Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

1)Evo ja se oma prijavljujem za Meshuggah Dugme...

2)Bilo bi mi zanimljivo da uchim nekog klinca takve stvari, naravno ako mali to zheli...

3)Sad kad jevrej pade...na kraju ce ljudi pochinjati da drzhe chasove za 6 jevreja :D..i ono..dodju ti 6 jevreja na chas...:D

 

Rspect za Dushana S. i Secracona... :pivopije: sa sve sokom od zove u kriglama...

Može i sok od cvekla :bigblue: To već više liči na vino :razz:

C c c, a ovo za jevreje, pa Secracon je Jevrejin mislim... nije fora :no:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ja sam svojevremeno hteo da drzim casove za dzabe, po onoj logici "kakav ucitelj, tak'a i cena", ali ljudi su mislili da ih zajebavam, pa niko nije pokazao neko interesovanje (a ja bas volim da objasnjavam stvari)... Bas me zanima ako negde stavim oglas da drzim casove bas gitare za pocetnike za 750 dinara (kao kul sam, jeftinije je od 10e, ali ne mnogo) koliko ce onda biti zainteresovanih...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

C c c, a ovo za jevreje, pa Secracon je Jevrejin mislim... nije fora :no:

:mrgreen:

Joj...izvinjavam se :udri: , ako si bio izbiljan...tako mi kazhemo za evre u NS...a koliko gledam south park...ne chudi me moja opaska koja kad malo bolje pogledam tvarno NIJE NA MESTU...

 

@Secracon

Nadam se da se nisi uvredio(uz chinjenicu da je Dushan bio ozbiljan), nisam antisemitista niti bilo shta od tih nastranih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja cenim Dušanovo mišljenje. Šta on kaže to je aksiom, jebiga...

Ako on kaže da sam jevrej, onda sam jevrej, i nema prigovora. :D

 

Mada...

Proverio sam pišu, i kanda nešto ne štima, izgleda da nisam pravi jevrej... :confused:

 

Jebiga, Dušane, izgleda da mogu da budem samo počasni jevrej... :mhihi:

 

@ zile_kondic

 

Naravno da me nisi uvredio, ne zato što nisam jevrej, nego zato što sam shvatio šalu. Mislim da mi je jedna bivša devojka jevrejka, i to je najbliže dokle sam dogurao u jevrejstvu...

Inače sam apsolutno lišen bilo kakvog nacionalnog kompleksa.

Ljude delim na one koji vole thrash metal i na one koji su glupi... :mrgreen::D:bigblue:

 

Ona reč valjda znači "zanimljivo", i iskopao sam to iz nekog on-line rečnika.

 

A ako ćemo o mom pravom maternjem, evo vam ga (bez zajebancije):

 

IPB Image

 

Inače, drugarske šale na račun etničke pripadnosti su mi svakodnevne, i ne smetaju mi dok god su zaista drugarske.

:) Meni uvek prvom čestitaju Српску Нову Годину, meni su ranije uvek uvaljivali zelenu flašu (sad nešto ne viđam te flaše...), itd...

 

Tako da nema nikakve frke, sve i da sam čistokrvno dete Avramovo. :D

 

Cheerz! :pivopije:

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj...izvinjavam se :udri: , ako si bio izbiljan...tako mi kazhemo za evre u NS...a koliko gledam south park...ne chudi me moja opaska koja kad malo bolje pogledam tvarno NIJE NA MESTU...

 

@Secracon

Nadam se da se nisi uvredio(uz chinjenicu da je Dushan bio ozbiljan), nisam antisemitista niti bilo shta od tih nastranih...

:):lol: Izvini malo ložane nikad nije naodmet. :mrgreen: Nije jevrejin, već pola basista a pola muzičar :lol:

 

:pivopije:

 

Mada sad kad sam i ja pogledao sebi u gaće možda sam ja jevrejin :confused::bigblue: Upomoć, kriza identiteta!!! :mrtav:

 

 

 

 

Pazi, ja cenim Dušanovo mišljenje. Šta on kaže to je aksiom, jebiga...

Ako on kaže da sam jevrej, onda sam jevrej, i nema prigovora. :D

 

Mada...

