Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Могли смо и ми макар још два да дамо.

Примили смо рано, добро смо кренули у другом, да смо изједначили на време било би друга прича, после још и црвени картон. Јеби га, ова денерација се сели у А полако, ово нам је окосица тима на СП 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Није било разлога за пљување, можда је једино Басту требало испљувати јер је одиграо очајно. Не знам зашто га је ставио у прву поставу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није било разлога за пљување, можда је једино Басту требало испљувати јер је одиграо очајно. Не знам зашто га је ставио у прву поставу...

 

Ako izgubis 4-1 nije kriv jedan igrac

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tera nas maler, vec ne umemo da igramo sa izrazito ofanzivnim ekipama.
Истина, 4-5-1 је го курац од формације.Иначе, стварно је јадно што смо ово хватили као излог па су играли и неки играчи који никако не би смели да играју, мислим на Басту, пре свега. Јеби га, кад си беда па зависиш од продаје играча...
Ako izgubis 4-1 nije kriv jedan igrac
Нисам рекао да је крив само Баста, лоше је и Рукавина играо, јеби га, што би рекао Смоки - идемо даље. Одржи ли се атмосфера и подмладимо ли тим на време, имаћемо респектабилну улогу у европском фудбалу, а мени је то најбитније...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако ћемо прецизније, три године узастопно, али добро...

 

2004. пукли од жабара

2006. испали на пенале од Украјине

2007. (нагло промењем ритам да би се избегла поклапања са Олимпијадама)

 

Бићемо ми некад прваци Европе, а тад ћу пити седам дана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smrdljivi margarinci su i morali da uzmu...

 

Naj više sam se iznervirao kad onom govnaru nije dao crveni za udaranje Rukavine.

 

No imaćemo još prilika- pa videli ste B tim kako igra protiv eNGLEZA što se mladih tiče- biće super,

a i A tim će biti do jaja,samo da ovi iz prve postave orlića budu stalni članovi i nema brige!

 

Evo do ove finalne je retko gde škripalo,a u finalu je škripalo iz više razloga.

 

Ma biće bolje,mada ovo ako je loše,ne znam šta onda nije...

 

:pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Besh ga, Holandjani zasluzeno dobishe, onaj prvi gol, stvarno bila lepa akcija, a mi da smo iskoristili onu priliku koju smo imali na pochetku drugog, cenim da bi stvari mnooogo drugachije ishle, al jebga...Fortuna otishla na kafu umesto da nashima barem malo pomogne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takticki lose postavljena igra i opet je moglo biti drugacije da je recimo Kolarov pogodio onaj slobodni a ne stativu.Dosta gresaka odbrane je bilo zbog klizavog terena.Basta ocajan.Jednostavno nije bio nas dan ali nema im se sta zamjerit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam video,pa mogli bi da se preslikaju i da igraju i za senegal npr.

 

A kako se onaj chamuga okupao kada je stizao jednu loptu u autu, iskoristio priliku za besplatno kupanje :)

Treba nase igrace razumeti, nije lako cuvati one smrdonje, oseti se to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taktika je bila losa, mrzim kada igramo sa jednim napadacem.

Basta ocajan, Rukavina kriv za prvi gol, imali smo sanse da izjednacimo, promasili i posle nas ovi ubili...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne vole baš da se kupaju,al kad baš moraju...

 

Zašto li su genetski onoliko crni???

 

:) :) :)

 

Mislim oni za mene nisu ljudi,to su životinje koje treba dresirati za cirkus...

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zezam se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...