Jump to content

Oproshtajno Pismo


Rain

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAHAHAHA. Ne, nemam nikakvu nameru, nego sam razmisljao na tu temu nocu i kad sam sastavio pismo u glavi valjao sam se od smeha. Nije nista ozbiljno u svakom slucaju, nikakva depresija or whatever. Uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA. Ne, nemam nikakvu nameru, nego sam razmisljao na tu temu nocu i kad sam sastavio pismo u glavi valjao sam se od smeha. Nije nista ozbiljno u svakom slucaju, nikakva depresija or whatever. Uzivajte.

Значи, ниси се убио?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta ljudi su objavili samoubistvo preko mreze. to je ulgavnom losa ideja jer se neki predomisle kad' dodju do trenutka, mada dobar deo njih su ostali ozbiljni do kraja (npr. http://trolldb.com/klerck_finalchat.txt), ali je to bilo na mestima gde su ustaljeni, i medju svojima, a ne novonastali clanovi na forumima. mislim, zasto bi se neko uclanio na forum i posle osmog posta, resio da podeli tako nesto sa potpuno nepoznatom gomilom? "who needs attention whoring when you're dead?"

 

anyhow, welcome back.

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nego je fora da zapadnu u agoniju, objave na net da ce da se ubiju, onda nekoliko dana citaju komentare onih koji su se primili i kad nadju dovoljno razloga za zivot kazu: hahaha i was just kidding.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...