Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

In memoriam:Slobodan Boban Janković

 

Legendarni košarkaš Crvene zvezde Slobodan Boban Janković preminuo je u sredu uveče na grčkom ostrvu Rodosu, u 43. godini.

 

Rođen je 15. decembra 1963. u Lučanima. Sa sedam godina preselio se u Beograd, a sa 16 i po debitovao je za prvi tim Crvene zvezde, u kojoj je proveo 12 godina. Nakon jedne sezone u dresu Vojvodine, leta 1992. otišao je u inostranstvo, u atinski Panionios.

 

Kobnog 29. aprila 1993, na utakmici protiv Panatinaikosa, iznerviran jednom sudijskom odlukom, udario je glavom u konstrukciju koša, povredio kičmu i ostao doživotno vezan za invalidska kolica. Iza njega je ostao 16-godišnji sin Vladimir.

 

 

R.I.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

In memoriam:Slobodan Boban Janković

Баш једна тужна и лоша вест ...

Иако сам Партизановац, ово ме је потресло ...

Гледао сам онај трагични меч после ког он више никад није био исти ...

Сећам се утакмице кад се Ђорђевић опраштао и кад му је пришао да би му дао дрес ...

Хтео сам да умрем како је то била тешка сцена, са којим напором се Јанковић суздржавао да не пукне колико је био дирнут потезом Ђорђевића ...

И није срце више издржало ...

Штета.

Нек у миру почива.

Нека му је лака земља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче је Алвару А. Рекоби Р. истекао уговор са Интером icon_sad.gif . Даће Бог да потпише нови, али иако не буде тако ја добијам још један тим за који могу да навијам, било који да је ...

 

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijanski državni tužilac Stefano Palaci zatražio je da se fubalski klub Juventus prebaci u treću ligu (Seriju C) ili još niži rang takmičenja i da se klubu oduzmu obe titule koje je osvojio u prethodne dve godine.

 

Palaci je u nastavku suđenja takođe zatražio da se zbog nameštanja rezultata u Seriju B prebace Milan, Fjorentina i Lacio.

 

U aferu nameštanja rezultata i nepravilnog delegiranja sudija u Italiji umešana su četiri kluba (Milan, Juventus, Fjorentina i Lacio) i 26 fudbalskih zvaničnika.

 

Protiv njih se vodi postupak pred Sportskim tribunalom, formiranim specijalno za taj slučaj. Presuda se očekuje do 10. jula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijanski državni tužilac Stefano Palaci zatražio je da se fubalski klub Juventus prebaci u treću ligu (Seriju C) ili još niži rang takmičenja i da se klubu oduzmu obe titule koje je osvojio u prethodne dve godine.

 

Palaci je u nastavku suđenja takođe zatražio da se zbog nameštanja rezultata u Seriju B prebace Milan, Fjorentina i Lacio.

 

U aferu nameštanja rezultata i nepravilnog delegiranja sudija u Italiji umešana su četiri kluba (Milan, Juventus, Fjorentina i Lacio) i 26 fudbalskih zvaničnika.

 

Protiv njih se vodi postupak pred Sportskim tribunalom, formiranim specijalno za taj slučaj. Presuda se očekuje do 10. jula.

Citao to icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Tuzilac moze samo to da trazi, ako Juventus finansiski pukne onda ce ga baciti u C ligu, za sad sigurno ide u B.

Mada ako ostali klubovi zavrse u B, sve je moguce.

 

Mada nisu noramalni ako svi ovi klubovi odu u B ligu. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Da trazimo RTS-u da nam prenosi B umesto A, jer ce B liga biti jaca, a A liga ce biti liga gubitnika

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Tacno to!

HAHAHAHAHAHAHAHHA!

Pa realno Ostace im samo Roma ( koja ne vredi nista ) i ko jos?

Kijevo icon_confused.gificon_confused.gif I Inter ce kalsicno da bude treci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Da cimamo Tijanica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Da napravimo peticiju, HOCEMO SERIU B

HAHAHAHAHAHHAHA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер ће да буде први ове сезоне која је завршена и наравно следеће.

 

За Јуве је битно да је Торино у првој лиги јер у градском дербију увек једва узбе бод/ове. Ваљда ће и Мантова у А и још понеко ...

