Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Mislim da dugo nisam bio na ovoj temi. icon_cry.gif

Cecin poslenji album je vrh,Manta Manta,Kozha Pamti,Zhuto Pile..ma nema loshe pesme.

Izlazak proshle subote:tri druga i ja kupili po 5 limenki piva,otishli na neku klupu u centru sela i slushali muziku sa mog telefona-Ceca-Manta Manta i Kozha Pamti,Sinan Sakic-Lepa Do Bola,Dragana Mitrovic-Vruca Chokolada i Dzhej-Radjaj Sinove icon_rockdevil.gif

Posle ishli u diskoteku. pivopije.gif

Inache,nijedan od njih ne slusha metal,tako da sam ja branio chast mrachne strane zhivota. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kom vi to narodu pripadate kad toliko mrzite svoj narod i narodnjake.

Da niste siptari mozda  icon_confused.gif  icon_confused.gif  icon_confused.gif  icon_confused.gif

 

Kakve veze ima ono sto se plasira po kojekakvim Grand i ostalim paradama sa ljubavlju prema Srbiji?

 

Pa zbog takvih idiotarija su deca poludela - devojcice idu polugole ulicom, balavurdija se krka u vene po splavovima, odvaljuju se od alkhola i padaju u sevdah ko sljiva u govno, u zelji da lice na svoje novokomponovane idole.

 

Veze to nema sa narodnom muzikom no.gif

To ima veze sa narodnim ispiranjem mozga, dok tamo neke Sase, Brene, Mitrovici...zive veoma lepo od tudje gluposti. 233.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da dugo nisam bio na ovoj temi. icon_cry.gif

Cecin poslenji album je vrh,Manta Manta,Kozha Pamti,Zhuto Pile..ma nema loshe pesme.

Izlazak proshle subote:tri druga i ja kupili po 5 limenki piva,otishli na neku klupu u centru sela i slushali muziku sa mog telefona-Ceca-Manta Manta i Kozha Pamti,Sinan Sakic-Lepa Do Bola,Dragana Mitrovic-Vruca Chokolada i Dzhej-Radjaj Sinove icon_rockdevil.gif

Posle ishli u diskoteku. pivopije.gif

Inache,nijedan od njih ne slusha metal,tako da sam ja branio chast mrachne strane zhivota. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ja sam to radio isto svako vece u Banji...Samo bih u pricu dodao i rakiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog takvih idiotarija su deca poludela - devojcice idu polugole ulicom, balavurdija se krka u vene po splavovima, odvaljuju se od alkhola i padaju u sevdah ko sljiva u govno, u zelji da lice na svoje novokomponovane idole.

О томе је говорио Н. Чанак. нема то везе толико са Грандом колико са црначким спотовима.

 

 

Друго , лепе су оне Тинине слике ... Само да неко затвори негде оног Звездана ...

 

 

И, схватите да Гранд није зло, мада у последње време много нагиње на електронику , али ипак избацује квалитете... О старим песмама да не говоримо ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звездан је њен "пријатељ".icon_smile.gif

 

Иначе, човек који је заслужан за све што је она снимила, још са краја '90-их, а она нормално за то узвраћа како треба . Е, сад кад би неко уклонио Звездана ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kom vi to narodu pripadate kad toliko mrzite svoj narod i narodnjake.

Da niste siptari mozda icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Black Totem, pa ti narodnjaci i jesu siptarski, turski, arapski itd, samo ne srpski tako da bi moglo tvoje pitanje bolje obrnuto da se postavi. Koliko je mozgova isprano u ovoj zemlji. Pa ovaj narod ni ne zna svoju srpsku tradiciju pa veruje kad im serviraju te narodnjake da smo to mi, Turci. Smesno....koja tuga. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa zbog takvih idiotarija su deca poludela - devojcice idu polugole ulicom, balavurdija se krka u vene po splavovima, odvaljuju se od alkhola i padaju u sevdah ko sljiva u govno, u zelji da lice na svoje novokomponovane idole.

 

slazem se, uz dodatak da nije samo njihov uticaj negativan i odgovoronost samo njihova posto medju mladima generalno imas koliko hoces kurvanja i drogiranja, pa naravno i u rock i metal okruzenju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Cecin album je sranje, znaci ni senka one nekadasnje dive.......k'o neka prosena Grand pevaljka!

