Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Mito:Ne zna se još gde idemo bre.

Inače,ja ću da uzmem neki King Diamond,Helloween,Evergrey,Immortal,Arsis,At The Gates,Behemoth,Savatage,Gamma Ray,Testament...šta god budu imali od toga.

A premija bi bila da naletim na I,i to onaj limited sa bonusima. :wub:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki veliki ljubitelj Kamelota,ali ona pesma sa Simone mi je jako mocna!!! Tako im se dobro slazu glasovi...da se najezis :)

skini od The Fourth Legacy albuma pa do ovamo

neces moci da se skines sa tih pet albuma :wub:

 

Mito:Ne zna se još gde idemo bre.

Inače,ja ću da uzmem neki King Diamond,Helloween,Evergrey,Immortal,Arsis,At The Gates,Behemoth,Savatage,Gamma Ray,Testament...šta god budu imali od toga.

A premija bi bila da naletim na I,i to onaj limited sa bonusima. :wub:

i naravno Avantasia 1 i 2 gold edition :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.skini od The Fourth Legacy albuma pa do ovamo

neces moci da se skines sa tih pet albuma :wub:

 

 

2.i naravno Avantasia 1 i 2 gold edition :wub:

1.Ne slušaj ga nego prvo skini Eternity,to je najbolji Kamelot album,a tek onda skidaj Fourth Legacy,on ga sledi. :da:

 

2.Jbg svi oni što nabrojah(i još par izvođača) su mi preči.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, secam se da sam, kad je "Epica" tek izasla, kupio piratski disk ali sa celom multimedijom, znaci jako lepo dizajniran dvorac pa u njemu neki sanduk sa skrivenim intervjuima, tekstovi, neki kvizovi, stvarcice... Ali disk se davno sjebao i sad nema 'leba da ga pokrenem. :cry:

 

Imam i ja to, jos radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, Karma, prva ljubav zaborava nema... :wub::) Koji je to fleš bio kad sam prvi put čuo pesmu Karma na 202-jci. :rockdevil:

EDIT: Posle uz'o od ortaka kasetu i puštao na neki raspali buvljački kas da trešti po dvorištu dok sam kosio travu. :lol:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz official newsletter-a:

"Kamelot hits the studio this June!

Kamelot reportedly will enter the studio this June 2009 to record the follow-up to the blockbust CD "Ghost Opera" which spawned 4 high incredible videos, 100+ concerts in more than 22 countries and many sold out shows. Once again enlisting producers Sascha Paeth and Miro, the band plans to use studios in Germany, Norway and the USA for this next massive production."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све то смара.

 

 

Хоћу опет да их гледам.

 

Девојка и ја смо укапирали да би Камелот и Гардијани могли да направе заједничку турнеју и да умремо и она и ја, с обзиром да су нам то омиљени бендови.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno sam se odusevio sto se tice Fausta svaka im cast procitao sam na vikipediji ona objasnjenja za svaku pesmu i bas sam zadivljen

to mi keva preporucivala da procitam a ja debil nisam hteo da procitam :udri:

Da, ja sam znao da je prica o Faustu od starta, ali tek mi je to song-by-song objasnjenje docaralo punu sliku. Inace Fausta je jako zajebano citati, posto je napisan onao arhaicno u stihu, pa sam maltene citao intepretaciju paralelno sa samom knjigom.

 

Heh, secam se da sam, kad je "Epica" tek izasla, kupio piratski disk ali sa celom multimedijom, znaci jako lepo dizajniran dvorac pa u njemu neki sanduk sa skrivenim intervjuima, tekstovi, neki kvizovi, stvarcice... Ali disk se davno sjebao i sad nema 'leba da ga pokrenem. :cry:

Ja to imam na originalu, ali mozda sam dva puta samo prevrteo taj multimedia deo. Moracu sad ponovo da proverim sta tu sve ima.

 

Nisam neki veliki ljubitelj Kamelota

 

Svako od nas ima pravo na grehove u zivotu. Ali nadam se da znash da je ovo jedan od smrtnih grehova zbog kojih se gori u paklu :mrgreen: Pocni sa `Karma` & `Fourth Legacy` oni su najzarazniji i najlakse se navucesh.

 

Девојка и ја смо укапирали да би Камелот и Гардијани могли да направе заједничку турнеју и да умремо и она и ја, с обзиром да су нам то омиљени бендови.:)

Kamelot + Symphony X = :pivopije:

Blind Guardian + Therion = :pivopije:

Ili sve to zajedno. Mada moze i Kamelot + Blind Guardian & Therion + Symphony X :bigblue: :bigblue: :mrgreen::bigblue: :bigblue:

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...