Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

racunaj me :D

Naravno , ako dodju ovde .

 

Наравно даме имају предност!

 

Ovo obavezno . Ako se u prvih 10 prijavljenih budu nalazile 2 dame , predlazem da das njima .

 

I da pozdravim ovaj potez ; vrlo lepo od tebe .

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како ми се чини, чисто сумњам да ће неко из Сербистана ићи на неки Камелотов концерт у ИНО, још нема заитересованих људи да ми се јави. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam planirao da odem do madjarske sl. godine ako budu svratili, ali cini mi se da su sada znatno manje sanse za to s obzirom da ovde ima gomila koncerata, a i cuvam pare za DT ili tako neki bend ako svrate do madjarske, s obzirom da sam kamelot dva puta gledao. :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadamo se, šteta da propadne.

 

Неће да пропадне :meshuggah: јавили су ми се из Камелота, како су ми казали, долазе сигурно након следећег албума који буду објавили, тако да, ко жели унапред да резервише карте нека пише на о[email protected] ili [email protected] и остави своје податке, па извлачимо 2 добитника.

Опет остаје правило да даме имају предност.

пс. Такође послали су ми и награду за спот, чим дође пакетић заједно га отварамо испод јелке! хехе :mrgreen::bigblue::zeleni:

Edited by cybo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijaju oni neke potpisane slike, majce, solje... Al' ne znam da l' je to bas dobra nagrada za pobednike. Trebali bi nesto vise da im daju. Eto, mogli su im platiti put do zemlje po izboru i dati im karte za koncert. :bigblue: Sve ja to fino isplaniram. :) Samo jos kad bi oni to uradili. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Олее! Ето већ имамо 2 кандидата, ајд будите вредни да се макар једно 10 људи пријави, па да извлачимо награде за нову годиницу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prepuštam čast damama, i onako ću da zabodem kartu na 202-jci kad dođe vreme. :)

 

btw

Šteta što neće dolaziti ovog proleća, bilo bi super videti i Serenity i Delain s njima, a nema teorije da ta 2 benda vidimo drugačije nego kao nečije predgrupe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како ми се чини, чисто сумњам да ће неко из Сербистана ићи на неки Камелотов концерт у ИНО, још нема заитересованих људи да ми се јави. :cry:

Ja karte iz nagrada prepushtam damama sa ove teme, samo da kazem da se nadam da ce biti na Masters of Rock festivalu u Ceshkoj posto planiram da idem tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast cybo na nagradi...bas sam se obradirao kad sam video da je neko nas pobedio..e jedno pitanje...gde mogu da se vide ostali kandidati...nesumljam u kvalitet samo bih voleo da vidim i ostale...hvala unapred!

 

Грасијас мучо, а како рече Zoll само куцај у тубицу "Kamelot - Love you to death, fan video" и има брдо радова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da se prijavim isto za te karte...samo da razmislim jos za gde...pa cu poslati mail il sta vec treba... :mhihi:

 

хммм ово ми миришее на митоооо! хехехе :P

Пријављујте се, до нове године је рок, оћу да будем ДЕДА МРАЗ!

у супротном прве две даме добијају!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...