Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da dodam..Mogao bi Klemente da pozove Lomica umesto Trisovica. Nije mi jasno otkud taj Trisovic odjenom u prvoj postavi. Jesta dao taj jedan gol i sve je to lepo..ali totalno je van forme. Nekako mi je taj igrac neispitan tj. neko je tu debelo umesao svoje prste. A Klemente...Mislim da on nece menjati ovaj tim ako treba u narednih 10 godina...nebitno da li je neko u formi ili ne. Covek je neinformisan kad je nasa liga u pitanju. Ne znam kako uopste uspeva da sastavi spisak...

Edited by Vecna Srbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, gde god da ga stave..jednostavno-nije to to! Covek se gubi na terenu. Ima ga samo kada trreba da se rasciscava..tu ulogu mu i treba dodeliti. Ne znam, generalno..jako me nervira Dejan Stankovic.

Sta znam, Deki po meni odlicno servira lopte, ume i da zasere i sutira ko volina, ali ako je dobro koncentrisan, on je takav igrac koji moze u jednom potezu zavrsiti mnogo toga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, Deki po meni odlicno servira lopte, ume i da zasere i sutira ko volina, ali ako je dobro koncentrisan, on je takav igrac koji moze u jednom potezu zavrsiti mnogo toga.

Jeste brate..ali njegova igra u Interu i reprezentaciji se ne moze porediti. Kao da se ne radi o istom coveku. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Шкотска победила Французе... И Словачка разбила Велс 5:1, ваљда ...

 

У Интеру је Станковић најслабији играч, уз Фига, па се труди, а овде је најјачи ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Meni Pantelic mnogo nervira.Jeste on borben i nije los igrac ali brate svaki cas pada i lezi po deset minuta.

Ovi nasi moraju da nauce da napadaju cini mi se da oni ne veruju da mogu da postignu gol pa se skoncentrisu samo na odbranu dok u napadu uvek zaseru..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u NBA ekipa koje nisu nista posebno i koje bi izgubile od najboljih evropskih ekipa...

 

No zajebite crncuge, Djokovic osvojio turnir u Mecu!

Tipsarevic osvojio celenger turnir!

Djokovic od sutra najverovatnije 16. igrac na svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u NBA ekipa koje nisu nista posebno i koje bi izgubile od najboljih evropskih ekipa...

 

No zajebite crncuge, Djokovic osvojio turnir u Mecu!

Tipsarevic osvojio celenger turnir!

Djokovic od sutra najverovatnije 16. igrac na svetu!

Znam. Do jaja. Pa zna se za koji klub igra. mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po toj logici, Englezi nisu trebalio da se boje makedonije pa su igrali 0-0!

Ne treba se nikoga plasiti, uvek treba igrati na pobedu ali kazem da danas ne mozes sa sigurnoscu reci da ces nekoga razbiti. Fudbal je takva igra, mozes biti puno bolji, pogadjati precke i stative, promasiti deset sansi a protivnik jednom da sutne i da ti gol i pobedi te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po toj logici, Englezi nisu trebalio da se boje makedonije pa su igrali 0-0!

Ne treba se nikoga plasiti, uvek treba igrati na pobedu ali kazem da danas ne mozes sa sigurnoscu reci da ces nekoga razbiti. Fudbal je takva igra, mozes biti puno bolji, pogadjati precke i stative, promasiti deset sansi a protivnik jednom da sutne i da ti gol i pobedi te.

To stoji. Ne treba potcenjivati protivnika. Do neke mere. Ma dobicemo. Ako ne dobijemo, necu vise pratiti ovu cigansku reprezentaciju kakva je nasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba gubiti zivce zbog njih, oni se sigurno manje nerviraju od nas. Mada mi se cini da se ova generacija ipak malo vise bori od predhodnih, nemaju neki kvalitet ali se ipak trude, to treba postovati. Neka daju sve od sebe, pa ako ne uspeju, sta da se radi, nije niko umro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ona ekipa sa sp-a se trudila. Ali samo u kvalifikacijama. Posle su se uobrazili zato sto je nacija mnogo ocekivala od njih, + mediji koji samo tako hvale NASE PLAVE FUDBALERE. Ovi se trude, samo se plasim da se ne uobraze.

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...