Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dule se buni na sudije jos od Jadranske lige...a to da su nas sudije redovno jebavale u Zagrebu, pa i Ljubljani jeste jebeno tachno! Tako da ne mozete tek tako ta kazete za choveka da je paranoik il sta vec...

 

Anyway, nadam se da ce da ostane na klupi Partizana..ak se ne varam ugovor mu bas sad na leto istice, a i preuzeo Crnu Goru, pa mi se nekak chine manje shanse da ce da ostane, posebno i zbog ovih sranja i svega, no videcemo. Samo se nadam da se tim nece drasticno promeniti za sledecu sezonu, iako se sve cini da ce biti bash tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujosevic sigurno ostaje....Sto se tice igraca, idu sigurno Cummings,Drobnjak i Bogdanovic.Kecmanu i Bozicu su istekli ugovori, pitanje je mogu li zadrzati Kecmana.Jedino pojacanje zasad je Vitkovac.U kombinaciji su Golubovic,Erceg i Ilic.Tesko ce se ponoviti uspjeh u euroleague ali ce vjerovatno biti dovoljno za sedmu titulu... :pivopije: Ne brinem ja za kosarku ali fudbal me plasi! Evo prodali malog Gulana Fiorentini za 2.5 miliona eura.Totalna rasprodaja... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продаја Гулана је безобразлук. Продају њега да би могли да задрже Јоветића. За који ће ми курац Јоветић? Показао се врло лоше у Партизану, не игра за репрезентацију, нема потребе да га задржавају и формирају као играча. Боље да је остао мали Гулан (а није, продат је Фиорентини и одмах позајмљен Сампдорији). Једино ако се трипују да ће Јоветића продати за 5,6 милина за две године, па и да разумем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не игра за ону која је матична држава клуба за који игра, при том се показао и као крајње незахвална особа. Доведеш га као клинца, плаћаш му све, формираш га као играча, а онда он неће да потпише профи уговор и још те нешто уцењује. Марш у три ПМ. Треба га отерати одмах, па кад буде гулио клупу пет година на западу и кад пропадне као играч (као многи што су пропали) онда ће његови незајажљиви и пара гладни родитељи урлати "куку сине, пардон сине" (алузија на ону ЦГ рекламу :) ), а он ће се сетити како би било добро да је показао мало лојалности и одиграо до 22, 23 године у клубу који га је и направио играчем.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nalozeni,otpali se...kakva neregularnost?Partizan je bolji od Zvezde,i zasluzeno je pobedio.ALi te gluposti oko Gurovica su stvarno kenjaza na kvadrat.I ti fazoni: "Zvezdini navijaci vec godinama brukaju ugled srpske kosarke,bla,bla,bla,bla,bla...".A Groblje je ponos da se useres.Danilovic je pretukao sudiju posle utakmice u svlacionici!Kakva je on zrtva,sta lupas gluposti?On je najobicnija seljacka sirovina,sramota za srpski sport.Kao i Dule Vujosevic.Trener koji treba davati primer igracima,a ne da bude izbacen sa svake druge utakmice zbog sranja koje pravi.Gde si ti to video sem kod Duleta "Seljobera" Vujosevica,je li?Po tebi je to normalno?Sva sreca pa je otisao da trenira crnogorce,sirovina maloumna.I mozemo se mi sada raspravljati do sutra,posto ti mrzis zvezdu,a ja mrzim partizan...ali cinjenice su cinjenice.Jebe mi se za kosarku...dupla kruna je ove godine u vitrinama.Ok,dolazi do izliva emocija,i to je ok.Ali ako je trener izbacen sa svake druge utakmice,znaci da sa tim covekom nesto nije u redu,i da mu mesto nije na trenerskoj klupi,vec u ludnici.

 

Ako je neko nalozen ti si,ja sam smiren ipak je titula u nasim vitrinama.

 

Neregularnost si ti prvi spomenuo,ne ja, opet buncas,govorio sam samo o propustu sudija i KSS u slucaju Gurovica i delija,drago mi je sto smo saglasni da je Partizan potpuno regularno postao sampion.

 

Nisam rekao da navijaci Zvezde brukaju srpsku kosarku vec sopstveni klub.

 

Nisam ja rekao da je Danilovic zrtva,vec je to rekao napadnuti,pretuceni sudija Juras ,jel tako bese,opet ne citas pazljivo.

 

Opet ti kazem,normalnije je da se trener svadja sa sudijom nego igrac(i),koliko se secam u Evroligi nije udaljavan sa parketa,to se desava obicno kad igramo sa FMP-om.

