Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno ste najgori.Gubite i odmah napravite sranje.Ccccccc.

jesi ti normalan uopste majmune jedan.....jesi svestan sta pises!?!?!?!

 

najnovije vesti: nekoliko navijaca tesko povredjeno, neki mozda i u zivotnoj opasnosti gomila, gomila prebijeno....iz cista mira.........izivljavanje zandarmerije jebem im mater smrdljivu......STOKA ISKOMPLEKSIRANA

 

najslikovitije je sto su grobari hteli da se peglaju sa murijom kad su videli sta se desava

 

ovo je najveci primer zandarmerijske brutalnosti ikad kod nas.......neko ce morati zestoko da odgovara.Zvezda je najavila da istupa iz lige posle ovoga

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa b92

 

Sukob je počeo u parteru, kada su pripadnici Žandarmerije napali manju grupu navijača gostujućeg tima. To je izazvalo komešanje na tribini sa Zvezdinim navijačima, policija prekomerno intervenisala izazvala ozbiljan problem.

 

Veći broj navijača i pripadnika Žandarmerije pao preko ograde sa visine od 3-4 metra, pod pritiskom policajaca sa druge strane. Pri padu veći broj ljudi zadobio je povrede, od kojih neki teške.

 

Reakciju policije navijači Partizana propratili su zvižducima i povicima "Idite na Kosovo". I na toj strani došlo je do manjih sukoba između navijača i policije.

 

Zvezdini igrači odmah su utrčali između policije i navijača, i donekle uspeli da smire situaciju.

 

Za sada navijači Zvezde prosleđeni su sa tribine, a prilikom izlaska policajci su nastavili da bez povoda batinaju navijače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opste je poznato da su navijaci stoka i da stalno vole da prave sranja a takve neizivljene skotove treba tuci.

Naravno,da sam protiv da policija tuce narod bez razloga,ali ko normalan moze poverovati da navijaci,najveci sljam ljudski,nisu dali zandarmeriji dobar povod?

 

Ja sam bio na gomili utakmica u zivotu i nikad nisam dobio batine jer nisam nikad pravio sranja...onog ko dodje na utakmicu da se bije i pravi sranja treba ubiti od batina...ovaj narod mora da se nauci redu...zato vise ne idem na utakmice. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se ove tuce tice,meni kao navijacu Partizana,je bilo zao kad sam gledao kako policija bije zvezdase,ne znam sta je povod ali ga je sigurno bilo,ali to ne opravdava surovost policije.

 

Sve mi ovo lichi na sceranijo od pre dve sezone,kad se nesto slicno desilo u Vrshcu,tada Zvezda nije nastavila takmicenje i Hemofarm je prosao dalje.

 

Tundzi Avondzi (ili kako se vec zove) je prosle sezone isto pravio skadnal u plejofu.

 

Ocekujem da KS donese odluku u korist Partizana jer to nalaze pravilnik a i pravedno bi bilo.

Ne verujem da ce Zvezda doneti odluku da ne igra dalje,ipak je veliki ulog u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се туче тиче, нисам видео почетак, пребацих на Шведску и занесох се. Било је јасно да ћемо добити, много смо бољи. Ово ће се регистровати као наша победа. значи 2:0...

Је ли неко био у Пиониру, зашто је почела туча? Видех да су неки људи падали око излаза, а знам колико то може опасно да буде. Увек сам стрепео од Пионира, много је оно стрмо за моју висину...

Дакле, шта је, у ствари, било?

 

Без псовања и вређања, молим...

 

Ух, јебем ти, зајебах се, мислио сам да је ово за број титула упућено нама... mad.gif

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shock:

 

Opusteno, batice, mojne da se nerviras.

