Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

 

 

-Kamings je extra odigrao,davao je poene u vaznim trenucima,u 1/4 i 2/4,posle Drobnjaka i Tripkovica najbolji je bio,najbolji crnac u istoriji Partizana posle naravno House-a.

samo da dozvole da se igra u Pioniru,i prolazimo dalje 90%.

 

Odigrao dobro ali promasio kada je bilo najbitnije...

Tako je u Ljubljani bio najbolji ali je na kraju izgubio dve lopte pa smo mogli izgubiti...

Protiv Cibone je isto u regularnom delu promasio sut za pobedu...

To su cinjenice, imas igrace koji igraju dobro ali promase na kraju, to nisu veliki igraci...

A on nikada nije pogodio poslednji sut, jeste mozda jednom-dvaput od 20...

Izgubili smo jer su nas pocepali u trecoj cetvrtini, tada smo promasili brdo suteva, otvorenih suteva...

Ipak, nadam se da idemo dalje...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam sinoc pre meca bio zadovoljan i sa dostojnim porazom..dakle ne preko 13-15 poena..tj. samo bez bruke!

 

Onda je mec krenuo..i na 18:3 ja sam bio neverovatno happy i nisam verovao sta se desava! Mi smo bre cetvrtinu u gostima, protiv MAKABIJA! dobili 22:10, meni je i to bilo dosta! :) Rekoh posle toga, sad mogu da izgube nece mi biti zao..

Dalje se razvijalo manje-vise ocekivano..pritisli Jevreji...ali ne mogu da verujem kako nas je 'telo na kraju..tj malo sreca..malo Luka, ma Drobnjak koji je definitivno car za velike mecheve...Ali cenim da je greska sto je Kamings imao zadnji sut, i da je trebalo to da ide il na Luku il na Tripketa..al dobro sta sad..SVAKA CAST SAMPIONI!!!

 

Kilavi Kamings? Pa chovek je odigrao skoro ceo mech(osim mozda, najvise, 2-3 minuta)...bas zato i rekoh da nije on trebao da ima zadnji sut..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изгубила ми се Авала за последњи напад... Него, 2 на први и 2ва на пети, исто је, битан је пораз ... :bigblue:

 

Bitno je da vi cigani mozete samo da sanjate Evroligu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusti se druze, ja sam prestao da se toliko nerviram, znao sam da cemo izgubiti, jednostavno, nemamo coveka za zavrsnicu, to je tako...

Ako dobijemo kuci Olimpiju i Unikahu, idemo dalje! To je za nas veliki uspeh, za klub koji nema sponzora, nemamo ni neku ekipu. Ali tu su Grobari, zvanicno vec godinama najbolji kosarkaski navijaci u Evroligi, najvise zasluzni za svaku pobedu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se iznervirao,igrao sam keca sa hendikepom,500 dinara.

 

Колики је био, је ли +17? Ниси нормалан.

Иначе, следећи пут тако одиграј против Жлезде, то долази и кад је хендикеп преко +20, како смо имали прилике видети у Мадриду.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam veliki Grobar ali sam dok sam se kladio, cesto igrao protiv Partizana i dizao pare. U poslednje tri godine sam odigrao samo dva puta tiket, oba puta singl, ulozio 1000 dinara na Spartu protiv Partizana(3-1 pa 5-1 na produzetke) i sada na Groningen(1-0)

Kada igrate, igrajte realno. Mada bi ja dao pet puta vecu lovu, samo da pobedimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam i na Real i na Uniks singlove sa hendikepom.

 

Толико од твоје љубави према Жлезди. Ја никад не бих могао да играм против Партизана. Још једна потврда моје приче да сви ви који се ложите на иностране тимове не можете стварно да волите Звезду или Партизан. Јеби га, реалност.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikada nisam voleo ni jedan strani tip, to sto sam va puta odigrao protiv Partizana, to je radi malera, dao bi pet puta vise para, samo da smo dobili...

Meni je jadno kada neko navija za strane tipove, to mi je van svake pameti, muka mi je kada Srbi nose dres neke strane reprezentacije i stranog tima.

Ma, psovao sam ja i pljuvao po sobi sinoc ali manje nego obicno, posle Lotomatike, majka me sutradan pita da li sam normalan i konstatuje da je Partizan izgubio. Kada sam joj rekao da je pobedio, tek onda je zakljucila da sam lud, kao, sta bi radio da je izgubio...

 

 

Ja volim crno bele

'ponosno kazem svima

volim to slavno ime

i divim se samo njima

 

na svetu nista lepse

ne moze da postoji

nego sto je nasa ljubav

prema crno beloj boji

 

ljubav prema klubu

ne moze da prestane

dok zivim klicacu tebi

VOLIM TE PARTIZANE!

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ОК Страхиња, капирам ја, нисам ни ја гадљив на паре. Ипак, ако не могу да нађем у толикој листи један пар који има исту квоту као и та текма коју бих против Партизана одиграо, нећу ни да се клади.