 

Gurovic koji pljuje na svakoj utakmici,i koji javno iznosi neke lazi o gepekovanju (Karadzic,trener zvezde se izvinuo zbog toga),i igrac koji kaze da je prvenstvo namesteno da Partizan bude visedecenijski sampion kao Makabi u Izraelu treba biti drasticno kaznjen,ali na svu srecu kazna je stigla u vidu Partizanovog uragana,koji je poslao placipicku u istoriju.

 

Neka je Dule selektor C.Gore,to i nije toliko bitno,ali na zalost imaju boljeg selektora nego mi.

 

Danilovic bruka srpskog sporta,pa ti si pijan.Zvezda je u svojoj kosarkaskoj istoriji imala samo jednog igraca veceg od njega,a to je Moka Slavnic,koji ne sme ni da kroci na Mali Kalemegdan,Danilovic je za Gurovica gospodin,koji i kada pogresi zna da se izvini,dok Milance iste slabosti pokazuje svakodnevno.

 

I jos nesto ,mozda je Vujosevic malouman,ali je kosarkaski genije,bar u nasim okvirima ,ipak je taj maloumni covek ispratio petorku Zvezdinih velikih trenera (Sagadin,Trifunovic,Sakota,Karadzic,mozda jos neko,ne pamtim bas toliko).

 

I ako ti se jebe za kosarku,onda se opusti malo i uzivaj u vasoj duploj kruni,meni je ipak kosarka najbitnija.

 

Pozdrav!

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec je pocela transfer sezona,prema nekim informacijama stuacija je ovakva:

 

Partizan:

 

Odlaze: Luka Bogdanovic (Italija,Izrael,ili Hemofarm), Boris Bakic?,Kosta Perovic (Nba,Unikaha),Predrag Drobnjak (Poljska),Petar Bozic ?,Vontigo Kamings (Makabi),Vladimir Micov (TAU)

 

Ostaju : Milenko Tepic,Tripkovic,Velickovic,Pekovic

 

Dolaze (mozda): Vitkovac (promasaj,sta ce nam on),Frederik Haus (ne treba trositi reci,kralj),Predrag Suput (ne znam zasto se Partizan i odricao njega,bolji je od Bogdanovica),Milos Bojovic (ne znam ko je taj),Marko Pekovic

 

 

Kecmanu istice ugovor,ja bih voleo da ostane,Bozicu takodje istice ugovor,sve u svemu videcemo,treba nam jaka petica ,pored Pekovica,moj predlog je Nikolic,a moze i Samardziski,jedan dobar plej,crnja neki,velika tragedija sto Micov odlazi,kad bi dosao Haus i Suput,pored njega i Kecmana Partizan bi imao strasan krilno napadacko-odbrambeni arsenal igraca.Ipak previse je odlazaka,ne znam kako ce svi da se uigraju,ipak odlaze 3 igraca iz prve petorke,trebaju dobra pojacanja,posebno na centrima.

 

Sto se Zvezde tice stanje je sledece:Odlazi:Gurovic,Pero Antic verovatno,Petar Popovic,

 

Ostaju : Milošević, Radivojević, Dragićević, Aleksandrov, Mišanović, Jorović, Marković

 

Od zvucnijih imena spominje se Mile Ilic kao centar da ce doci,Koljevic kao plej,Aleksej Nesovic-mada on tesko..,mozda Nebojsa Joksimovic,izgleda da Zvezda nece toliko tumbati tim kao predhodnih sezona.

 

