Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Negiranje realnosti je dobro poznata reakcija kao odbrambeni mehanizam protiv velikog stresa ilitrauma. Radi se o nesvesnom odbrambenom mehanizmu za izlazak na kraj sa uznemirujućim emocijamakoje iztastaju iz realnosti. Negiranje može biti svesno i namerno, kao i potpuno podsvesno. Jedinkakoja negira svesno i namerno deluje sa jednog individualnog nivoa laganja, što među širom populacijomnormalnih ljudskih bića i nije veliki problem. Nevolja je kada se radi o onima na vrhu, koji imajukontrolni uticaj na ljudske mase, kada se rađa jedna vrsta kolektivnog nesvesnog. Organizovano iinstitucionalizovano negiranje kao posledica iskrivljenog informisanja i manipulacije; podrazumeva seda se sve rađa iz javno ispoljene nemoći i neposedovanja sopstvenog vozila sa gepekom.
:mhihi: Џаба ти то њима причаш. 
Ipak se revanš igra u Podgorici...ovoga puta mogu da računaju na napadače Agboa i Boškovića (koji nisu dobili vize za Rumuniju :) )Zanimljivo ljeto kod nas u Podgorici ove godine... pored evropskih takmičenja u kojima će igrati Zeta, Budućnost i Grbalj, tu su Slovenija, Engleska U21, Švedska...
Надам се да српска перјаница иде даље, па да налети на Загреб (или оне Шиптаре) и угази их.Такође, било би лИЈепо и браЦки да неко сломи ногу оном Дербишајеру, ако је икако могуће...

 

Чекај, значи ли то да је стадион у Бијелом пољу ОК?

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Надам се да српска перјаница иде даље, па да налети на Загреб (или оне Шиптаре) и угази их.Такође, било би лИЈепо и браЦки да неко сломи ногу оном Дербишајеру, ако је икако могуће...

 

Чекај, значи ли то да је стадион у Бијелом пољу ОК?

 

Vjerovatno misliš na Rudar iz Pljevalja, s tim što ni onda ne znam odgovor :)

Imaju ok stadion, mislim da se može tu odigrati utakmica...

 

Što se perjanice tiče, ako prođu, sljedeći protivnik je Makabi Haifa, a onda Atletiko Madrid... Zamisli samo naslov: "Grbljani oprezni na Vicente Calderónu" :)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno misliš na Rudar iz Pljevalja, s tim što ni onda ne znam odgovor :)

Imaju ok stadion, mislim da se može tu odigrati utakmica...

 

Što se perjanice tiče, ako prođu, sljedeći protivnik je Makabi Haifa, a onda Atletiko Madrid... Zamisli samo naslov: "Grbljani oprezni na Vicente Calderónu" :)

 

Да, да, на Пљевљаке сам мислио.

Аха, значи знају се противници. Ове ће да прођу (одакле су они, Сан Марино?), Јевреје надам се да хоће, а онда спектакл. Ово је највећи успех Бокељског фудбала, зар не? Нико из залива није играо у Јевропи? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, на Пљевљаке сам мислио.

Аха, значи знају се противници. Ове ће да прођу (одакле су они, Сан Марино?), Јевреје надам се да хоће, а онда спектакл. Ово је највећи успех Бокељског фудбала, зар не? Нико из залива није играо у Јевропи? :)

 

Haha, vjerovatno je tako :D

A ovi su Rumuni...

 

 

Geozee, u Jevropu idu: Grbalj(intertoto), Rudar i Budućnost (UEFA) i Zeta (Liga Šampiona) ... ah tugo, tugo... :no:

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Rece navijac kluba ciji predsednik posle utakmice u svlacionici bije sudiju,ciji trener dobija tehnicke greske na svakoj drugoj utakmici i sa istih biva odstranjen,ciji navijaci pravi identicna sranja kao i Delije...pitam se samo odakle obraza navijacu KK Partizan da prica o neregularnosti i brukanju kluba?

