Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Hm, meni su sva tri kera različitog karaktera, ponašanja, izgleda, imovinskog stanja, nivoa umiljatosti, sebičluka i (ne)poslušnosti... Da li to znači da imam podvojenu ličnost? Ko zna, možda čak i više porodica, sa više različitih kerova? :zuba:

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, meni su sva tri kera različitog karaktera, ponašanja, izgleda, imovinskog stanja, nivoa umiljatosti, sebičluka i (ne)poslušnosti... Da li to znači da imam podvojenu ličnost?

Ne, to znači da imaš potrojenu ličnost. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

Imovinsko stanje jednog psa u užem smislu označava procenat sakupljene, ulovljene ili na poklon dobijene hrane u odnosu na raspoloživu celinu.

Imovinsko stanje jednog psa u širem smislu označava procenat (borbom (koja ukazuje na snagu jedinke) ili smicalicama (koje ukazuju na inteligenciju)) prisvojenih kvadrata za spavanje, leškarenje, rekreaciju i raspolaganje uopšte u odnosu na raspoloživu celinu. Podrazumevaju se i procenti prisvojenih kostiju, prostirki, igračaka, mačića, tkanina za cepanje, hartija od vrednosti, kao i drugih emotivno ili novčano vrednih dobara mazunutih od vlasnika.

 

:mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj pas juce usao u pubertet...Digao mu se mhihi.gificon_redface.gif

 

Fazon kod vlasnika pitova je taj sto su i te price o njima prenaduvane,fazon kupis pita i imas najjaceg psa,mada tacno se vidi po necijem izgledu kakav mu pas pristaje.U sustini pit koji nije spreman za borbe moze da dobije batine od bilo kog drugog psa iste velicine.Bio je slucaj u parku,neki lik je pustao nadrkanog pita i nalece covek sa sarplanincem koji je spreman za borbe,pokidao ga je sarac samo tako.

 

 

Tacno...Kao i ono da ljudi biraju pse koji su im slicni... Mada moj pas je prava maza...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

wub.gif

Ironija, čoveče. Nemoj sad da ti zalepim minus. icon_smile.gif

 

 

Slobodno...Znam ja da ti nemas svoj zivot i da se jedino ovde osecas 'special'

 

I šta si uradila povodom toga? zuba.gif

 

 

Nista... Ja znam kako delujem na sve koji su muski... icon_smile.gif

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

2cdkisi.jpg

 

Jel imao neko od vas skocimisa? Dobro bi mi dosle neke dodatne informacije :)

 

нисам имао, али знам да ти треба мало повећи кавез или акваријум за њих. што веће то боље. иначе се не разликују много од било ког другог глодара. значи, класична храна, вода, и то је то. једино, ето, што ти треба већи простор. и могу још само да ти кажем где можеш да набавиш. тј, једино место за које ја знам. Пет Шоп кон Царине на НБГДу. око 600 кинти су, чини ми се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. pa razlikuje se, jako je izbirljiv po pitanju hrane :frown::haha: (zato sam i pitala) A one mesavine hrane iz pet shopa nisu bas najbolje resenje (pola cu baciti izgleda). Imam ga 3 nedelje, pa se jos upoznajemo.. Posle njega ce kavez postati neupotrebljiv (pojeo je pola kucice i tunela :haha:), tako da mu ipak treba akvarijum/terarijum/kako god.. I jako je plasljiv, ne znam kako da ga pripitomim, sve sam pokusavala :/ U startu sam se zeznula sto sam uzela jednog jer to nije najbolja opcija (uglavnom se kupuju u paru jer su drustvene zivotinje) a sad je kasno da uzmem drugog, ne verujem da bi se bas podnosili. :sad: Jbga. Naviknuce se valjda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

 

Ukoliko jednog skočimiša dodajete drugome, koji je već neko vrijeme kod vas, trebate učiniti ovo: Stavite ih u dva kaveza koji su jedan pokraj drugoga. Promatrajte što se događa. Nakon nekoliko dana zamijenite ih – jednog stavite u kavez drugoga, i obratno. To ponovite nekoliko puta, dok vam se ne čini da su se privikli jedan na drugoga. Tada ih zajedno stavite u kavez, no držite ih pod nadzorom (pogotovo prva 24h). Ukoliko se ne počnu tući ili napadati, ne bi trebalo biti daljnjih problema.

 

A ako se ne sloze.. dobicu dva depresivca.. :sad::udri: Razmislicu.

Edited by Rüzgar /değişik/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa niko...ja sam samo htela da kazem da ljudi koji lepe minuse za svaku sitnicu nemaju svoj zivot...A sto ti to nisi razumeo...E tomnogo govori o tome ko je ovde debil icon_redface.gif

tako je... za razliku od ljudi koji lepo, racionalno rasporede svoje minuseve i pluseve jer ih tako malo ima... lepo ustaneš, i uz jutarnju kaficu kreneš da iščitavaš teme i bukmarkuješ sve postove koji su ti kandidati za + ili -... malo kasnije, negde oko ručka proveriš da li ima još kandidata, pa se nakon toga vretiš iščitavanju već bukmarkovanih postova... postove koji ne ostavljaju više tako jak utisak kao ujutru obrišeš i na taj način suziš izbor... i naravno, konstanto rifrešuješ "View New Content" stranicu kako ne bi ispustio neki post koji kasno uliće u trku ali ima potencijala da bude "jedan od odabrane petorke"... nakon večere odradiš još par uzastopnih iščitavanja bukmarkovanih postova dok eliminacijom ne napraviš izbor od 5 najpozitivnijih i 5 najnegativnijih postova tog dana... tačbo u 00:00 raspodeliš pluseve i minuseve pobednicima i onda pod obraz il šapu il ruku, došlo vreme da se lepo spava... E TO ZNAČI ŽIVETI ŽIVOT PUNIM PLUĆIMA!

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...