Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Toni napušta Fiorentinu na leto

Napadač reprezentacije Italije Luka Toni, po svemu sudeći je odlučio da na kraju sezone napusti Fiorentinu. Sportski dnevnik Gazeta delo Sport u izdanju od ponedeljka navodi da Toni, koji je sa 31 postignutim golom prošle sezone bio najbolji strelac Evrope, želi da prelaskom u neki od najvećih italijanskih klubova, najverovatnije u Juventus, udvostruči svoju platu.

Toni u Fiorentini zarađuje 1,5 miliona evra po sezoni. Ugovor sa timom iz Firence isteći će mu 2009. godine.

Gazeta dodaje i da je 29-godišnji Toni već obavestio saigrače da će u letnjem prelaznom roku napustiti klub i da će zbog toga prodati kuću u Firenci.

Toni je ove sezone postigao 15 golova u italijanskom prvenstvu i trenutno je drugi strelac iza kapitena Rome Frančeska Totija koji ima 18 pogodaka.

Mediji su prošlog leta špekulisali o transferu Tonija u milanski Inter, koji je italijanskom reprezentativcu navodno nudio platu od pet miliona evra po sezoni.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Povreda Kristijana Ronalda?

Fudbaler Portugala Kristijano Ronaldo povredio se na današnjem treningu i neizvestan je njegov nastup na sutrašnjoj kvalifikacionoj utakmici protiv Srbije, prenele su agencije.

Trening Portugala danas bio je otvoren za javnost, a Ronaldo nije pokazivao nikakve znake povrede dok su trening gledali novinari. U Fudbalskom savezu Srbije nije bilo komentara i reagovanja, jer niko još nije dobio nikakvu zvaničnu informaciju.

Agencija Rojters prenela je reči klupskog lekara Portugalaca Onofrea Košte da se Ronaldo povredio i da je njegovo učešće u sutrašnjoj utakmici neizvesno.

"U ovom trenutku ne znamo da li će igrati. Povredio je stopalo, što ne izgleda ozbiljno u ovom trenutku, ali nismo sigurni da li će biti spreman za utakmicu", rekao je Košta.

Portugal u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine ima 10

bodova iz pet mečeva, koliko ima i Srbija na četvrtom mestu. Prva je Poljska sa 13, a sledi Finska sa 11.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=238683

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја да се питам, отерао бих ово мало говно што се зове Напоелоном, остваио у вр'х главе 6 старијих играча и извршио насилну смену генерација. Можда би издували за 2008. али би 2010 имали тим за чевтвртфинале, а ако Бог да и полуфинале.

 

Ако нам и ова сјајна млада генерација пропадне да би неки матори ретарди играли, онда јеби га...

Гледао сам утакмицу на ТВ-у, Португалци су били много зајебани, сигурно су међу три најбоља млада тима у Европи.

 

 

Него, нека ми неко од вас из ЦГ каже - хоће ли Шкулетић играти за нас или за вас. Сад игра за нас, (кадети, да не кажем У17) и сјајан је. Свакако, то је Партизанов играч.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта тек Енглези треба да кажу, а они су као нека "сила"...

Наш фудбал није мртав, али би било добро кад би неки функционери "умрли". Имам осећај да би наш фудбал у том тренутку васкрснуо.

Победићемо ову пиринејску циганију вечерас.

2:0.

 

Никад ми није био јасан дефетизам код навијача. Па, мајку му, навијање и дефетизам су два појма која се искључују. Верујеш до последњег тренутка, док постоји и трачак наде.

До сада сам само два пута зажалио што нисам присуствовао некој утакмици. Ово је трећа.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта тек Енглези треба да кажу, а они су као нека "сила"...

Наш фудбал није мртав, али би било добро кад би неки функционери "умрли". Имам осећај да би наш фудбал у том тренутку васкрснуо.

Победићемо ову пиринејску циганију вечерас.

2:0.

 

Никад ми није био јасан дефетизам код навијача. Па, мајку му, навијање и дефетизам су два појма која се искључују. Верујеш до последњег тренутка, док постоји и трачак наде.

До сада сам само два пута зажалио што нисам присуствовао некој утакмици. Ово је трећа.

 

Da ali zadnjih 6-7 godina mozda i vise dozivljavamo samo ponizenja, ako je do strucnog staba, onda treba bojkotovati utakmice a ne ici na njih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази овако - Федерер ноћас поново изгубио и то од истог оног лика...

