Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Miloše, žao mi za mačora :( Znam koliko ga voliš. Nadam se da će biti bolje, ili barem ne gore.

 

Nego, evo mog Pabla. Ljudi su očigledno ukapirali da mnogo volim kornjače, pa mi je mama, na kontu toga, kupila prelijepu lampu, a od drugove mame sam dobila kornjačicu od vulkanske lave. Biće mi žao kada se u septembru budem opraštala od njega. Tada će puniti tačno godinu dana. Preveliki je porastao, i sada planiram neki veeeeeeeeeeliki akvarijum, oko 160L, tako da to čudo ne mogu seliti u Beograd. Ali dobro... U međuvremenu su ga mama, tata i baba jako zavoljeli, tako da je na sigurnom :D

 

Gdje sam ovo ja?

Gdjesamovoja.jpg

 

Da se popnem ili ne?

Dasepopnemiline.jpg

 

Zbunjeni mali

Confused.jpg

 

Jao, što je neko ljut!

Mutnaaliljuta.jpg

 

A sada se penjemo!

Asadsepenjemo.jpg

 

Joj, zaglavio sam se!

ZaglavljenmedjuMarijinenogegrrrr.jpg

 

Brzo, bježimo! Go! Go! Go!

Brzobjezimo.jpg

 

Ko će prvi?!

Koceprvi.jpg

 

hehe

Hehe-1.jpg

 

 

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et Kokopelli

Preslatka je! Komentari = pola uzitka pri gledanju slika :lol:

 

Et To®

Nikad nije kasno, mozes i sada da kupis neku. Kad mozes cincilu, sto ne bi mogao i kornjacu? Bas bi se super druzili :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

RADI!!! :veseli:

Kad bi samo saznali kako sam ih naruzila :ph34r:

 

 

Danas mi pridje moja Lena kuca, sa ocima k’o u andjela :wub:

47126766hq4.th.jpg

 

... i priupita me da li bih se pridruzila njenom fan klubu, ciji je ona jedini clan...

87798171kd1.th.jpg

 

... dogovor je pao...

47013498ha4.th.jpg

 

...tada i macke upitase da li smeju i one da se pridruze...

52386150pr1.th.jpg

 

... ali im se ona isplazi...

92279936lw6.th.jpg

 

... i oni je pogledase sa prezirom...

35252937pu3.th.jpg

67850467ep1.th.jpg

 

... napetost je mogla da se zagrize...

15ak0.th.jpg

 

... neki odlucise da se ne mesaju...

68926304ds8.th.jpg

 

... vec da ostanu po strani...

86216401ce7.th.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

... a nekima je jednostavno bilo dosadno...

10lh6.th.jpg

 

... tada macka ode da se vise nikada ne vrati (a sve uz dramaticne zvuke violine)...

11hq2.th.jpg

 

... a Lena joj se ponovo isplazi...

12sp0.th.jpg

 

... tu je mace ostalo zateceno njenim ponasanjem...

13mk3.th.jpg

 

... brinulo se...

14ff8.th.jpg

 

... za njenu razboritost...

16op6.th.jpg

 

... negodovalo je...

17bj8.th.jpg

 

... i ja resih da se pridruzim njegovom protestu, ali dobih samo plaz...

18sz7.th.jpg

 

... bili smo nemocni, a ruza je cvetala...

19kp8.th.jpg

 

... i ona ostade da nam se smeje...

20ar8.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova vrucina ubi nas a ne njih pod bundom (manjom ili vecom)!!!

Meni lako za malog psa, tutnem ga u kadu i istusiram, ali sa sarplaninkom imam problem, ne voli vodu a i matora je a ima gusro krzno, zavuce se u kucicu nemozes doci do nje da je polijes a matori joj neda da udje unutra! Svadjam se svaki dan, strah me da je nespici toplotni udar sa svojih 14god tesko da bi se izvukla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papagaj je stalno na terasi (u hladu) i srecan je zbog toga. Samo skakuce, peva & zapeva! Inace, vrsta Kaludjer. Oni imaju... hm... kako da kazem... umilan glas :udri::)

 

Macke se ponekad i suncaju :uhoh:

 

A kerusa voli vodu, tako da nije problem da je polivam desetak puta na dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo poludi kada se klima isključi. Odgovara mu kada je okolina oko njega hladnija, ali kada se predveče izgasi, stalno pravi nekakve vratolomije u vodi. Popne se na stijenu, raširi noge, pa onda napravi skok. Pritom isprska čitav akvarijum, zatalasa se svih 50L vode, ja skroz u čudu, a on kao da ništa uradio nije. Kada hoću da ga hranim, zna toliko da poskoči, da se nekad plašim da će ispasti is akv-a :)

 

ALI, to se neće desiti, jer idem u ponedjeljak da naručim akvarijum od 150 litara :wow: :D

Danas završavam skicu. Mislim da će to biti prava mala perverzija od akvarijuma ("mala", jer kad vidjeh šta ljudi prave na forumu - sloši mi se; recimo, tip je napravio za svoje 3 kornjače akvarijum OD 750 LITARA; Ljudi, tu može svako od nas da uđe i opušteno se okupa :D)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo poludi kada se klima isključi. Odgovara mu kada je okolina oko njega hladnija, ali kada se predveče izgasi, stalno pravi nekakve vratolomije u vodi. Popne se na stijenu, raširi noge, pa onda napravi skok. Pritom isprska čitav akvarijum, zatalasa se svih 50L vode, ja skroz u čudu, a on kao da ništa uradio nije. Kada hoću da ga hranim, zna toliko da poskoči, da se nekad plašim da će ispasti is akv-a :)

 

 

Haha :) :) ko bi rekao da su kornjache tako zanimljive... :) :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...