 

jebiga brate moram da se nerviram kad gledam po stoti put kako se policija izivljava.....debili usrani.........gledao sam na studiu B iz drugog do yaya ugla sta se desavalo.......cela "frka" je pocela u parteru kad su se popickali jedan navijac i neko ne znam ko na sta ga je murija izvela dole i pocela da pegla.......delije sa kopa su pocele da se jogune.......nista ozbiljno poneki novcic, psovke ...............i odjednom zandarmerija krece na njih sa svih strana tj, sa strane i odozgo......delije koje su vec bile maximalno sabijene jos vise se povlace i onda puca ograda i gomila ljudi pada jedno preko drugih sa 3-4 metra i onda krece opsta navala zandarmerije koja krece da bije apsolutno svakoga i u parteru i na trebinama......jedna devojka je teze povredjena decu nisu hteli da puste......kretenii neizivljeni iskompleksirani.....na to sve grobari skandiraju "kerovi" i "idite na kosovo"........rece mi i ortak koji je bio na tekmi - grobar da je cela situacija smejurija

 

krajnje je vreme da se precizno ustanovi odgovornost i sankcije kako za zandarmeriju tako za policiju uopste........ono sto policija radi i po ulicama Beograda nema bre nigde u normalnom svetu.....preturaju ti po torbi.....- siri noge ako ih ne rasiris dovoljno sutne te zabole ga kurcina ne mozes mu nista mozes samo da popijes debele batine ako prigovoris nesto..........milion je takvih primera......MRZIM MURIJU

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga brate moram da se nerviram kad gledam po stoti put kako se policija izivljava.....debili usrani.........gledao sam na studiu B iz drugog do yaya ugla sta se desavalo.......cela "frka" je pocela u parteru kad su se popickali jedan navijac i neko ne znam ko na sta ga je murija izvela dole i pocela da pegla.......delije sa kopa su pocele da se jogune.......nista ozbiljno poneki novcic, psovke ...............i odjednom zandarmerija krece na njih sa svih strana tj, sa strane i odozgo......delije koje su vec bile maximalno sabijene jos vise se povlace i onda puca ograda i gomila ljudi pada jedno preko drugih sa 3-4 metra i onda krece opsta navala zandarmerije koja krece da bije apsolutno svakoga i u parteru i na trebinama......jedna devojka je teze povredjena decu nisu hteli da puste......kretenii neizivljeni iskompleksirani.....na to sve grobari skandiraju "kerovi" i "idite na kosovo"........rece mi i ortak koji je bio na tekmi - grobar da je cela situacija smejurija

Jebiga, ovi na slikama mi ne izgledaju ko hard core navijaci, ako su tukli zene i decu, stvarno su stoka, majke mi.Mnogo su se bre opustili kerovi. mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga brate moram da se nerviram kad gledam po stoti put kako se policija izivljava.....debili usrani.........gledao sam na studiu B iz drugog do yaya ugla sta se desavalo.......cela "frka" je pocela u parteru kad su se popickali jedan navijac i neko ne znam ko na sta ga je murija izvela dole i pocela da pegla.......delije sa kopa su pocele da se jogune.......nista ozbiljno poneki novcic, psovke ...............i odjednom zandarmerija krece na njih sa svih strana tj, sa strane i odozgo......delije koje su vec bile maximalno sabijene jos vise se povlace i onda puca ograda i gomila ljudi pada jedno preko drugih sa 3-4 metra i onda krece opsta navala zandarmerije koja krece da bije apsolutno svakoga i u parteru i na trebinama......jedna devojka je teze povredjena decu nisu hteli da puste......kretenii neizivljeni iskompleksirani.....na to sve grobari skandiraju "kerovi" i "idite na kosovo"........rece mi i ortak koji je bio na tekmi - grobar da je cela situacija smejurija

Јебо те, па шта очекујеш?

Ништа се у принципима рада мурије није променило, то су исти они људи...

 

 

Искрено, има стоке и међу навијачима, али што већ једном не почну да примењују тај закон...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, ovi na slikama mi ne izgledaju ko hard core navijaci

naravno da nisu sve harcore navijaci...peglali su i po parteru gde niko nema veze sa klasicnom navijacom..kad krenu da peglaju ne gledaju koga udaraju........ko za vreme Slobe...........setite se samo Zvezda-Torpedo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna, neka kaze tacno, ali znam da su u Britaniji drakonske kazne za samo izlazak sa tribina na teren, a kamoli nesto drugo.Ali kod nas se ni ozbiljniji zakoni ne primenjuju, a kamoli neki koji se ticu reda i mira na utakmicama.Izgleda da i nama treba neki Hejsel, pa da se stvari ozbiljno shvate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебо те, па шта очекујеш?

jebiga ocekujem da se normalizuje situacija vec jednom....nisu vise divlje devedesete

 

Ништа се у принципима рада мурије није променило, то су исти они људи...

nazalost to jeste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...