 

Forza Inter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ce bas biti zanimljivo da gledam Seriju A bez velikana. Ali svakako bi trebalo pratiti sta rade JUVE i Milan i ostala bagra icon_smile.gif

 

Rekoba ne produzuje ugovor sa Interom, papa icon_smile.gif

 

Inace, mogu JUVENTUSu da oduzmu koliko hoce titula, i dalje cemo ih imati najvise icon_cool.gif

 

Za Kapela mi je drago, nisam ga podnosila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манћини је глуп што не продужава уговор са Рекобом. Било како било, следећи клуб за који буде Алваро играо биће јачи с њим ...

 

У Интер долази или Тони или Трезеге ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манћини је глуп што не продужава уговор са Рекобом. Било како било, следећи клуб за који буде Алваро играо биће јачи с њим ...

 

У Интер долази или Тони или Трезеге ...

I opet ima da budete treci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' zato njima ide nasa titula iz 2006e.

 

Nesto mi se ne svidja ideja Trezegea u Interu. Nama idu Kanavaro, Tiram, Viera, Bufon.

 

Pre ce Sol Kembel u Inter.

 

Inace, ako Milan padne, a pada, Gatuzo verovatno ide u Mancester Junajted. Jos sam i procitala sledece: Nistelroj u Milanu, Galas, Dzerard (nema sanse!) i Lukas Nil. Tesko...

 

Vise cekam ponedeljak, 10., nego finale svetskog.

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' zato njima ide nasa titula iz 2006e.

 

Nesto mi se ne svidja ideja Trezegea u Interu. Nama idu Kanavaro, Tiram, Viera, Bufon.

 

Pre ce Sol Kembel u Inter.

 

Inace, ako Milan padne, a pada, Gatuzo verovatno ide u Mancester Junajted. Jos sam i procitala sledece: Nistelroj u Milanu, Galas, Dzerard (nema sanse!) i Lukas Nil. Tesko...

 

Vise cekam ponedeljak, 10., nego finale svetskog.

Ma nemoj da se nerviras nek uzmu sve. I igrace i titule. Jebes takve titule, bas se pitam sto Milan urla da je bas Inter taj koji je pomagao Juventusu za titule, a Modji pominje 20 miliona eura koje je dao Moratiju. Zasto su amnestirali Inter nije mi jasno icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Znas sta je problem, sto Milan kuka o tome da ako oni odu u B mi moramo (Juve) u C icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Razlog: Pored namestanja utakmica (koje su svi radili) Modji je (Laki Lucijano icon_smile.gif )

Preko svoje firme i ko zna sta jos, ostetio je drzavu. (utaja poreza)

 

Znaci, po kom zakonu oni sude Juventusu za Modjijeve kriminalne radnje? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

 

To bi bilo kao da neki tamo Pera, opljacka banku, panduri ga uhvate a sudije osude njegove ortake, rodbinu, kucice i macice.

 

GLUPOST!

 

no.gifno.gifno.gifno.gif

 

PS: I ja cekam 10-ti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da nam uzmu koliko titula hoce, i dalje cemo ih imati najvise icon_smile.gif

 

Da, i ja se pitam sto je Milan toliko nevin pored Berluskonija icon_smile.gif

 

Svakako ce biti zanimljivo ove godine, u koju god ligu zapali. Povratak ce biti vise nego zanimljiv.

 

Hocemo posle da odemo na pivo da proslavimo, kolega? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da nam uzmu koliko titula hoce, i dalje cemo ih imati najvise icon_smile.gif

 

Da, i ja se pitam sto je Milan toliko nevin pored Berluskonija icon_smile.gif

 

Svakako ce biti zanimljivo ove godine, u koju god ligu zapali. Povratak ce biti vise nego zanimljiv.

 

Hocemo posle da odemo na pivo da proslavimo, kolega? pivopije.gif

Za pivo uvek pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Ps: Nek prvo vrate Juventusu pare koje je modji marnuo i sve ce biti ok icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

 

SVE ZA JUVE, UVEK ZA JUVE pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер није амнестиран, јер није крив, а ни оптужен ...

 

 

А што се тиче амнестије коју је предлагао министар правде, министарка спорта је рекла да је идиотски icon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...