Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Biće kampovanja ispred blagajne! Ako uopšte bude na blagajni... Sad kreće standardna mutljavina, "trebovanja" i ti fazoni... i onda te na putu od Autokomande do stadiona savata jedno 150 tapkaroša... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boze boZe zelim da vidim tu spdrnju zvezde ....odrace vas kao zeceve! evotigana.gif

Navijacko prepucavanje, ja mislim da si nam to ponovio jedno 100 puta. SMOR

 

Elem, po mojoj proceni sanse su nam ravne 0,1% kakvi smo baksuzi, prvo vrate milanu bodove, sad mu daju jos da igra LS. I mi baksuzmo smo morali bas tu Beluskonijevu mafiju da izvucemo.

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja се још увек надам рачунајући да ће у првом мечу да им игра комбинована одбрана., Шимић, Фавали, Каладзе и ти такви ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja се још увек надам рачунајући да ће у првом мечу да им игра комбинована одбрана., Шимић, Фавали, Каладзе и ти такви ...

I ja se nadam, ali znas kako se kaze "Nada poslednja umire"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klementeova totalna rekonstrukcija

 

Prvi selektor Srbije Havijer Klemente saopštio je spisak reprezentativaca, koji će igrati na debiju nove selekcije u češkom gradu Uherske Hradište.

 

Najupadljivije promene viđene su u odbrani, gde (uglavnom zbog povreda) neće nastupati nijedan član „fabulous four“ (Gavrančić, Krstajić, Vidić, Dragutinović), kao ni njihove neuspešne zamene sa Mundijala, umesto kojih su pozvani znatno mlađi igrači. Takođe, od šest igrača u zadnjoj liniji čak trojica igraju po bokovima.

 

Promene su uočljive i u napadu, gde nema Save Miloševića i Mateje Kežmana, a pozvani su član Vitesea Danko Lazović i fudbaler Herte Marko Pantelić.

 

Najmanje promena doživela je sredina terena, na kojoj nema veterana Nađa i Đorđevića. U timu je nekadašnji član OFK Beograda Aleksandar Trišović, a ponovo je pozvan kapiten Crvene zvezde Nenad Kovačević.

 

Evo i kompletnog spiska:

 

Golmani : Dragoslav Jevrić, Vladimir Stojković,

 

Odbrambeni igrači: Milan Stepanov, Marko Baša, Milan Biševac, Marjan Marković, Marko Lomić, Aleksandar Luković,

 

Igrači sredine terena: Igor Duljaj, Nenad Kovačević, Dejan Stanković, Ognjen Koroman, Saša Ilić, Aleksandar Trišović,

 

Napadači: Nikola Žigić, Danko Lazović, Danijel Ljuboja, Marko Pantelić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladi bazirani na "Portugalcima"

 

Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije Miroslav Đukić saopštio je spisak od 18 igrača za prijateljsku utakmicu sa Češkom.

 

Na spisku su:

 

golmani : Damir Kahriman (Vojvodina), Igor Stefanović (Radnički Niš).

 

odbrambeni i spoljni igrači: Nemanja Rnić (Partizan), Slobodan Rajković (OFK Beograd), Duško Tošić (Sošo), Branislav Ivanović (Lokomotiva Moskva), Aleksandar Kolarov (OFK Beograd) i Kačar Gojko (Vojvodina).

 

igrači sredine terena: Nikola Drinčić (Gaziantepspor), Dejan Milovanović (Crvena zvezda), Marko Perović (Crvena zvezda), Dušan Basta (Crvena zvezda), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Boško Janković (Crvena zvezda), Stefan Babović (Partizan) i Miroslav Radović (Legia Varšava).

 

napadači: Đorđe Rakić (OFK Beograd) i Dragan Mrđa (Lirs).

 

Selektor Đukić je na izuzetno kratkoj konferenciji za novinare rekao da su pozvani igrači oni koji "u ovom trenutku mogu da daju najbolje rezultate".

 

Mlada reprezentacija igra 15. avgusta prijateljsku utakmicu sa Češkom u mestu Kromeriž. Utakmica počinje u 17 časova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti zhivot,kad ce bre vec jednom normalne lige da pochnu,ubija me ovo kladjenje na silu.Igram norveshku ligu,shvedsku,finsku,trecu nemachku...Ne znam bre ni odakle su,a ne u kakvoj su formi i ko im igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozhe edit..

Partizan na poluvremenu gubio 3:1 od Bezhanije,pobedio 4:3.Odita dao tri komada,Tomic jedan.

Zvezda trenutno vodi 1:0 protiv Vozhdovca,Djokic dao gol u petom minutu.Bre,i na otvaranju drugog dela sezone je svom bivshem timu dao gol u prvom minutu!Ubija bivshu ekipu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никола обећао 2 гола! icon_rockdevil.gif

Mora da se napio tamo u Milanu kad tako lupeta icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ocekujem da nas napune sa bar tri komada.

Ovo je najaci protivnik sa kim Zvezda igra u poslednjih 10 godina...

Zvezda ima najslabiju odbranu u poslednjih 10 godina...

Sami izracunajte epilog no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Миланова је одбрана слабија него иначе ... Kafu, Šimić, Kostakurta, Seržinjo и крш Дида на голу ...

"slabija nego inace" je i dalje neprobojna za nas... icon_smile.gificon_smile.gif

 

"Krs Dida"? icon_smile.gificon_smile.gif

A sta mi imamo ? Sigurnog Randjelovica?

 

Kostakurta i sa svojih 40 je 1000 puta bolji nego Joksimovic od koga sutra ocekujem crveni u 5.minuta kao pomoc zvezdi icon_smile.gificon_smile.gif .

 

Njihova odbrana kakva god bude sutra je dovoljno dobra da joj 95% evropskih klubova ne bi dalo gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidno igra Zvezda u prvom poluvremenu.

Bezveze gol smo primili,vidi se da Milan nije u formi.

Zigic sam u napadu nista nece uraditi,mora da uvede Djokica.

Masakrirali su nas po strani gde igra Perovic,Kafu ga sije celo prvo poluvreme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...