Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ma crep je neki troshan, mislim da bi napravio gore vishe shtete nego koristi. :) Mada bilo bi zanimljivo gledati ...

 

Moja baba imala miseve na tavanu,ja rek'o da pustim foxa gore.Kaze cale da ga ne pustam ni slucajno inace ce ceo tavan da rasturi.

Ispostavilo se da tako obicno i biva,jednom je osetio misa u shupi,popeo se na policu visoku 2 metra i naravno sve srusio,izvrnuo burad...Znaci toliko je lud da je to neverovatno.Pogledaj samo sta radi

 

http://www.youtube.com/watch?v=wlNmRbNhBWk

 

Ovo je mladji fox,onaj stariji je jos ludji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al bilo mu se zatvorilo jedno oko pa mislila da ce da crkne pa mi ortak napravio mali kovceg za mishura... najlepsa stvar koju je iko ikad uradio za mene :)

 

Eto ideje, neka stoji u kovcegu sa jednim zatvorenim okom, to ce izgledati mocno, mocnije nego Maidenov Edi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja baba imala miseve na tavanu,ja rek'o da pustim foxa gore.Kaze cale da ga ne pustam ni slucajno inace ce ceo tavan da rasturi.

Ispostavilo se da tako obicno i biva,jednom je osetio misa u shupi,popeo se na policu visoku 2 metra i naravno sve srusio,izvrnuo burad...Znaci toliko je lud da je to neverovatno.Pogledaj samo sta radi

 

http://www.youtube.com/watch?v=wlNmRbNhBWk

 

Ovo je mladji fox,onaj stariji je jos ludji.

 

 

Ali shta on tachno radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusava da prokopa zid jer je iza zida drugi fox.Kazem ti,jedini tako mali a tako lud pas pored foxa je nemacki lovni terijer.Nemaju pardona,zalecu se na sve pse bez obzira na velicinu.Nisu svesni svoje nesvesti.

Ima max oko 7-8 kg a izvlaci iz jame jazavca 3 puta veceg.Neverovatno hrabri psi.7 kg tezak a od toga 6 kg je tesko srce.Tako se kaze.

 

Znam,kad sam bio mali pa su organizovane borbe pasa gore gde se sada nalazi centar milenijum,nemacki lovni terijer je urnisao pit bula koji je 5 puta veci.Skroz ga je raspepao,razvalio vilicu.Pit bul je pao dole iscrpljen a ovaj je i dalje skakao i kidao...

Ne dao vam bog da imate dva takva psa i da se potuku medjusobno.Pravi pakao.Doziveo sam gomilu takvih situacija i nisu nimalo prijatne

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Joj kako je sladak! Možda bi i prokopao zid ako bi bio uporan par godina :)

Odgledala sam ti i ostale klipove :D

Ruski terijeri na ulici su predivni, mada zbuniće neupućene u izgled tvoje ulice, jer 90% klipa izgleda kao da je snimljeno u prašumi, tek se pri kraju vide kuće sa druge strane :)

 

 

 

I da, Miško rekoh ti 100X Yuki nije ružna, baš ima zanimljivu glavicu, uostalom zar sumnjaš u Tonijev ukus? :lol:

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj mishur je najpametniji kanarinac na svetu zna i da umochi kokice u vodu kad ih jede, al bilo mu se zatvorilo jedno oko pa mislila da ce da crkne pa mi ortak napravio mali kovceg za mishura... najlepsa stvar koju je iko ikad uradio za mene :)

 

 

 

Dobro nije tebi kovceg napravio. Jbt cime se ti dicis. Ortak je napravio kovceg da sahranis pticu, kojoj se samo oko zatvorilo?! WTF?!?! :udri::udri::udri:

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nije tebi kovceg napravio. Jbt cime se ti dicis. Ortak je napravio kovceg da sahranis pticu, kojoj se samo oko zatvorilo?! WTF?!?! :udri::udri::udri:

ne kontas ja sam bila tolko izbedacena sto sam utripovala da ce mishur da mi umre i ortak je napravio kovceg da bi me utesio da bar imam u cemu da ga sahranim na srecu mishur je danas ziv i zdrav samo je malo izlapeo, zivio mi jos 100 godina srecica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj ne kontate imala sam 3p jer su mi prethodnog papagaja bacili u vc solju (tad sam bila mala = 4-5 god) u onda sam ja mislila da sve sto umre ide u wc solju, e onda sam porasla i setila se toga i donela odluku da nikad mishura necu baciti u wc solju, htela sam da mu pruzim dostojanstven ispracaj, sto ne bi moglo biti izvedeno ako ga sahranim u kutiju i bila sam u bedaku zbog toga zato mi je ortak napravio kovceg, i to je lepo od njega sta god vi mislili :P ali kao sto rekoh Mishur je sad ziv i zdrav i drago mi je sto nisam upotrebila kovceg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj ne kontate imala sam 3p jer su mi prethodnog papagaja bacili u vc solju (tad sam bila mala = 4-5 god) u onda sam ja mislila da sve sto umre ide u wc solju, e onda sam porasla i setila se toga i donela odluku da nikad mishura necu baciti u wc solju,

 

:) :) :) :) Al me ovo nasmeja, svaka ti cast :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...