Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Moja je zadnja,i dotle ce biti offtopica. :)

Pod jedan,pre nego sto kazes nekome da ne sere,procitaj sta je napisao.Ja nisam rekao da su muskarci koji nose dugacku kosu pederi,vec da su pederi muskarci koji se razumeju u odrzavanje kose,pravilno sisanje,preparate koje si spominjala i slicne zenske stvari.To su u velikoj vecini slucajeva pederi,i to oni najgori.Cinjenica. :da:

 

Adio. :pivopije:

 

Nije tvoja zadnja i nece biti dok sam ja ziva :P

Po tebi muskarac koji vodi higijenu kose je peder? :P

haha, ajd stvarno da tupimo o sranjima. Ja razumem tebe da je kratka kosa bolja i slazem se jer je mnogo lakse za odrzavanje naravno i logicno, ali ne volim da mi se tupi o dugoj kosi po pitanju i muskaraca i zena jer to nema nikakve veze. :P :P :P

 

:pivopije:

 

I slazem se da bi Testament mogao da napravi pesmu o Konanu, al nije im to stil :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi u pravu,trebaju se razgraniciti pojmovi.Higijena je redovno pranje kose i vodjenje racuna o tome da ne smrdi.Ono sto si ti navela,preparati za negu,pravilna sisanja i odrzavanja,lakovi i picke strinine,ne spadaju u higijenu i u velikoj vecini slucajeva su odlika pedera.Cinjenica je da velika vecina nas muskaraca ne vodi racuna o takvim stvarima.I to je normalno.Jebiga.Isto je cinjenica da su muskaraci koji su nalozeni na te stvari i pridrzavaju se istih,u vecini slucajeva pederi.

Zamisli da ti dodje neki tip i kaze ti: "Ijao,kako ti je kosa divna i meka.Koristila si sampon sa aloa verom?Mirise na jorgovane.A kakav tek sjaj ima...to je garantovano plavi head & shoulders.Inace ja koristim lak za kosu Nevena Leskovac".To ne zvuci pederski? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti stvarno nisi pod libelu, prvo ona tvoja psiho proseravanja na temi ''Ljubav je Prevara'' sad i ovo.

 

Gro TestAmenT fanova ili da ti prevedem 95.5 % njih upravo misle

da su svi ti albumi ( sranja kako tvrdiš) ništa drugo do remek dela...

...meni lično su i kasniji albumi gotiva, osim ''Demonic''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно! Јебига, ја сам ти као и овај подмладак, само нек пржи! :)

 

Мислим, фора је што је слична идеја (мада није иста), само много зајебаније! Лоше је само што нема баш много брзих песама код ново-продуцираних треш бендова!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, zato su i unikatne pesme, prebudzeno krljanje.

 

Moram priznati da i sam vijam novije bendove koji sviraju thrash, kako novije albume starih bendova, tako i zaista nove bendove, naisao sam na Am I Blood, zanimljivo skroz, prvenstveno mislim na njihov album iz 2001, The Truth Inside The Dying Sun, i da, mnogo mi se dopada to odsustvo tih starih muzikanstih normi, nema vise tupa tupike ali je i to zamenjeno krljacinom, ono, jebanje keve bubnjevima, sto mi nekad zvuci logicnije, opet to jest THRASH metal, a svi znamo sta znaci thrash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes mi sve ako ste vi ljudi normalni. Pa procitajte poslednje tri strane postova! Gde su ovde moderatori?! Ovo je najgore spamovanje u istoriji...

'Ајде тишина тамо. :pivopije:

 

Bice death metal albuma sto posto,organski ne varim ona rana sranja sto su pravili do albuma Ritual.

Брате, мени је Low омиљен, али овако нешто рећи је криминал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Bice death metal albuma sto posto,organski ne varim ona rana sranja sto su pravili do albuma Ritual.

 

ti onda ne voliš testament

 

ovo ti je kao da si rekao, jedva čekam novi mejden, samo da ne bude ništa ni nalik do 7th sona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidis da tip ili zari ili je glup.

Od sve muzike koju je mogao da slusa on je dosao da sere o najvaznijem periodu ovog benda, koji ni u kojem pogledu nije sranje, ne moze da bude sranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...