I Vujosevic i Karadzic ostaju treneri.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujosevic sigurno ostaje....Sto se tice igraca, idu sigurno Cummings,Drobnjak i Bogdanovic.Kecmanu i Bozicu su istekli ugovori, pitanje je mogu li zadrzati Kecmana.Jedino pojacanje zasad je Vitkovac.U kombinaciji su Golubovic,Erceg i Ilic.Tesko ce se ponoviti uspjeh u euroleague ali ce vjerovatno biti dovoljno za sedmu titulu... :pivopije: Ne brinem ja za kosarku ali fudbal me plasi! Evo prodali malog Gulana Fiorentini za 2.5 miliona eura.Totalna rasprodaja... :confused:
Kamimgs, Drobnjak, Kecman - ode okosnica, jos tripke i kosta i definitivno ode prva petorka.Erceg? E ako on dodje bice do jaja, verovatno najbolji igrach ove godine u FMPu! A na kog Ilica mislis...Mileta?
Али Витковац... :)
Taj chovek zivi u mojoj zgradi na moga sprata ;) dakle komsha : )
Vec je pocela transfer sezona,prema nekim informacijama stuacija je ovakva:Partizan:Odlaze: Luka Bogdanovic (Italija,Izrael,ili Hemofarm), Boris Bakic?,Kosta Perovic (Nba,Unikaha),Predrag Drobnjak (Poljska),Petar Bozic ?,Vontigo Kamings (Makabi),Vladimir Micov (TAU)Ostaju : Milenko Tepic,Tripkovic,Velickovic,PekovicDolaze (mozda): Vitkovac (promasaj,sta ce nam on),Frederik Haus (ne treba trositi reci,kralj),Predrag Suput (ne znam zasto se Partizan i odricao njega,bolji je od Bogdanovica),Milos Bojovic (ne znam ko je taj),Marko PekovicKecmanu istice ugovor,ja bih voleo da ostane,Bozicu takodje istice ugovor,sve u svemu videcemo,treba nam jaka petica ,pored Pekovica,moj predlog je Nikolic,a moze i Samardziski,jedan dobar plej,crnja neki,velika tragedija sto Micov odlazi,kad bi dosao Haus i Suput,pored njega i Kecmana Partizan bi imao strasan krilno napadacko-odbrambeni arsenal igraca.Ipak previse je odlazaka,ne znam kako ce svi da se uigraju,ipak odlaze 3 igraca iz prve petorke,trebaju dobra pojacanja,posebno na centrima.
Luka potpisao za Hemofarm...Bakic koj ce nam..Kosta bese uzet od nekog u Nba prosli draft? A Micov ionako nioje nash.HAUS SE VRACA?!?!?!?!?!??!?!?! AAAA!!! MOJ FAV nesrpski igrach!!!! : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar smo vas zajebali sa onom budalom Bogdanovicem , a placen je do jaja , kakav je taj decko bolid , nece covek da slusa trenere pa to ti je.Imam informacije da partizan ozbiljno juri dva igraca FMP-a , najverovatnije Ercega i mozda Teodosica - mislim da je mali odlican igrac.Zvezda dovodi par igraca , izglda Golubovica iz Vose . Cujem da je Nadjfeji slobodan , on je dobar igrac.Koljevic je skup neznam da li bi uopste dosao u Srbijicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

"svaka vam je titula prljava mafijo!"

upropastili ste bre srpsku kosarku... pogledajte gde nam je repka od kad ste vi "zaredjali sa titulama"

 

jos je ovaj stavio "6" u avatar....

 

edit: inace, odjebo vas je danas i onaj portugalac sto je trebo da potpise.... garant potpisuje za zvezdu za nedelju dana :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

"svaka vam je titula prljava mafijo!"

upropastili ste bre srpsku kosarku... pogledajte gde nam je repka od kad ste vi "zaredjali sa titulama"

 

jos je ovaj stavio "6" u avatar....

 

edit: inace, odjebo vas je danas i onaj portugalac sto je trebo da potpise.... garant potpisuje za zvezdu za nedelju dana :)

Куш циганштуро.

Престани да прљаш ову здраву тему курватизмима попут речи "репка".

Нисам ја за тебе "овај" већ човек који навија за тим који у спорту о коме причамо стално јебе твој тим.

Драго ми је што си одлучио да вибратор замениш правом китом па си поново дошао на тему. Лепо.

 

Долази Пекарић а то је најбитније.

 

Долазак Хауса је сјајна вест. Бољи црнац није играо у Србији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i jeste ?

 

avodzobi.jpg

 

:mhihi:

 

Kako je maloletni G.V. bio zauzet opstruisanjem polufinalne serije, nije stigao da poletnom Tundžiju

objasni osnove igre pod obručima. Tu se siva eminencija stručnog štaba našla odgovornom i pohitala

da poletnom Tundžiju pojasni kako se u ovom sportu ne stoji u živom zidu, a u situaciji kada sudija

dosudi (nepostojeći) faul. Mala, ali nikako bitna, napomena da se sve ovo dešava u polufinalnoj seriji

koju je Partizan započeo brutalno: 104 - 68. Do sto đavola i KSS i sudijski lobi, kada pakuju ovakve

rezultate prljavoj mafiji. Svake sezone ista pesma.

 

Milan Avodžobi Vesić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SRCEPARAJUĆE scene na Skupštini Partizana: Žarko Zečević bi da ide, a delegati mu ne daju! Generalni sekretar u ostavci morao je, presrećan zbog podrške, a razočaran zbog odluke članova najjačeg klupskog tela, da moli poslanike da ga puste da ide. Pošto oni to nisu hteli, Zečević je bio prinuđen da ostavku oslovi neopozivom!

Ali, tu nije kraj zavrzlame. Zbog strogog legalizma, ta "sitna" promena nije mogla da bude odmah usvojena, već je odložena za narednu sednicu Skupštine koja - nije zakazana. Biće najkasnije za 90 dana.

 

Kakve ste vi raspale pi....ine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је што си одлучио да вибратор замениш правом китом па си поново дошао на тему. Лепо.

pa da, prepucavnje na navijackoj osnovi je uvek zabavna i zdrava stvar.