Ко је то могао претпоставити јуче?

Да се у спорту све може предвидети, кладионице не би ни постојале...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази овако - Федерер ноћас поново изгубио и то од истог оног лика...

Ко је то могао претпоставити јуче?

Да се у спорту све може предвидети, кладионице не би ни постојале...

 

Taj lik ima lek za Federera :)

 

Mada hocu reci, ne zelim vise ponizenja od 5-0, 6-0

Jedna grcka ima slabije igrace od nas pa je bila prvak Evrope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali zadnjih 6-7 godina mozda i vise dozivljavamo samo ponizenja, ako je do strucnog staba, onda treba bojkotovati utakmice a ne ici na njih

 

Ми смо исувише мала земља да би могли да блистамо у свим спортовима. Било је лоших резултата, па шта. Јеби га, запатило се доста гована почев од оног кера Миљанића па до Пиксија и Терзића тренутно. Треба ли да напоменем да пре 7,8  година неки играчи нису хтели да играју ако и њихов кум не игра. Михаиловић треба да буде селектор, јесте циганин, али треба. Треба нам неко ко ће играчу, који не трчи и који се не труди, да се најебе мајке и да га истера одмах напоље, а не неки јебени послушник попут овог патуљка.

 

Грчкој се посрећило, одиграла је најциганскије (да не кажем - најжабарскије на свету) и била првак. Тако смо се и ми пласирали на СП, играли као пичке, а шта је било тамо? Шта се сад дешава са Грчком? Откидају их Турци 4:1 у сред Атине...

У фудбалу се трчи и гине, као клинци у Шведској, само тако има резултата...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба нам неко ко ће играчу, који не трчи и који се не труди, да се најебе мајке и да га истера одмах напоље, а не неки јебени послушник попут овог патуљка.

 

 

Takav na svetu ne postoji. U stvari, postoji (Daniel Pasarela na primer), ali dok kod nas postoji funkcija Predsednik Saveza, da ne imenujem pojedince, to u srpskoj reprezentaciji neće biti izvodljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da bi Mihajlovic batinjao igrace :) :) :)

ali treba da se zapitamo koliko bi upravni odbor imao uticaja na njega, po meni ako imaju na klementea, jos lakse bi imali na Mihajlovica

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZERBAIJAN - FINLAND 1,45 2

HUNGARY - MOLDOVA 1,50 1

ТURKEY(NT) - NORWAY 2,00 1 (кад могу потурице, може и Турска), да имам кеша, синглирао бих.

LIECHTENSTEIN - LATVIA 1,45 2

MALTA - GREECE 1,30

SLOVENIA - HOLLAND 1,60 2

ITALY - SCOTLAND 1,30 1

 

200 динара, ЕУРО7 у Еуро шанси...

 

Нисам рачунао, али мора бити преко 3000 добитак...

Израчунао - око 4000

 

Нас не могу да играм, све је могуће.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZERBAIJAN - FINLAND 1,45 2

HUNGARY - MOLDOVA 1,50 1

ТURKEY(NT) - NORWAY 2,00 1 (кад могу потурице, може и Турска), да имам кеша, синглирао бих.

LIECHTENSTEIN - LATVIA 1,45 2

MALTA - GREECE 1,30

SLOVENIA - HOLLAND 1,60 2

ITALY - SCOTLAND 1,30 1

 

200 динара, ЕУРО7 у Еуро шанси...

 

Нисам рачунао, али мора бити преко 3000 добитак...

Израчунао - око 4000

 

Нас не могу да играм, све је могуће.

 

Pa dobre kombinacije, mada mogao si neke utakmice i na golove da igras :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobre kombinacije, mada mogao si neke utakmice i na golove da igras :da:

 

Пази, ја се не кладим озбиљно, ретко кад ставим више од 70 динџи на тикет. Кладим се чисто онако, престиж, да бих могао да шиљим курац са ортацима како сам ја врсни познавалац фудбала... :)

Кад играм, увек одаберем 7 текми и одиграм у Еуро Шанси. На тај број текми (и уплату преко 709 динџи) они да ју 20% бонуса (али само ако играш фиксеве). Ако прође, прође, ако не, и онако бих попио кафу негде... ;-)

 

Holandija mi je tu najsumnjivija...

 

Мени Мађарска. Холанђани морају да добију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...