Jump to content

Rage


Elldamar

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Svakako ti preporučujem album "XIII" i baladu "Incomplete" sa istog, za početak.

 

Preslušaj i albume "10 Years In Rage" i "The Missing Link", ili "Perfect Man" (koji je, doduše, više u speed fazonu).

 

Što se "Carved In Stone" tiče, upravo sam ga preslušao i mislim da je prilično dobar. Preporučujem i njega, ima dobru baladu "Without You" (ne, tekst nije toliko ljigav koliko naslov). Link ćeš naći na prethodnoj stranici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste dobra stvar, ali taj album je generalno jedan od lošijih.

 

Upravo preslušavam "Carved In Stone" i za sada mi se sviđa. Malo vuče na na "XIII", što je dobro. Više kad preslušam ceo album.

sto bre. poslednji album im je jedan od najboljih u karijeri :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa WoI-jem da je Speak jedan od najboljih albuma rage-a

a tesko je preporuciti albume, jer kada se iskombinuju 2-3 coveka sa preporukama dobije se cela diskografija

meni beauty mnogo svidja, ali jos bolja je kad se odslusa u paketu sa instrumentalima innocent i no regrets

fala za link skinucu uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah dva puta "Carved in Stone" i bas mi lezi. Svidja mi se sto je malo "jednostavniji" (lakse svarljiv) u odnosu na nekoliko prethodnih. Novi bubnjar se odlicno uklopio.

Sto se tice "Speak of the Dead"-a, ne znam zbog cega ali mi nije nista posebno, cak stavise mozda mi se i najmanje svidja iz celokupnog Rage opusa. Ali sam se zato ovih dana, posle duzeg vremena, ponovo odusevljavao sa "Trapped!" i "The Missing Link"! :rockdevil:

A moja omiljena Rage balada je "All This Time".

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што треба овде да стоји, јер их на неком другом форуму не шљиве баш претерано, а овде комотно могу да обитавају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rage je heavy koliko je i thrash.

 

A momchad jednostavno nastavlja da deli heavy lekcije. Ako je Execution najbolji album rejdza 80tih, Black In Mind 90tih (ovo je sve moje mishljenje naravski), onda je ovo najalbum rejdza ove decenij! (son far) :rockdevil:

Cenim da je uzeto najbolje iz zadnjih par albuma, i jednostavno stvoren album koji je, da je izashao proshle godine, mogao da je izvuche samo tako. Ali ovako, ulazi mi u sigurnih Top 10 heavy izdanja za 2008u. Nekih drastichnih razlika i nema. Moze se reci da je maaalko vishe thrashy nego shto navikosmo od ovog tria u "poslednje vreme", ali sve je tu...and catchy as ever. Chak i balada albuma zvuchi sasvim kulj (Without You), a od lichnih favorita izdvojio bih, pre svega, uberzaraznu naslovnu, do jaja powerica, Drop Dead, Open My Grave, obe sas gorepomenutom istaknutom thrash crtom, melodichnije Gentle Murders i Lost In The Void, i za sad, lichni favorit "Long Hard Road" :rockdevil: I josh cenim da vredi spomenuti "Lord Of The Flies" koja me se ne neshto svidela na prvo slushanje, ali mi se sve vishe svidja iz slushanja u slushanje...dosta pesma odskache od albuma, ima horova i orkestra..josh malo pa Therion pesma. Dosta mrachna takodjer.

 

Sve u svemu, pun pogodak. Odakle ih izvlache ne mi jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...