Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Nije maca u pitanju vec cimer, onako nocu drndajuci po gajbi sve mi se cini da ce da zakachi posudu i prospe pesak.

Ahaha, kad sam procitala cimer svasta sam pomislila :)

Cula sam za male stanove sa minimalnim kupatilom, ali ta posudica bi bila preterivanje :) :) :)

Verujem da ima da se nadje i u Bg, oglasice se ubrzo BG animal loveri ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dva takva :D

 

Ah, jbt! Mora da su nemoguci?! Ima moj komsa culeta nekog, zove se Djubroslav Djura aKa Meda! Cule je hiperaktivan! Samo skace i ujeda, a neka cuka sa sela!

Isti taj komsija imao kera, i on ujdede njegovog strica i ovaj glavu na panji caap! Boeslno! Malo je falilo da prvaracm tad! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da stavim ove nove prasice u orman, seju piljevinu i govna ko blesavi jer sve vreme trce i skacu (jer su pi*ke plasljive :) ). Ko hoce da se zdruzi sa svojim prasetom nek ne uzima 2. Kao i papagaji sto zaboravljaju da govore ljudski kad im kupis partnera - ne daju ni 5 para sto si tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudski

ЉуЦки.

 

Иначе, мој мачор и даље јебе...

Ови млади данас нису нормални, превише рано почињу да лудују. У моје време овако није било. хефтало се крајем јануара, током фебруара и то је то. Ало, бре, април, уместо да јури мачиће по склоништима и да их дави, он и даље прави...

Цццц...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljucki? :) Wtf?? :D

To je izuzetak iz sibilarizacije kol'ko se secam. Makar u moje vreme, sad vidim da menjaju svasta.

Btw pravim projekat novog kaveza za pacove :lol:

 

Ееее, језик је жив и константно се мИјења. :)

Зезам се, бре...

Него, шта ти је са оним кавезом?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pošto je od drveta dno se posle nekog vremena raspada (površinski sloj) zbog konstantnog vlaženja pa ćemo da mu sad napravimo za nov kavez kao neki pleh dubok 5mm taman da "upadne" na dno i preko dosta piljevine.

 

Поцинковани лим, а ако ти се баца кеш онда алуминијум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЉуЦки.

 

Иначе, мој мачор и даље јебе...

Ови млади данас нису нормални, превише рано почињу да лудују. У моје време овако није било. хефтало се крајем јануара, током фебруара и то је то. Ало, бре, април, уместо да јури мачиће по склоништима и да их дави, он и даље прави...

Цццц...

Hehe i moj isto jos uvek luduje :)

Dodje kuci ujutru kad ja ustajem za posao, dobije dorucak, najede se kao prase, ode i nema ga do uvece, tad opet vecera i pravac na zurku ponovo :D

Smrsao je uzasno, sad tako siv kao neko pacovce izgleda, sta ljubav uradi od muskarca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je moj pre neki dan ujeo kao najgori krvnik.

Hehe, moje mene grizu samo kad se jako razneze dok ih mazim, pa onako od srece ne znaju sta ce :)

Ovako iz besa mislim da mi nisu mnogo puta ujele u zivotu, prema meni su ok, ali zato prolaznike hoce da gricnu, cuvaju kucu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam videla kod nas, u ovom fishermans partner (kod carine) nema, nemoj da potezes put.

 

Samo, nece svaka maca tamo da ide, postoji i taj momenat.

 

Ima. Upravo se vracam odatle. 1130 din. :)

 

Ima svashta. E sto toga nije bilo kada sam ja imala moje ljubimce, odlicna prodavnica, a jos na 5 min od gajbe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije problem materijal nego GDE to napraviti tj kupiti :confused:

 

Било који лимар може то да ти направи, само му кажеш димензије, који материјал и то је то...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, jedno uginulo i macka skloni preostala dva, danima nisam mogla da ih nadjem... Vratila je samo jedno. Par dana kasnije sam i to zadnje nasla mrtvo. Ne znam zasto. :cry:

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...