Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Znači off topic off topic-a ali Haineken mi je uvek bio užas. Meni je Bud recimo dobar (mada jbg nisam ja neki veliki pivopija). Jesi li probao baš pravi, Češki Budweiser.... Majko mila kako je to dobro :muzicar:

 

Brate, ova tema je zakon, jer nema offtopic-a.

 

Čisto sam hteo da te podržim u stavu koji gajiš prema Heineken-u.

 

Probao sam pravi češki Budweiser, zaista je super!

Mada ako ćemo o pivu, tu su belgijanci nenadmašni...

Ako ikad naiđeš na bilo šta od firme Corsendonk, ne pitaj pošto je! Fenomenalna piva! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, стварно, блеји тема глупаво названа већ годинама! :)

 

Brate ti si kralj!!! :da::):):pivopije:

Ne znam coveka koji ima toliko provala kao ti! I sve provale su bas extra! Par puta sam procitao nesto i umro od smeha! :da::):)

Samo tako nastavi carino!!! :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вук глас разума. :da: Елем, само да буде нешто уз тему: На једној свирци сам ЗАИСТА видео басисту који је држао флашу пива на појачалу (а да се притом заиста није чуо). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, najacHe je bilo na 'certu Black Sabbath,

kaze Ozzy ''Get me some beer'' :)

 

:mhihi: klasika, ali nisHta kao

''Make some fuckin' noise'' :rockdevil:

 

Pa dicitibre HELLENOOOROO!!! Ja reko da nisi mozhda presekla vene ili neshto jednako morbidno...znam da vi HIM-ovci voledete takve stvari...Javi se ponekad matorom Zhiletu, chisto da znam jesi zhiva...i da li me ogovarate negde po netu c.c.c

 

A ono shto sam hteo da upitam verne poshtovaoce metala je:KOJI DEBIL SMISHLJA IMENA ZA METAL PRAVCE!!!! Upravo sam prochitao na jednom(ili jedinom) nashem metal webzinu da Rhapsody(Of Fire) svira OPERATIC METAL ???!!!I&^$%*^#$)&)~!!!! Prvo sam umro od smeha, zatim sam popizdio...pa brate mili...oce za guardiane reci da sviraju L.O.T.R Metal ili Tolkien Metal...ili za Hammerfall - Steel Metal ili Bal-Sagoth - Some Guy Screaming and Resiting Very Long Lyrics and Recording Albums With A Long Name Like Starfire Burning Upon The Ice Veiled Throne Of Ultima Thule Metal...

Dajte mi objasnit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ет Дућа

 

Гледам нешто, кој' је твој од ови'?

 

JV319xx Stratocaster 2 Tone S/B 57 19-01-83 Serbia

JV368xx Stratocaster 3 Tone S/B 62 17-02-83 Serbia

JV441xx Stratocaster 2 Tone S/B 57 28-03-83 Serbia

JV574xx Stratocaster 3 Tone S/B 62 -07-83 Serbia

 

немо' да те бије малер да га ниси регистрово на:

 

http://www.squierjv.info/serialnumbersanddates.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dicitibre HELLENOOOROO!!! Ja reko da nisi mozhda presekla vene ili neshto jednako morbidno...znam da vi HIM-ovci voledete takve stvari...Javi se ponekad matorom Zhiletu, chisto da znam jesi zhiva...i da li me ogovarate negde po netu c.c.c

 

A ono shto sam hteo da upitam verne poshtovaoce metala je:KOJI DEBIL SMISHLJA IMENA ZA METAL PRAVCE!!!! Upravo sam prochitao na jednom(ili jedinom) nashem metal webzinu da Rhapsody(Of Fire) svira OPERATIC METAL ???!!!I&^$%*^#$)&)~!!!! Prvo sam umro od smeha, zatim sam popizdio...pa brate mili...oce za guardiane reci da sviraju L.O.T.R Metal ili Tolkien Metal...ili za Hammerfall - Steel Metal ili Bal-Sagoth - Some Guy Screaming and Resiting Very Long Lyrics and Recording Albums With A Long Name Like Starfire Burning Upon The Ice Veiled Throne Of Ultima Thule Metal...

