Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Не личи ми ово на Акиту. Округлију главу имају Аките :)

 

Аките су држали у касарни Пантелеј у Нишу на некој проби за војне потребе. Прелепи пси.

 

Da, kada im je dlaka suva :) Kada su mokri, izgledaju ovako. Isto i moj samoyed, izgleda kao medved kada je suv, a kada ga okupamo, tj kada je mokar, izgleda kao neka livra sa ulice, nikako :haha:

 

Evo ti jedna snimak kupanja akite, primetices negde na pola snimka da im je glava slicnog oblika :) Za ovog na gif-u pretpostavljam da je jos stene

 

http://www.youtube.com/watch?v=IztzFjcwvJg

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po usima bih rekao da je Akita :)

 

Рекла бих је Шиба Ину у питању :smile:

 

Ево мог џукца кад је био бебац (тада сам једва чекала да порасте, јер је била несносна, а сада бих волела да понекад може да се смањи на ову величину :wub: ).

 

525908_3842231728857_1306726382_n.jpg

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ili to.. ili, znaš kako kažu: svaki ljubimac posle nekog vremena počne da liči na gazdu. :P

Jebu se oni k'o zečevi, ništa se ne brini. :bigblue:

 

Šalu na stranu... uvek se nekako bizarno izvrnu dok leže... il' se ja tripujem.

Ova se ženka jeste izvrnula, jer sam joj očistio kavez i sklonio kotilicu, tako da sada ima više mesta i na taj način pokazuje da je srećna. Inače je jako velika maza. Sa njom sam napravio ogromnu kilometražu, doneo je iz Sombora, pa mi okotila 11 mrtvih, pa sam je nosio ponovo u Sombor na parenje i vratio nazad. Sad je okotila samo dvoje, ali su barem živi i zdravi. Mnogo sam se razočarao prošli put.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisma znala da je stopa mrtvorodjenih zeceva toliko visoka

da se nije potresla od puta pa zato? :/

Ne verujem, jer ovaj put je prešla duplo veću kilometražu, pa je sve bilo u redu, jedino što ih malo ima, ali su zato jako napredni. Prošli put je krvarila 2 dana pred koćenje, i većina zečića je bila izuzetno krupna, ali je jedan bio najkrupniji i on se nalazio van kotilice (tako se zove ta kućica u kojoj se ženka koti), ja mislim da je on krenuo prvi i da se preprečio, pa su se ostali pogušili. Takve stvari se dešavaju, jedino što je mene deprimiralo je to što sad ponovo krećem sa uzgojem, nakon 10 godina pauze i to mi se desi, a pre toga mi je uginuo mužjak, pa sam se jako razočarao. Sledeće nedelje treba da mi se koti i druga ženka. Nju i mužjaka sam doneo iz okoline Osijeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...