Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Тешко је, али није немогуће. Ако је глупи Макаби вечерас могао да дозволи себи да Ортез изједначи (и тако ми обори много добар тикет на коме сам имао Партизана чисту двојку без хендикепа (4,5 квота)), онда и ови могу добити Циганијакос. У том случају, нама је свеједно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A vidim da je ovde palo prozivanje u odsustvu moje malenkosti , pa da kada mačke nema...

U svakom slucaju hvala na čestitkama za rođendan koji , gle čuda pada baš kada je i Zvezdin rođendan,

eto kakvi ste vi grobari , ubiste čoveka , mi vas pozvali na ferku , a vi došli sa utokama , ..čke pogrebničke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је погинуо? Нисам чуо...

Што се прозивки тиче, сваку си заслужио... :);)

 

Добро је, нико није погинуо. 

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Ustaničkoj je bila zakazana ferka , dobro malo su radile palice i motke ali bez noževa , e kada smo počeli da vas peglamo pozvali ste drugare sa pištoljima i oni su upucali jednoga momka , kakva ste vi jaja , bruka.

A što se prozivki tiče , zar ja zaslužio , ja istaknuti sportski trudbenik , umesto da ste se zabrinuli gde sam , vi tako , ma ima pravo moj ćale nema gore sorte od pogrebnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Ustaničkoj je bila zakazana ferka , dobro malo su radile palice i motke ali bez noževa , e kada smo počeli da vas peglamo pozvali ste drugare sa pištoljima i oni su upucali jednoga momka , kakva ste vi jaja , bruka.

 

Видео сам текст на Трибини. Јеси био ту? Тамо кажу да се не зна које групе су учествовале. Такође, јесте пичкасто пуцати, али је пичкасто побећи и оставити упуцаног ортака.

 

A što se prozivki tiče , zar ja zaslužio , ja istaknuti sportski trudbenik , umesto da ste se zabrinuli gde sam , vi tako , ma ima pravo moj ćale nema gore sorte od pogrebnika

Хајде, бре, не понашај се као сеоска стринка. Сви смо се питали где си и шта је са тобом. Брат-брату, ти кад си нестао, имали сте 14 бодова предности у фудбалу. Што се кошарке тиче, ми вам радимо посао, а ви губите од словеначких распада. Хокеј да не помињем. И тако... :)

Надам се да ниси био, не дај Боже, болестан.

 

Хоће они цигани из Индије да купују ФК или неће?

И где су честитке за часно репрезентовање српске кошарке у елитном европском такмичењу?

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајоре, брате, одмори од форума још пар недеља (јури рибе, иди на пецање, завршавај факултет ...) таман да Партизан узме титулу, само још 6 бодова да Вас стигнемо и 3 да пређемо у вођство (а тад нас више нико престићи неће!) и ти се врати, значи 3 недеље, само ...

Учини другарима!

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko Baša će igrati za Crnu Goru

Fudbaler francuskog Le Mana Marko Baša definitivno je odlučio da ubuduće igra za reprezentaciju Crne Gore, pišu podgoričke 'Vijesti'. Baša neće biti u sastavu Crne Gore na prvoj utakmici sa Mađarskom ali će od juna Zoran Filipović moći da računa na njega.

"Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiću meč sa Mađarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviću. Želim sreću momcima koji budu igrali protiv Mađarske, nadam se da će pobijediti na debiju i tako napraviti dobru uvertiru za iskušenja koja nas očekuju," rekao je Baša za 'Vijesti'.

Zoran Filipović, selektor reprezentacije Crne Gore pozdravio je odluku igrača koji je 2005. godine za 'A' selekciju Srbije i Crne Gore odigrao tri meča.

"Lepa vest i dobar znak. Kao što sam već rekao, kvalitet igrača je veoma važan, ali možda je važnija želja fudbalera da igraju za crnogorsku reprezentaciju, da ostave srce na terenu zbog nacionalnog tima... To je poenta. Ovim gestom Baša je spojio obe osobine. Reč je o odličnom igraču, koji ima želju da nosi dres Crne Gore. Baša je uz to kapiten Le Mana, što je znak i da je prava osoba, lider. Nije lako biti kapiten u stranoj zemlji. U svakom slučaju, drago mi je što je priča sa Bašom imala srećan kraj za nas," rekao je Filipović.

Marko Baša rođen 29. decembra 1982. u Trsteniku, a igrao je za Prvu petoletku, Proleter iz Zrenjanina, OFK Beograd i Le Man.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волео би да Партизан победи ЦСКА, али да Олимпијакос прође :bigblue:

 

Него, је л победила данас Власина Борчу? Чуо сам ишло директно на СОС-у...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ja istaknuti sportski trudbenik , umesto da ste se zabrinuli gde sam , vi tako

[/quote

 

A ja ga jos zvao kada sam bio u BG, da odemo na pivo, izvlacio se da ne moze, sigurno nije smeo, mislio da cu ga zezati zbog derbija :)

 

Ajde Majore, u nedelju sam mozda opet u BG, casticu ja pivo i necu te zezati, barem ne mnogo :)

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куп УЕФА :

АЗ Алкмар – Вердер

Севиља – Тотенхем

Леверкузен – Осасуна

Бенфика – Еспањол

 

Значи полуфинала : Севиља-Бајер и Бенфика и АЦет или Бремен... Јако ко ЛШ...

 

 

Иначе, Рекоба хоће да напусти Интер, ја се надам и да ће ако остане Манћини, јер нема смисла да такав играч не игра, а ја у сваком тренутку могу да навијам за било који други тим...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

B92: Ektor Kuper u Crvenoj zvezdi

Argentinski trener Ektor Kuper, najverovatnije će biti novi trener Crvene zvezde, saznaje B92. Bivši trener Valensije i Intera, koji se trenutno nalazi u Španiji, pregovarao je sa čelnicima srpskog šampiona i ukoliko bude postignut dogovor, sledeće nedelje bi trebalo da preuzme crveno-bele.

Iako je Kuper na korak od "Marakane", u Crvenoj zvezdi ne žele da komentarišu ovu informaciju, već se pažnja usmerava na subotnju utakmicu Meridian Superlige protiv OFK Beograda.

52-godišnji Argentinac je u poslednjih sedam godina vodio Valensiju dva puta do finala Lige šampiona, dok je u Španiji u dva navrata osvajao Superkup, sa Majorkom i Valensijom. Sa ekipom Intera bio je vicešampion u sezoni 2002/03.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми, Партизановци, можемо бити мирни уколико дође Купер у Звезду.

Познато је да губи финала, титуле у последњим колима и сл.

Нека дође, немам ништа против.

Већег малера у свету спорта не видех за скоро 30 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бољи тренер не постоји! Можда доведе Рекобу, коме је данас 31. рођендан...

 

 

Код Купера ће да играју као да су тек почели да играју фудбал...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Циљ спорта, сем "Важно је учествовати", је побеђивање, освајање трофеја.

Циљ је - бити освајач а не "финалиста".

Купер није освајач, он је финалиста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ипак, време је да такав један тренер почне и да осваја... Јер читао сам давно ( не толико ) у основној : "Kolo od srece uokoli vrteci se ne pristaje: Tko bi gori, eto je doli, a tko doli, gori ostaje!" То би могло да важи и за Партизан, али неће...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...