 

-------------------------------------

 

А пропо приче о гледању... Стварно НЕМАМ ЖИВЦЕ да гледам кошарку уживо (на ТВ-у, наравно, у хали је све другачије).

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ОК Страхиња, капирам ја, нисам ни ја гадљив на паре. Ипак, ако не могу да нађем у толикој листи један пар који има исту квоту као и та текма коју бих против Партизана одиграо, нећу ни да се кладим.

 

Kazem ti, ja to radi malera...

 

Nego, sada se Petkovic spominje da nam bude trener. A direktor Tomic! Pa on je Zekin i Bjekin covek, sve govna, kazem ja da ce oni iz senke i dalje voditi sve konce, cak iako zvanicno odu. Ruke im se osusile mafijaske...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ti, ja to radi malera...

 

Nego, sada se Petkovic spominje da nam bude trener. A direktor Tomic! Pa on je Zekin i Bjekin covek, sve govna, kazem ja da ce oni iz senke i dalje voditi sve konce, cak iako zvanicno odu. Ruke im se osusile mafijaske...

 

 

Погледај прву страну Б92 сајта, онај говно из Великог Брата - Мики се сликало са цибониним шалом!!! А видео сам да је ишао на Лотоматику у Пионир и имао наш шал. Ову вест (слику) треба проширити свим "релевантним" факторима који ће се потрудити да смрадина добије батине ако промоли ону носину у Пионир још једном.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледај прву страну Б92 сајта, онај говно из Великог Брата - Мики се сликало са цибониним шалом!!! А видео сам да је ишао на Лотоматику у Пионир и имао наш шал. Ову вест (слику) треба проширити свим "релевантним" факторима који ће се потрудити да смрадина добије батине ако промоли ону носину у Пионир још једном.

 

Upravo sam na sajtu Grobari1970 video tu sliku. Ja sam odmah tvrdio da je on govno jedno, jos se slikao sa onim Vidojkovicem, ciganom koji se isto bori za prava pedera i ostalog sljama. Sve to treba prebiti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam na sajtu Grobari1970 video tu sliku.

 

Значи зна се, одлично. Ма, пусти Видојковића, није он тема. Свако има право да бира како ће да живи и од чега ће 'леба да једе. Ако он мисли да треба тако, нека му.

Мени је овај Мики проблем, то јест, незамисиво ми је то што је урадио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govno jedno, to ti je miljenik b92...

 

Отићи ћемо у дебео фотопик ако почнемо, али ја сам уверен да је дотични пчелар (ипак) пројекат Б92. Спремили га код неког психолога, рекли му шта да говори, рекли му кад да изађе. Ко му јебе матер (у ствари, знам ко ће у ЈЕБАТИ :) матер, појави ли се у Пиониру)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Отићи ћемо у дебео фотопик ако почнемо, али ја сам уверен да је дотични пчелар (ипак) пројекат Б92. Спремили га код неког психолога, рекли му шта да говори, рекли му кад да изађе. Ко му јебе матер (у ствари, знам ко ће у ЈЕБАТИ :) матер, појави ли се у Пиониру)...

 

Ja sam odmah rekao da je on projekat b92, postao miljenik cele nacije, pa onda odjednom poceo da gostuje na politickim emisijama i propoveda politiku b92...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jevreji...

 

Od prvoga časa života svog,

Od trena kada sam ugled'o dan,

U glavi se mojoj misao javlja,

Da živim za Partizan ...

 

Na kraju sveta da igra Partizan,

On nikada neće ostati sam,

I svako će od nas ponosno reći,

Za njega ću, život da dam,

 

Računajte na nas !!!

 

Prepreke nema da bodrimo voljeni tim,

I radost i tugu mi delimo s njim,

U borbi za trofej, u bitci za spas,

Prati vas naš gromki glas,

 

Računajte na nas !!!

 

Počeci naši su krv prolili,

Da danas imamo mi miran san,

U srca su naša ljubav usadili,

Za voljeni naš Partizan.

 

Ljubav je naša sve jača i jača,

I ona raste iz dana u dan,

Ovo je poruka nas navijača,

da živimo za Partizan,

 

Računajte na nas !!!

 

IPB Image

 

/\

||

 

EVO VAM GA LJUBIMAC PIZDA LI VAM MATERINA...

 

PS. Pesma nema veze sa ovom prozivacinom

 

----------------------------

Слична псовка се и мени отела, али таква псовка не сме да стоји овде, правила су правила...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Толико од твоје љубави према Жлезди. Ја никад не бих могао да играм против Партизана.

A zashto ne uzeti pare koje su sigurne?

Da postoji tim jachi od Manchestera,igrao bih na njega,a chesto igram protiv Kjeva,za koji navijam.

Ne treba meshati ljubav i posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...