 

 

 

nego da nastavimo, kog ste igraca osim krstica napravili u zadnjih deset godina? tomasevica, vujanica, radmanovica, rakocevica?

pa vi ste bre jedva dobili i ovakvu osakacenu zvezdu, ustvari ni takvu zvezdu niste dobili nego ste morali da kradete, inace bi bilo 2-2 u seriji, a u trecoj tekmi smo vas i ovakvi, oslabljeni, i sa klincima, razbili 20 razlike pred vasim navijacima. umesto da cutite, jos se kurcite.

a najveci bezobrazluk je kad se ono djubre zali na sudjenje kad i mala deca znaju da je ceo savez vas.

pa zamislite glodari sta bi bilo da su u ovoj seriji za zvezdu igrali milosevic, stjuart, burks (berks), tomas. pa serija bi bila SPRDNJA za zvezdu. alo, sprdali bi se s vama. pa nema tih sudija koje bi to mogle da pokradu, makar ih vozali po gepecima, tukli po svlacionicama, i slali na letovanje do sutra....

a vasi "navijaci" vredjaju gurovicu cetvorogodisnje dete, svaku tekmu celu tekmu, sram vas bilo bre. pa sta cete dogodine nesrecnici (da ne kazem sledece sezone), kad vam uzmemo i taj basket (koji je jedino sto vam je ostalo), qq...

 

ps. mario djurovski u zvezdi, ali odma' ide u bezaniju na pozajmicu do zime....

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о Мариа, манекен мали, а и игра за Црну Гору, ако се добро сећам.

Гробари, следеће сезоне нећете имати никога у екипи, сви су отишли, а нама остаје главни део екипе, тако да ће бити зајебано по вас. У фудбалу ионако не можете ништа, рукомету такође... Једино ће вам ватерполо остати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гробари, следеће сезоне нећете имати никога у екипи, сви су отишли

 

smiljanic u espanjol, za "ponudu koju klub nije mogao odbiti".

 

sledi borba za trece mesto sa ofkom, bezanijom ili kim vec....

 

 

 

a kurac i nama ostaje glavni deo ekipe, jedino je pitanje da li kastiljo, milovanovic, koroman itd. odlaze odmah ili na zimu....

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, prepucavnje na navijackoj osnovi je uvek zabavna i zdrava stvar.

Наравно. Супер ти је аватар, мада не знам шта значи

 

 

 

nego da nastavimo, kog ste igraca osim krstica napravili u zadnjih deset godina? tomasevica, vujanica, radmanovica, rakocevica?

pa vi ste bre jedva dobili i ovakvu osakacenu zvezdu, ustvari ni takvu zvezdu niste dobili nego ste morali da kradete, inace bi bilo 2-2 u seriji, a u trecoj tekmi smo vas i ovakvi, oslabljeni, i sa klincima, razbili 20 razlike pred vasim navijacima. umesto da cutite, jos se kurcite.

a najveci bezobrazluk je kad se ono djubre zali na sudjenje kad i mala deca znaju da je ceo savez vas.

pa zamislite glodari sta bi bilo da su u ovoj seriji za zvezdu igrali milosevic, stjuart, burks (berks), tomas. pa serija bi bila SPRDNJA za zvezdu. alo, sprdali bi se s vama. pa nema tih sudija koje bi to mogle da pokradu, makar ih vozali po gepecima, tukli po svlacionicama, i slali na letovanje do sutra....

a vasi "navijaci" vredjaju gurovicu cetvorogodisnje dete, svaku tekmu celu tekmu, sram vas bilo bre. pa sta cete dogodine nesrecnici (da ne kazem sledece sezone), kad vam uzmemo i taj basket (koji je jedino sto vam je ostalo), qq...

 

ps. mario djurovski u zvezdi, ali odma' ide u bezaniju na pozajmicu do zime....

Нисмо направили ниједног, али смо увек знаи добро да купујемо (играче). О вашој снази ове сезоне говори скор од 9:1, с тим што сте ту једну добили јер вас је тако срало да је то немогуће. Такође, кроз ону гумарску (колико пута треба поновити да сте ископали раку за српску кошарку јер сте нас гурнули у то срање) нисте успел да обезбедите ни УЛЕБ и треба да захвалите препуцавањима на релацији УЛЕБ-ФИБА што ипак тамо играте, а не у ФИБА купу.

Ја смем да потпишем да ви титулу у овој деценији видети нећете.

 

КалаверО, то јест, регистрацијо :) , допада и се тај твој перфидно-подјебавачки моменан у обрачуну са овим паћеницима.

 

Што се тиче Мари(ј)а, па коме ће Циганин него својима.

 

Што се ФК-а тиче, не знам шта да кажем. :cry:

 

Проклета киша Вимблдонска, прекиде мечеве, а наше баш кренуло (пре свега, Типсаревића).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...