Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Partizan dobio. Grobare iz Bg i cele Srbije(400 ljudi) nisu pustili u halu, bilo je nereda ispred hale sa zandarima. Grobari iz PG su navijali, skandirali Srbiji, to se Milu nije svidelo pa su ih sve izbacili i kako cujem napolju tukli.

Neka se osusi ruka svakom Milovom panduru. Nisu im smetale hrvatske pesme prosle godine na evropskom prvenstvu u kosarci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbio Djokovic onog pedera francuskog crnog! icon_rockdevil.gif

Величанствена победа супериорне беле расе... laugh.giflaugh.gif

Мислим, ОК, онај лик је црн, али није морао у црно да обуче, тенис је то, нису пошли на сахрану или да чисте оџак...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda kao da je Djokovic lako dobio Francuza ali prva dva seta je odlucivao jedan poen,mada meni se cini da je ipak Djokovic kompletniji teniser i nekako se ponasa iskusnije nego ovaj.

 

JEbote,zasto igra one drop shotove kad vidi da mu ne ide ...prvih 15 mu nije uspelo ... no.gif

 

Veliki uspeh naseg tenisa svakako a u sledecem kolu ga ocekuje Nadal sto mi se cini kao preveliki zalogaj za Djokovica ,ali nikad se ne zna... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda kao da je Djokovic lako dobio Francuza ali prva dva seta je odlucivao jedan poen,mada meni se cini da je ipak Djokovic kompletniji teniser i nekako se ponasa iskusnije nego ovaj.

Комплетнији, свакако...

 

JEbote,zasto igra one drop shotove kad vidi da mu ne ide ...prvih 15 mu nije uspelo ... no.gif

Током претходних мечева су му баш ишли од руке, не знам шта му би данас...

 

Veliki uspeh naseg tenisa svakako a u sledecem kolu ga ocekuje Nadal sto mi se cini kao preveliki zalogaj za Djokovica ,ali nikad se ne zna... icon_rockdevil.gif

Надал је пичкица... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nikako trebao da igra one skracene lopte, jaci je crnja tu od njega, bolje se krece i brzi je malo, to je i Novak ocigledno primetio, pa ga je treci set vozao po terenu i na kraju dobio mec. Valjda nece i protiv nadala da igra tako, i onaj je jak na mrezi, ako je neko gledao danasnji mec Hewit - Nadal sve mu je jasno.

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Federera normalno! Kompletniji je teniser i cini mi se bolji karakter...

 

 

Vamos Nole! Sledece godine u ovo vrijeme bice ispred Nadala.Jeste vidili drop shotove danas?!Passing shot?! Imao je vise winnera od Nadala.Potencijal za top 5 icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer je bolji igrac to je cinjenica,ali mi deluje previse prepotentan i pun sebe,ali je uz Samprasa najbolji teniser svih vremena.

Nadal je klinac zeljan igre i zbog toga cu na navijam za njega.

Djokovic bi po nekoj logici trebao na Vimbldonu bolje da prodje,jer je brza podloga a on ima dobar servis,ali videcemo.

 

Jedna zanimljivost,:Nadal igra levom rukom, iako je dešnjak. Stil je promenio na nagovor strica i trenera Tonija Nadala, koji je smatrao da Rafael snažnu desnicu bolje može da iskoristi u dvoručnom bekhendu.

 

Inace kod zena navijam za Vaidisovu.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto se sve to uopste dogodilo, stvarno smo mogli bez toga. Vratio se chovek zato shto je popizdeo od glupih, dosadnih novinara koji misle da sve najbolje znaju. Mozda on ne zasluzuje da bude u timu ali to nije na novinarima da odredjuju nego selektor. Nadam se da cemo i pored svih ovih nepotrebnih gluposti dobro proci na prvenstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto se sve to uopste dogodilo, stvarno smo mogli bez toga. Vratio se chovek zato shto je popizdeo od glupih, dosadnih novinara koji misle da sve najbolje znaju. Mozda on ne zasluzuje da bude u timu ali to nije na novinarima da odredjuju nego selektor. Nadam se da cemo i pored svih ovih nepotrebnih gluposti dobro proci na prvenstvu.

upravo to!

gledala sam i onu konferenciju za stampu,glupavim novinarima ne moze covek da objasni nista,volim kad su novinari fer i posteni,a ne one koji provociraju samo da imaju neku skandal pricu ili tako neku glupost

bas mi bilo zao Dushana icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...