Inace, u Budvi sam gledao cert Ane Bekute.........znaci to se zove pevaljka! Kako je Konak otpevala, leptepojo! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Indire na Grand-u. icon_smile.gif Pesma sa opakim gitarskim zvukom, jedan deo je iz ''I was made for lovin' you''. icon_smile.gif

 

" 7 смртних грехова је то ..."

 

 

Зло ми је што нисам гледао Индиру ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da ti bude zao. Fura i taj rokerski imidz.

 

Gostovala ona odavno u nekom kvizu obucena u iscepane farke, nesto sto bi trebalo da lici na kaubojke i nekoj crnoj majici, voditelj je pita u stilu kakav joj je to imizda, a ona:

 

''To je nesto sto privatno nosim. Ono, malo, rokenrol.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da ti bude zao. Fura i taj rokerski imidz.

 

Gostovala ona odavno u nekom kvizu obucena u iscepane farke, nesto sto bi trebalo da lici na kaubojke i nekoj crnoj majici, voditelj je pita u stilu kakav joj je to imizda, a ona:

 

''To je nesto sto privatno nosim. Ono, malo, rokenrol.''

 

ajoj laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima ono sto se plasira po kojekakvim Grand i ostalim paradama sa ljubavlju prema Srbiji?

 

Pa zbog takvih idiotarija su deca poludela - devojcice idu polugole ulicom, balavurdija se krka u vene po splavovima, odvaljuju se od alkhola i padaju u sevdah ko sljiva u govno, u zelji da lice na svoje novokomponovane idole.

 

Veze to nema sa narodnom muzikom no.gif

To ima veze sa narodnim ispiranjem mozga, dok tamo neke Sase, Brene, Mitrovici...zive veoma lepo od tudje gluposti. 233.gif

Ajmo lagano, prvo procitaj BVD pos i ja se ovde nadovezujem.

 

Rok muzika, je oslobodila gudru i probovedala o tome. Opustenouzivajmo uzivo, koliko je mladih nestalo zbog rok muzike

 

Metal muzika, pogledaj decu od 15-18 godina koji se furaju na satanizam, a i sama znas da neki u 40-50 godine udju i isti pa Boze sacuvaj sta propovedaju (A tek sekte)

 

Hip-Hop, muzika koja je u gansterskom fazonu, gde neki izvodjaci otvoreno pozivaju na kriminal

 

Tehno, AJOJ DROGE

 

Ako vezujes narodnjake i milosevica, ajde da diskutujemo o tome, ali ako se neko sprzi na neku muziku iz fazona to je glupost.

 

Ja znam ljude koji slusaju narodnjake i visoki su intelektualci, veliki strucnjaci u onome cime se bave. VERUJEM DA TAKO ISTO IMA I U SVIM MUZICKIM PRAVCIMA, stvar je do individue i njegovog ponasanja, a ne muzike koja mu se svidja.

 

Ja od metala slusam Slayer, Sodom itd.. Ali zato sto mi se svidja, Isto tako slusam i narodnjake, svidja mi se (Ali prave narodnjake, a ne onaj turcizam)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Ali prave narodnjake, a ne onaj turcizam)

O tome sam i pricala... icon_cool.gif

 

Nisam licimur - aman zaman utaman. Pa i ja volim pravu narodnu muziku - a nije da sam gadljiva i na razbijanje casa i flasa icon_wink.gifph34r.gif

 

Saban, Toma, trube... icon_rockdevil.gif

 

"Ustaj sine Ilija,

presela ti rakijaaaaaaaaaaaaaa

evo vodim konja vrana

TRI godine nesedlana"

 

Uh

:razbijam sve sto padne pod ruku:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се са последњег албума свиђају Лажу те, Изнад колена, Црна ватрена и мање-више Ноћ без снова. Узгред, бубњар боље пева од Џаје.

 

 

А за ово горе, не могу сви да се народњаци и остали производи 90их повезивати са Милошевићем. Превише је ту разноврсних ствари које немају додирних тачака. А што се тиче турцизама, Гранд их у последње време ни не производи. Чак и неки други "обрађују" наше песме, попут Бугара ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...