Proverio sam pišu, i kanda nešto ne štima, izgleda da nisam pravi jevrej... :confused:

 

Jebiga, Dušane, izgleda da mogu da budem samo počasni jevrej... :mhihi:

Pa pazi, u USA se to posmatra kao rutinska operacija, pa kad nejevreji to rade, što onda neki jevrejin ne bi mogao da ostavi sebi višak skin-a :razz:

 

@ zile_kondic

 

Naravno da me nisi uvredio, ne zato što nisam jevrej, nego zato što sam shvatio šalu. Mislim da mi je jedna bivša devojka jevrejka, i to je najbliže dokle sam dogurao u jevrejstvu...

Khm. Khm Khm. Koliko daleko si dogurao tada s njom :mrgreen:

 

 

Inače sam apsolutno lišen bilo kakvog nacionalnog kompleksa.

Ljude delim na one koji vole thrash metal i na one koji su glupi... :mrgreen::D:bigblue:

:D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi ne da ste me istripovali nego...:udri: najvishe sebe mrzim kad neshto u shali izlanem i nekome zasmeta na neznamtijakavoj osnovi...veruj mi da mi je lakshe, :D

...

Pazi, ja cenim Dušanovo mišljenje. Šta on kaže to je aksiom, jebiga...

Ako on kaže da sam jevrej, onda sam jevrej, i nema prigovora. biggrin.gif

 

hahaha...onda je bijelo dugme thrash metal :D

 

I da ne spemujem vishe...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

madjarske rune :rockdevil:

 

ne kapiram to sa flasom :bigblue:

 

Jesu mađarske rune, ili mađarsko klinasto pismo... :da:

Ako nekoga zanima, natpis u prevodu otprilike znači ovo:

Jebem keve kako sviram basa ali slabo idu ovi časovi po 5 evra

 

A to sa flašom proizilazi iz pogrešnog verovanja da je zelena mađarska nacionalna boja.

A sećaš se onih test flaša još do pre koju godinu, koje su bile zelene? U svakoj gajbi je bila pokoja zelena među ostalima koje su bile braon. Neki ljudi nisu voleli da piju iz tih flaša (iz ko zna kojih razloga, kao drukčije je, nije taj ukus, i slične gluposti...), pa su mi ih uvaljivali uz fazon "Eto zelene, ta je tvoja".

 

Khm. Khm Khm. Koliko daleko si dogurao tada s njom :mrgreen:

:D

 

Sram te bilo! :red:

 

Nisam dogurao do miraza ako to pitaš... :D

 

 

@ Boro

 

:pivopije::rockdevil:

 

 

E, da! Herr_Wolf !!!

 

Mogao bi poslednjih nekoliko postova da prebaciš na muzikantsko ćoše. Malo smo odlepršali od teme. Evo ja neću više u offtopic...

Sorry za ovo... :mrgreen:

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sa flašom proizilazi iz pogrešnog verovanja da je zelena mađarska nacionalna boja.

A sećaš se onih test flaša još do pre koju godinu, koje su bile zelene? U svakoj gajbi je bila pokoja zelena među ostalima koje su bile braon. Neki ljudi nisu voleli da piju iz tih flaša (iz ko zna kojih razloga, kao drukčije je, nije taj ukus, i slične gluposti...), pa su mi ih uvaljivali uz fazon "Eto zelene, ta je tvoja".

 

Ja koliko znam zelena je bila kontrolna flasa koja je sigurno proverena i dobra i mi smo se uvek tukli oko nje tako da mislim da si imao mnoge srece da pijes pivo sa neupucenim ljudima :lol:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, ovamo po Novom Sadu su ih neki baš izbegavali. Meni je bilo svejedno. Bitno da ono u flaši ne bude zeleno, za samu flašu me zabole.

 

Valjda su se ti neki izdresirali na Heineken-u, koji je uvek u zelenoj flaši i uvek je loš... :):):)

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uhoh:

 

 

извини, јебага, нисам чито. јел интересовање било вел'ко? :ввинк: :вванк:

 

E, veruj mi... toliko se ljudi prijavilo, da je jedini nacin da prema svima ostanem fer bio da ne primim nikoga :cool:

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, ovamo po Novom Sadu su ih neki baš izbegavali. Meni je bilo svejedno. Bitno da ono u flaši ne bude zeleno, za samu flašu me zabole.

 

Valjda su se ti neki izdresirali na Heineken-u, koji je uvek u zelenoj flaši i uvek je loš... :):):)

 

Cheerz! :pivopije:

Znači off topic off topic-a ali Haineken mi je uvek bio užas. Meni je Bud recimo dobar (mada jbg nisam ja neki veliki pivopija). Jesi li probao baš pravi, Češki Budweiser.... Majko mila kako je to dobro :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...