 

Jeste Dule je odstranjen na nekim utakmicama,sto i nije neko cudo za trenera ,trenerski posao i jeste izmedju ostalog da se svadja po malo sa sudijama,a ne da to rade igraci,ali je isto tako i Gurovic trebao biti,on je tamo veci i od predsednika i od trenera samo pjuje placipicka,na svakoj utakmici finala je bar jednom pljunuo,idiot bolesni.

 

Ali nije ovo jedina sezona gde se komsinica sa Malog Kalemegdana bruka,u predhodne 3-4 sezone uvek je zvezda pravila skandale kada je gubila,prosle godine navijaci pravili sranja,predprosle Tundzi Avondzi izigravao policajca na terenu :),pre par sezona opet tuca i silazak sa terena u Vrscu,dokle vise.

 

Naravno da imam obraza da pricam,i cinjenica je da je Gurovic trebao biti iskljucen,ali neka ovako je sladje,neka placipicka gleda veliki Partizan,UZMI DULE SEDMU TITULU,PRVI SAMPION SRBIJE,A KK Sledeca sezona nek se potrudi i vise paznje posveti parketu a ne stvarima van njega.

 

A sto se tice Danilovica,zasto nije kaznjen,pa i sam sudija je rekao da je Danilovic zrtva kao i on,i da krivicu snose drugi.

 

I gde sam ja spomenuo neregularnost,titula Partizana je potpuno zasluzena,7 puta ove godine Zvezdi je ocitano opelo od strane Partizana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Zvezda je smesan kosarkaski klub... Evropska zvezda... najsmesniji projekat u istoriji kosarke... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gific

n_smile.gificon_smile.gif

Isto kao i Partizan u Evropi sa fudbalom, Posle bog zna koliko godina nas dobili na Marakani i odmah poceli sada cemo mi da osvojimo titulu u fudbalu, a onda smo im ocitali bukvicu ponovo i uzeli titulu.

Partizan je najveca grupa pedera ikada.

Nemamo para, a usput imamo dovoljno da izgradimo novi stadion. Samo me zanima kojivam je mafijas ovoga puta dao pare?????

Zvezda je zivot, sve ostalo su sitnice :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila: :pravila:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):):):):):)

 

Standardno menjanje teme...

 

U partizanu su lopovi... ti to ocito jos nisi provalio... taj stadion pocinje da se gradi za 2 meseca... videcemo da li ce poceti...

 

A i vi se lozite taj na fudbal... jaci ste od nas... vama je osnovni cilj da udjete u ligu sampiona... da UDJETE u ligu sampiona... oces da kazes da je Crvena Zvezda veliki fudbalski klub... samo je veci od Partizana i nista vise... u fudbalu ste takodje NIKO I NISTA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, остаде вам само кошарка да дркате. Цркла ми тастатура, па не могу нешто више да пишем, уби ме "он-скрин киборд".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je zasluzeno pobedio. Gurovic konacno odlazi i zvezda moze da napravi tim, taktiku, a ne da zavisi od jednog coveka. Dragicevic i Aleksandrov su neverovatno potencijalni, oni bi trebali da budu nosioci ekipe sledece godine, a za par godina i glavni igraci reprezentacije. Poslednjih godina su kod nas dominarale siledzije bez 3 grama mozga na pozicijama 4 i 5, e pa ova dvojica su inteligentni i tehnicki obuceni. Eh da je vise takvih...

Strasno je kakva je atmosfera bila i na ovom finalu. Treba izbaciti debile ulicarskih manira i recnika: Vujosevica, Todorica, Gurovica, Ilica...Oni prave gluposti na parketu, a onda njih prati ovaj vecinom glupi i povodljivi narod na tribinama i dolazi do velikih problema. Samo kao da niko ne vidi glavni problem a to su ljudi koji vode kosarku. Recnik nasih trenera je strasan, opsuju po 30 puta u minutu i sudije i igrace i ko zna sve koga...Sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes recnik... psovanje je sastavni deo sporta... ne mozes ti da pratis svoj tim hladne glave... makar ja ne mogu, pa krenem da psujem mrtve majke itd. Postanem ono sto nisam... inace na parketu psovke ne bi bile tako brutalne... naravno... posto sam i ja kosarkaski trener... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, остаде вам само кошарка да дркате. Цркла ми тастатура, па не могу нешто више да пишем, уби ме "он-скрин киборд".