Dajte mi objasnit!

 

Tooooooo, nadjog post iz prva, oh' sad mi

je vec srce na mijestu! :wub: :wub: :wub:

 

btw, da li mislis na Phapsody onaj Symphonic Epic Metal? :rolleyes:

 

SijecHem trenutno trzalicom preko zica! :razz:

 

Je, znas valjda za bend Kapel Maister - oni su

heavy opera metal, klasa brate! :red:

 

a usHta ono vas bend spada? zaboravih, brate

ne sijecam se jesil mi reko.... :bigblue:

 

p.s. DusHane, pozdrav, brate! :muzicar::pivopije:

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nema više one teme "Fvju klips tu lisn tu" pa reko da nakačim ovde... :D

 

Preturao sam po svojim snimcima iz studentskih dana, i naleteo na jedan prilično loš snimak jedne prilično dobre svirke iz 2003. :muzicar:

Eto, ovih dana reunion Leb i Sol, Vlatko opet aktuelan, pa reko da vam okačim ovo parčence. Možda nekome od gitaroša bude zanimljivo.

Nije u pitanju Vlatko, naravno, ali dečko svakako fenomenalno svira. Jedan od najboljih gitarista koje sam upoznao.

 

Neka mađarska studentarija svira makedonsku narodnu - gitarski solo

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene jedan link, jedan dio instrumentala što je ovaj drugar snimio, uvod i prvi solo, da čujete pa da kažete šta mislite:

http://www.mediafire.com/?dzzoodnlqzz

 

Ko je ovo pravio, 'leba ti ?

 

:):):)

 

E, do jaja je ovaj komadić... Skoro k'o Vlatko, samo brže, ali nije tako umilno. :mrgreen:

 

Meni je inače takođe dojajan momenat u vezi snimka taj, što je bubnjar pedigreisani mađar, iz Mezőkovácsháza, malog sela kod Békéscsaba. :D

A skontaj kako mlati 9/8.

...Upao u loše društvo na faksu, jebi ga. Pokvarali ga Balkanci. :D

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ajde rekoh da premestim, jerbo bi na matičnoj temi bio žešći off-topic:

 

:no: Sta bi to bilo 'yugić'? Nisam u toku.

 

P.S. Ako si mislio 'Magic, The Gathering', igrao pre 15-tak godina i zasitio se :da: . Ovih dana sah, na MSZ Zone. Neki put raspalim Age Of Empires, a bogami i razlicite avio simulatore, kao nesudjeni pilot.

 

Kume, zar i ti Age of Empires?

Ja isto.

Uvek se vraćam na to nekako, mada i Age of Mythology i Rise of Nations i Cossacs volim.

Od poteznih, dobri stari Heroes III.

 

Samo, jebemliga, ne pamtim kad sam poslednji put imao vremena da pošteno opletem neku igricu.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kume, AOE fuckin' rules, mislim da tu nema zbora. Ovaj najnoviji III nije normalan. Ja raspalim i one stare, prvi sam ceo zavrsio sa sve expanzijama a drugi nikako, nema se vremena. Nekako je pre sve bilo bolje, cak i Boogie je pravio Mk IIc+. Ili sam ja nepopravljivi nostalgicar :pivopije: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Cek', ovo zenska svira? Cool!

 

Reč "studentarija" je sleng izraz koji se koristi na ovim prostorima (Novi sad) i koji znači isto što i "studenti".

Dakle reč je o nekoliko studenata više muzičke u Budimpešti. Sama reč bi mogla da označava bilo kakvu kombinaciju polova u grupi, no u ovom slučaju su svi članovi ansambla muški.

Gitarista u vreme dešavanja snimka ima 22 godine i na trećoj je godini. Inače je čovek odavde, iz Čoke. Ako si ikad kupovao one brljotine od vina u kartonu, onda znaš gde je to mesto...

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...