

Za ovo su me pitanje inspirisali prosli Demo mastersi gde je ovo bilo ucestalo... Pa cak i Hammerfall koji su pojam powera svuda to kao porichu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pusti to, ajde danas stisni petlju i reci da si NU metalac icon_smile.gif

Da, vidis... Mada drugacije je... mnogo je siri pravac... mislim mogu da te povezu sa Kornom, SOADom, Static-Xom, Limp Bizkitom ili Triviumom... Gde je svaki bend u nekom drugom fazonu.

Kod powerasha je bar sve isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da pustim ovo. wallbash.gif

i WMP i WMP Classic prijavljuju da fali kodek. sta da radim? koristim ffdshow koji mi ovde ocigledano nista ne znaci. sad.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da pustim ovo. wallbash.gif

i WMP i WMP Classic prijavljuju da fali kodek. sta da radim? koristim ffdshow koji mi ovde ocigledano nista ne znaci. sad.gif

pa stavi internet security level na minimum pa će, kad ti kaže da fali kodek, odmah i na show more ili kako već biti i lokacija za skidanje tog kodeka. Tako bi trebalo, samo treba malo i manuelno dotjerati i activ x kontrole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...