Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Kenjate previse, to sto se covjek povukao iz metala i sto se okrenuo crkvi, vjeri, crkvenom horu, cemu vec, i sto mi sada patimo sto vise nece pjevati, ne mora da znaci da je pukao, a i mi to nikako ne mozemo znati na osnovu jedne slike i par priloga sa blabbermoutha.. Covjek je mozda nasao svoj mir i boli ga ona stvar za Kamelot i metal..

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja razumem coveka. Sigurno je imao iskustvo slicno mom koje ga je nateralo da pokusa da se priblizi bogu. I ja bih to radio kada bih znao koju religiju da forsiram. Danas je inace 3 godine od moje tragedije. Mada opet mislim da se njemu nije svidjala ona mracna atmosfera na albumuima pa ga je bas boleo kurac sto odlazi iz benda.

 

P.S.

Ne opravdavam doduse ovaj novi friz. Koji mu je ovo stil? Walter White? Gleda Breaking Bad?

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ovaj bend ne treba se zove Kamelot,nego porodićna manufaktura Tomasa Jangblada.

Gore je bre od ovih naših što pola zapošljavaju preko veze.cela familija u kamelotu...id u kurac.

 

A gledo sam kod nekih mojih ortaka,latetnih pedera koji imaju orginal kamelote,sve neke pederske slike u onim knjižicama,samo što jedan drugog ne naguze. sve neki ''mnogo sam hot'' pozeraji, i svaka stojeća poza im je u fazonu ''ćekamo zlatno tuširanje''.

 

Meni jedino što valja od njih su onaj ljubicasti album sa onom guzatom plavušom i onaj s onom što joj svetle nešto oći dok se hvata za minđu. to brate može da se sluša,ono ostalo...sve neka kuknjava...prenemaganje,izdrkavanje gitara...taj tomas jangblad ni kurca od gitariste.da nema onih klavijatura,ko bi i i uzimo ovaj bend za ozbiljno.

 

onaj album,sa krunom na tronu,tu ima ona pesma milenijum,to mi valja,a ostalo,ko da te neko nazvo na telefon i poćo ti gudi album u slušalicu a ti telefon baciš u wc šolju,a on i dalje gudi.tako meni taj album zvući.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu zauvek da tvrdim da su paeth/miro kombinacija koja je probila kamelot. ne youngblood ni khan. siege perilous dobro to prikazuje. tu je khan i ima dve dobre pesme. tek kad ulete aranzmani i produkcija paetha i miro, tu tek krenu da lice na ozbiljan, svetski bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA cu uvek stajati iza toga da je Siege perilous bolji od zadnja 3,5 Kamelot albuma. Imao je dusu. Oni koji kazu drugacije nisu ozbiljnije poslusali album.

 

Na stranu to sto je izdat na moj rodjendan 1998. godine.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

ja cu zauvek da tvrdim da su paeth/miro kombinacija koja je probila kamelot. ne youngblood ni khan. siege perilous dobro to prikazuje. tu je khan i ima dve dobre pesme. tek kad ulete aranzmani i produkcija paetha i miro, tu tek krenu da lice na ozbiljan, svetski bend.

+ 1

paeth je generalno u to vreme imao možda i najbolju produkciju u Evropi, barem za taj neki zvuk ako mene pitaš.

 

Odgovaram na post posle 2 godine hahahahha

 

10989163_879529878774476_5545272879622818444_n.jpg?oh=35c6b056a7446b7b2eca371d179c49c9&oe=558E0007

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

jebeš ove pedere,od svih pesama što imaju,ćovek jedva dva albuma da valja da skrpi.na sta liće ko manekeni,ćudi me da im cedeji nisu oblepljeni etiketama dolće i gabana,kluz,beko,nike patike.i jadan ovaj dećko što peva umesto khana.protraćet talenat.

 

a videćete,za jedno des godina kad izađe u javnost,prićaće kako ga šon tibet krljo u bulju.što bi i vratili nekog propalog basistu od pre trijest godina,nego da ispituje analno nove regrute.da ih taslaći.a ovaj tom jangblud,katastrofa od gitariste.zele lipovaća za njega je mocart.

 

novi album ima bude teže govno no prošli.a i prošli je.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo je još "gore" skidanje nego što Stu radi u IE. Stu se bar trudi malo svojih fazona da ubaci, ovaj bukvalno 1-1 kopira.

 

Meni se isto prošli sviđa, Solitaire najveći hit još od Epica dana, ali mi ovo tako dosadno da to nema smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...