Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

Evo preslušah album malo pre. Da ga ne tupim, generalno sam zadovoljan. Imam par zamerki na neke promene koje ste uveli kojih ranije nije bilo ali zato ima dosta noviteta ubačenih koje su obogatile pesme i dale im potpuno novu dimenziju. Sve u svemu, dobar početak. Drago mi je da je album konačno video svetlost dana i da sada možete lepo da nastavite dalje. Živeli :pivopije:

Edited by Radnaskela
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Bobo!

 

 

http://behindtheveil.freehostia.com/august_main.html#THROUGHART

 

malo mi ovo bedak kad sviras u nepoznatom bendu, pa dobijas bar +2 na ocene zbog toga :) ima dole nova Disarmonia Mundi sa nizom ocenom - nisam slusao ali kapiram da ima nivo...

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavrsio se :D

 

do jaja mi je, mada sam vec cuo vise od polovine ranije.

 

najvise me iznenadio zec sa solazama, nisam znao da zna toliko :D

 

 

:evotigana:hug_smiley.gif

 

ima tamo Saleta Frisa(Pero Defformero) i Dzonija Krstovica(Acid Rain), pa to podize kvalitet prosecne solaze :)

 

http://metalitalia.com/album/through-art-kamaswami/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Album razpicio,mislio sam da je neko moderno-natrpaj sve stilove u pesmu-sranje,ali pogresi covek,Dosta je zanimljiv sa dosta death metal zakeculjki,loshe stvari su mi sto nijedna zanimljiva stvar na basu nije odsvirana,i cover ne reprezentuje muziku(zbog njega sam i mislio da je moderno)vocal i solaze razpicile\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala sefe sto si dao sansu! ja nikad nisam ni mislio da mi neki preterano moderan metal sviramo, osim sto David slucajno peva tako kao sto peva, pa iz toga izadju neka poredjenja sa odredjenim bendovima.

 

ima na Core Decay jedan deo kad ostaje sam bass, oko 2:22, zovemo ga "magnum opus" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo baš bio smor što sam propustio core decay :(. Došao sam bio na sam kraj pesme a ona mi jedna od omiljenih vaših pesama. Ali stvarno, predobra je bila svirka! Sve je nekako bilo kako treba, barem što se mene tiče :). U svakom slučaju, Davide, to sam rekao bio i Zecu, vi od sada trebate da zvučite na svakoj vašoj svirci kao na promociji jer ste prosto takav bend. Zaslužili ste :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pohvalim i ovde, album je predobar. Skoro nisam slusao jedan tako kompletan album. Nema filera, nema ni prosecnih kamoli losijih pesama. Jedan od retkih albuma koji mi nema favorite, vec kad slusam album slusam uvek redom od prve do poslednje :)

Ne znam kako ste pravili album, al meni zvuci kao da ste napravili 30 dobrih pesama i onda izabrali 10 najboljih

 

dosta kenjanja, sad ste sami sebe zakopali, morate da napravite sledeci album da bude bolji :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...