Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

mozda ovo nema puno veze s temom,ali jeste li primetili koliko lice

Stephan Forté (gitarista adagia) i Nikola Rokvic icon_smile.gif

 

stephan

 

trenutno ne mogu da nadjem nigde sliku nikole rokvica koja ja dobra za uporedjivanje... sad.gif ali valjda cete primetiti slicnost

 

ustvari,eventualno OVA SLIKA mada je tu nikola ispao bas lose...

a dzoni rokvic je inace prelep.... icon_smile.gif

 

ne lice bash toliko, ne vredjajte ovog homica u prozirnoj kosulji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него не беше ми нешто све фино, кад укључих Гранд ... Наравно пре тога гледах помало Перегрину девојку и Срећне људе у миксу, и цхим пребацих на Гранд, одмах ме одушеви прва песма. Страховити квалитет од Бојана Томовића Ко је тај, а уједно ме одушевише и оне симјоновке играчице пошт у њих гледа све време док је ишла милозвучна песма. Затим пребацих на лесковачки Студио МТ кад тамо емисија Talk Show и тамо оно Тина mrred.gif злато моје, пева. Заврши се та песма па вратих на Гранд кад тамо поново Тина mrred.gif и иста песма што и није од највећег значаја icon_rockdevil.gif И све ме то мало орасположи...

 

Te quiero Tinita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ...

Nista ne razumem ...

Meni se cini da svi slusaju narodnjake ...

Kao zezanje ali svi znaju sve o narodnjacima.

Kako to ...?

Ne kapiram ...

 

Ma, kapiram, u stvari ...

toliko su prisutni tu u medijima, da jedini nacin da nista ne cujes ni o kome od njih je da nikad ne ukljucujes tv i nikad ne prelistas nikakve novine....

 

a znam ljude koji to rade, shto takodje ne smatram resenjem....

 

sustina je da ne moras da slusas narodnjake da bi znao elementarne informacije i izvodjache visokog muzickog kvaliteta i morala.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko od prisutnih na ovoj temi umije da mi objasni kad se tacno krenulo sa pojmom 'novokomponovana muzika'?

Ja kapiram da je to u sustini 'novokomponovana FOLK muzika' i da se to u pocetku odnosilo na komercijalne folk-pop aktove tipa Merime Njegomir koji su krenuli 70-tih i sl.

 

ispravka - ne Merime Njegomir(iako ni ona nije daleko) nego Lepe Lukic

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko su prisutni tu u medijima, da jedini nacin da nista ne cujes ni o kome od njih je da nikad ne ukljucujes tv i nikad ne prelistas nikakve novine....

 

a znam ljude koji to rade, shto takodje ne smatram resenjem....

 

sustina je da ne moras da slusas narodnjake da bi znao elementarne informacije i izvodjache visokog muzickog kvaliteta i morala.....

Да, да, свакако. Па, ја знам макар сто народњачких текстова (знам целу нову Цецу), мелодија, кураца, палаца. Међутим, чини ми се да овде постоје људи који прате уско-стручну "штампу" и специјализирани ТВ програм. Е, то ми није јасно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, свакако. Па, ја знам макар сто народњачких текстова (знам целу нову Цецу), мелодија, кураца, палаца. Међутим, чини ми се да овде постоје људи који прате уско-стручну "штампу" и специјализирани ТВ програм. Е, то ми није јасно...

prvo - ukoliko meri poseduje onakav imidz, a posebno onako morbidno velike sisetine, neka odmah postuje sliku da je poredimo sa narodnjakinjama....

 

dalje - kada veC rece konkretnije jebi ga postoje ljudi koji iz smora citaju trach stampu jebi ga tracerski mentalitet.... icon_smile.gif

pa chak i mene povuce da procitam Svo djubre sa sredine kurira..... icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa chak i mene povuce da procitam Svo djubre sa sredine kurira..... icon_smile.gif

Кад се има прилика да се погледа Скандал, Свет, па и Курир и Гранд ревија, не треба да се пропусти icon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da li je neko cuo novi Djogani hit "Kralj Diskoteka".

Je l' to nesto gde na sva usta reklamiraju svoju porodicu, kao- njoj je prvo dete, njemu trece... icon_smile.gif

 

Cula sam da to postoji, ali, nisam imala cast da cujem.

Nego, tek neki dan videh omot Sekinog poslednjeg albuma. Al' su joj namestili na slikama tudji stomak samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сигурно ниси гледала Scandal! У једном броју који сам купио има оригинал неедитована слика и , наравно, оригинал стомак ...

ONA SLIKA SA DISKO KUGLOM I SEKA U LJUBICASTOJ HALJINI icon_confused.gif

 

NARODNJACI SU ZAKON!!!!

JA OBOZAVAM JELENU KARLEUSU!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...