Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

moja komsinica imala macku kojoj se nesto poremetilo i imala teranje stalno. Macka je bila tipa, da je ceo dan napolju samo dodje kuci da jede i spava...macori su u dvoristu cekali na red (gledao ja sa prozora). Uvece macka jedva ide uz stepenice od sexa. Jedan dan cujem komsinicu preko puta "dodji kecacice moja, sad ce tebe Ljilja da okrepi sa mlekom". Macku je neko otrovao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja sam svojevremeno imao 25 krvozednih i krvolocnih malih slatkih pit bull-ova koji su se klali sa drugim pit-bulovima radi moje finansijske koristi.Sad imam papagaja i zovem ga Kure..

 

Samo sto je Kure malo prso jer sam mu letos duvao dim marihuane skoro svaki dan u facu :)

Sad stoji stalno na jednoj nozi a ponekad visi i naopacke i non stop nesto cvrkuce vec mesecima nije stao.

 

ali jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo :)

Postoje zivotinje koje se gaje zbog krzna. Isto kao sto se gaje zbog mesa. Ne vidim nista lose u ubijanju tih zivotinja jer im mi i pomazemo da ih ima na stotine. Pogresno je ubijati one ugrozene vrste.

 

Cik nek pridju nekom nabildovanom Harley&davidson baji da ga isprskaju crvenom bojom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis kako maltetiraju ljubitelje prirodnog krzna? A zasto ne diraju ljubitelje koze? Zato sto je lakse maltretirati bogate zene nego bande pobesnelih motociklista.

I zato mi je drago shto nikada necu biti bogata zena ali cu uvek moci da kupim motorcikl :bigblue::mrgreen::bigblue:

 

Shto se ubijanja malih jadnih bespomocnih zivotinjica na krajnje zverske nachine tiche - zao mi ih je :(

 

Ali isto tako sam i jako veliki ljubitelj devojaka obuchenih u lepo krzno tako da sam prilichno rastrzan imedju ta dva...

 

Shto se tiche ubijanja retkih vrsta i velikih machaka - dabog da ih neshto veliko i zubato sazvakalo i ispljunulo, pa jebalo u dupe i onda pojelo...

 

Jedno je trebiti zivotinjice koje se za krzno i namenski uzgajaju a drugo je ubijati divne zivotinje koje zive slobodno i nema ih josh puno na ovom svetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto bi rek'o Ivan u potpisu - for every animal you don't eat I'm gonna eat three!

Aman, nisam video da se iko buni kad mu iznesu pechenje na astal, al' kad treba da se kolje, svi junaci nikom ponikoshe...

Jebiga, kad se mora - nije teshko. Al' nije ni prijatno.

Iskreno, pre mislim da sam u stanju da nanesem bol ljudskom bicu nego zhivotinji, ma koliko vam morbidno ovo zvuchalo... Generalno, ljudi su zlotvori, a zhivotinje, osim jazavca, samo jure za hranom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik je upravo rekao da bi ubijao ljude i ti se odusevljavas... jebem ti zivot...

 

Genije, rekao sam da mi je daleko lakshe da povredim choveka nego zhivotinju.

Da ubijam, to ne. Ne isplati se upropastiti sebe za ceo zhivot i robijati zbog budala.

 

Eh, da, saznao sam neshto zanimljivo vezano za Radmilu, moju machku. Gde god da je bila u kuci pre nego shto sam je ja usvojio, ochigledno je sterilisana. Shteta. A hteo sam machice. Nikad dva dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...