Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pivopije.gif

Desetog

 

Mogucnosti koje su sad u opticaju

Pomilovanje (0,1%)

 

Juventus, Milan, LAzio i Fiorentina u B

Juventus u B ostale pomilovati

juventus u C Ostali u B

 

E sad one teske. icon_smile.gif

 

Juventus u C Milan u B ali startuje sa -6 bodova (Talicna govna)

Fiorentina startuje sa -15 bodova, Lazio sa -15 sto znaci da ce se jedino Milan vratiti u A.

 

Sve isto samo Juventus -15 do -25 bodova

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ludi totalno.

 

pivopije.gif

Mislim, sta god bude sa Juventusom Navijam za njega gde god da je!

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desetog

 

Mogucnosti koje su sad u opticaju

Pomilovanje (0,1%)

 

Juventus, Milan, LAzio i Fiorentina u B

Juventus u B ostale pomilovati

juventus u C Ostali u B

 

E sad one teske. icon_smile.gif

 

Juventus u C Milan u B ali startuje sa -6 bodova (Talicna govna)

Fiorentina startuje sa -15 bodova, Lazio sa -15 sto znaci da ce se jedino Milan vratiti u A.

 

Sve isto samo Juventus -15 do -25 bodova

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ludi totalno.

 

pivopije.gif

Mislim, sta god bude sa Juventusom Navijam za njega gde god da je!

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

icon_da.gif

 

U koju god ligu da odu, vratice se u SerijuA kad-tad.

 

icon_da.gif

 

ps. Nema sanse da klubovi budu pomilovani zbog SPa. Da je tako, mislis da bi Pesoto pokusao da se ubije? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps. Nema sanse da klubovi budu pomilovani zbog SPa. Da je tako, mislis da bi Pesoto pokusao da se ubije? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Misli da nije, mada mi je sve cudno oko toga.

 

Ma Juventus hoce, godinu, dve........ Ali Lazio i Fiorentina tesko (Pogotovo lazio)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali Okuki,bolje nego Djoric kojeg je predlozio tvoj kolega Milos Topalovic.

Inace ako Fiorentina ode u drugu ligu,bice to veliki zajeb za Vladu Avramova.

Milos Topalovic je prica za sebe, nema sumnje, on je najbolji sportski novinar u Srbiji a i sire, a Djorica je predlozio jer su prijatelji. Bolje da je predlozio svog zemljaka Radomira Antica, ali nije Antic lud da sebi takve probleme navuce na ledja.

Ko zna, mozda treba dati sensu mladjima, eto, vidis sta je Klinsman uradio sa Nemackom. Mozda Sinisa Mihajlovic, mada ja ne podrzavam njegovu kandidaturu.

Definitivno treba dovesti nekog stranca, koji je neutralan, a zna da radi svoj posao.

Pao mi je na pamet Hector Cuper! Sto da ne, mada je bolje neka cvrsta ruka kao Mourinjo.

 

Ni ja ne bih volelela da kazne Fiorentinu, jer bi to bilo rasulo ovog tima koji je izborio plasman u kvalifikacije za Ligu sampiona.

Nego cujem da je Zvezda trazila Vladu Avramova???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da je predlozio svog zemljaka Radomira Antica, ali nije Antic lud da sebi takve probleme navuce na ledja.

Ko zna, mozda treba dati sensu mladjima, eto, vidis sta je Klinsman uradio sa Nemackom.

Definitivno treba dovesti nekog stranca, koji je neutralan, a zna da radi svoj posao.

Pao mi je na pamet Hector Cuper! Sto da ne, mada je bolje neka cvrsta ruka kao Mourinjo.

 

Sa ovim se apsolutno slazem icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji 30% mogucnosti da Milan ostane u A ligi sa minus 6 bodova icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Znaci

1. Milan

2. Roma.

3. Kijevo ili Inter.

 

Neka se fanovi Intera mole Bogu da Milan izbace u B seriju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAHHAHAHAHAHAA

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlajko- Da, Muslin nije lose resenje, ali nije on lud da to prihvati.

@ Alvaro- Cesare Prandelli je odlican, mada nije dovoljno talican. Potreban je neki ludak, tipa Carletto Mazzone, ali on je veoma star. Sta mislis, LUIGI DEL NERI, zvuci veoma zanimljivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Koga bi drugog. Domacoj reprezentaciji dakle, treba organizovati javnu sahranu.

Naravno!

 

Nego, bas interesantno kako si ovaj post prvo stavila na temu Ciganija u zgradi! Mogao je tamo i ostati, ciganija i nasa reprezentacija bas ide icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Alvaro- Cesare Prandelli je odlican, mada nije dovoljno talican. Potreban je neki ludak, tipa Carletto Mazzone, ali on je veoma star. Sta mislis, LUIGI DEL NERI, zvuci veoma zanimljivo?

Може и Дел Нери, али Звездан изледа хоће Манћинија. Ццц ...

 

 

Neka se fanovi Intera mole Bogu da Milan izbace u B seriju

 

So ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne komentarise novosti? Didije nam je novi trener pivopije.gif

Sjajan igrac, bio u JUVENTUSU, zna kako stvari funkcionisu. Dosad je, valjda, trenirao neki klub u SerijiC. Lepa promena za njega, a nadam se i za nas.

Kapelo je trazio Kanavara i Zambrotu, znaci oni idu, a Didije je trazio da ostanu Nedved i Del Pjero icon_da.gif

 

Sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...