Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@All_Destroyer, tako nekako, lol...

 

 

pssst mori, vidis li da "cice" danas misle da je to sehi :)

 

 

Znachi, idem ja u moj rodni Gvadelupe, tamo kante ne govore i paukove ubijaju kao gamad shto i jesu... Dobri su jedino za istrebljivanje komaraca...

 

Inache, Radmila je jedna prozhdrljiva stoka, pije mleka na dan vishe nego ja!!! I eto, sad zbog nje ja moram da ustanem sat vremena ranije ujutru nego inache, poshto stoka jedna machija chim vidi mene da pijem belu kafu skache na nogavice, prede i gura glavu uz nogu da i ona dobije malo mleka... A poshto meni treba oko litar bele kafe dok sam na poslu, to ja lepo moram da izadjem po josh jedno mleko... A keva mi se samo smeje u stilu "ni oko jedne devojke se nisi trudio koliko oko machke"... Jebote, i keva se urotila protiv mene... Vojvodo, pomagaaaaaaaaaaaaaaj!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zove se kako?

Inache, da je lep, jeste! :da:

Lepotan :wub: Obozavam zutooke i zelenooke macketine :wub:

 

Inace, zove se mawi mackak maji maca-caca(-cica) :redface: , iliti, ukratko - maji mackak :):) Dobro, sad je vec veliki k'o tele, al' je ipak mlad i mladji :bigblue:

 

Takodje postoje:

- MIIIIIIIIIIIICA! (csivka, nercik, plava macketina, drkusa)

- Cakani (svileni, debeli kreten, matori skot, MAAAAACAKKKKK :angry: , mala slatka volina)

- Bela (mAAAAAca, macKKKetina, ludaca umobolna&poremecena&istripovana)

 

 

Digitalac sam dobila tek za rodjendan i jos uvek nisam uspela da ih se docepam i da ih slikam :uhoh:

 

Pokusala sam da slikam i kucu, al' me je ujela od milja, a onda mi maznula aparat i sledecih sat vremena sam je jurila po dvoristu :):)

 

A papagaj mi dobio nervni slom kad je video aparat :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Azaralena, da su ti chudna imena, jesu...

Inache, sad me zvala keva da kazhe kako je Radmila upravo donela pacovchinu koja je velika skoro kao ona da se pohvali shta je ulovila... I onda mi je majka izredjala pola rodbine preko telefona, jer je ona, Bozhe moj, morala da chisti to... A shto ja chistim celu gajbu svaki treci jebeni dan i za njom i za caletom, to nikom nishta, ha?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...