Jump to content

Knjige, preporuke


Recommended Posts

hm... ako bas volis taj fazon ( ja licno ne bas) onda ti od njega preporucujem "Avesalome, Avesalome" za koje je i dobio Nobelovu nagradu :da:

 

Meni se ovo svidelo nesto malo,ali ima njegovih stvari koje su dosta bolje. "divlje palme" je po meni njegova najbolja knjiga! I "starac" takodje! Sve neka socijala,ljudi koji nemaju nigde nista pa cak i krokodili... (u strcu). Genijalno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ljubav malim slovima" Fransesk Miraljes ;)

"Imenjak" Djampa Lahiri (iznenadjujuce dobra knjiga)

"Veliki Getsbi" Skot Ficdzerald

 

"Razlike" Goran Petrovic icon12.gif (sve od njega)

"Dolazim po tebe i vodim te sa sobom" Nikolo Amaniti

"Ne bojim se" Nikolo Amaniti

 

"Formule ljubavi" Dr Zoran Milivojevic

"Emocije" Dr Zoran Milivojevic icon13.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno upozorenje svim ljubiteljima shpijunskih romamana shto podstichu sve te divne paranoje i psihoze....

elem dejvid morel je trssssssso! posle prve krvi, bratstva ruzhe, pete profesije i zaveta i mlogo josh zanimljivog shtiva konachno me je razocharao "ULJEZI"- pun promashaj. suvishe ochigledno i previshe nja-nja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je neko ovo preporucio,mrzi me da listam :smile:

ko voli epsku fantastiku nek hitno sebi nabavi knjigu Vukodav,odnosno sva 3 dela....Ruska epska fantastika sa elementima slovenske mitologije i ruskih bajki...ko da trazi vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preporucujem knjigu koja se zove "Lubenica". Neznam sad kako se zove pisac,ali je knjiga vrlo dobra. Radi se o trudnoj zeni koju je muz ustavio jer se uplasio odgovornosti tipa dete ovo ono,a glavna radnja je o tome kako se ta zena uzasno promenila i tada otac njenog deteta zeli da joj se vrati...

 

Toplo preporucujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enciklopedija mrtvih, ukoliko ima onih koji to nisu procitali. :zeleni: Nazalost, ja sam tek sad. Fascinantna knjiga..

 

Još jedan dokaz da lektira ne predstavlja "sranje", koje se mora pročitati da ne bisti dobili minus, kečigu ili šta već. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...