 

A ja primetio da ti nesto sve kraci i kraci post-ovi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Dule je odstranjen na nekim utakmicama,sto i nije neko cudo za trenera ,trenerski posao i jeste izmedju ostalog da se svadja po malo sa sudijama,a ne da to rade igraci,ali je isto tako i Gurovic trebao biti,on je tamo veci i od predsednika i od trenera samo pjuje placipicka,na svakoj utakmici finala je bar jednom pljunuo,idiot bolesni.Ali nije ovo jedina sezona gde se komsinica sa Malog Kalemegdana bruka,u predhodne 3-4 sezone uvek je zvezda pravila skandale kada je gubila,prosle godine navijaci pravili sranja,predprosle Tundzi Avondzi izigravao policajca na terenu :),pre par sezona opet tuca i silazak sa terena u Vrscu,dokle vise.Naravno da imam obraza da pricam,i cinjenica je da je Gurovic trebao biti iskljucen,ali neka ovako je sladje,neka placipicka gleda veliki Partizan,UZMI DULE SEDMU TITULU,PRVI SAMPION SRBIJE,A KK Sledeca sezona nek se potrudi i vise paznje posveti parketu a ne stvarima van njega.A sto se tice Danilovica,zasto nije kaznjen,pa i sam sudija je rekao da je Danilovic zrtva kao i on,i da krivicu snose drugi.I gde sam ja spomenuo neregularnost,titula Partizana je potpuno zasluzena,7 puta ove godine Zvezdi je ocitano opelo od strane Partizana.
Nalozeni,otpali se...kakva neregularnost?Partizan je bolji od Zvezde,i zasluzeno je pobedio.ALi te gluposti oko Gurovica su stvarno kenjaza na kvadrat.I ti fazoni: "Zvezdini navijaci vec godinama brukaju ugled srpske kosarke,bla,bla,bla,bla,bla...".A Groblje je ponos da se useres.Danilovic je pretukao sudiju posle utakmice u svlacionici!Kakva je on zrtva,sta lupas gluposti?On je najobicnija seljacka sirovina,sramota za srpski sport.Kao i Dule Vujosevic.Trener koji treba davati primer igracima,a ne da bude izbacen sa svake druge utakmice zbog sranja koje pravi.Gde si ti to video sem kod Duleta "Seljobera" Vujosevica,je li?Po tebi je to normalno?Sva sreca pa je otisao da trenira crnogorce,sirovina maloumna.I mozemo se mi sada raspravljati do sutra,posto ti mrzis zvezdu,a ja mrzim partizan...ali cinjenice su cinjenice.Jebe mi se za kosarku...dupla kruna je ove godine u vitrinama.
Ma jebes recnik... psovanje je sastavni deo sporta... ne mozes ti da pratis svoj tim hladne glave... makar ja ne mogu, pa krenem da psujem mrtve majke itd. Postanem ono sto nisam... inace na parketu psovke ne bi bile tako brutalne... naravno... posto sam i ja kosarkaski trener... :D
Ok,dolazi do izliva emocija,i to je ok.Ali ako je trener izbacen sa svake druge utakmice,znaci da sa tim covekom nesto nije u redu,i da mu mesto nije na trenerskoj klupi,vec u ludnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci im majstore!!!

 

Inače ništa novo...duža klupa i svakako iskusnija na strani partizana...

 

Zvezda izgubila dobijenu prvu utakmicu...

 

Da je tu kojim slučajem dobila,druga bi se pesma pevala (od topole od topole, ili the trooper)

 

:ZVEZDA:

 

druga ali meni uvek PRVA !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,dolazi do izliva emocija,i to je ok.Ali ako je trener izbacen sa svake druge utakmice,znaci da sa tim covekom nesto nije u redu,i da mu mesto nije na trenerskoj klupi,vec u ludnici.

 

A sta ako su sudije malo kivne na Duleta... pa samo cekaju da ga kazne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...