Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Sumnjam, ovo nema nikakve veze s namestajem :no:

Skoknucu do neke radnje s metalnim accessories za kucu, pa ako nema porucicu s neta :mhihi:

Znaci ako je neko VIDEO nesto slicno, da ne bi spamovali nagadjanjima :da:

 

Mozda ima u 'Sve za 99' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao kakva jeza!!!

sedim u sobi, ugaseno svetlo, vrata od sobe otvorena, na hodniku upaljeno svetlo, a je se uzivela surfujuci po netu... i cujem odvratan zvuk iza sebe, prestravila sam se!

kad ono Cezar stoka, lezi na krevetu, spava sve u 16 i hrche!!! manijak 'ladno hrche!!

mislim, hrkao je i ranije, dok je jos imao problema sa disanjem, ali sada je ok, hrkne tek po koji put.....ovo sada je, medjutim, bilo apsolutno, potpuno i 100% neocekivano...uh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh kako ga mrzim sad, odvratan osecaj...mislis svi spavaju, a onda cujes iza sebe nesto sto ne bi trebalo da bude tamo!!! a on je trebalo da bude u drugoj sobi!!!

njemu lepo, on spava, boli njega... idem sad ja njega da plasim :)

 

a necu, tako mi je sladak :wub: neka 'pava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je Cufta (aka morsko prase senior) dobila temeljno cetkanje i shishanje :) Ne da se drala nego uzas :) i pokusavala da zbrise, morala sam da je drzim dok Legenda delje chetkom :) dugodlako stvorenje koje se sada em intenzivno linja em kad se upiski zalepi joj se piljevina za dupe i upetlja u tanku pod-dlaku :no: Mislim da cu neko vreme da je zovem "celava guza" :) :)

 

Highlight iz petshopa - ima da se kupi (nemacki) povodac za morske prasice :) :) :) ima i za macke :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

а и онда ће да изађе тако што ће да му се распадне кутија па ће да је огрне к'о клошар! :)

 

што га бре не назовеш Ђока. онда можеш да кажеш 'Легендо, држи Га док га исфенирам и подшишам'. другарице би могле да те питају 'Јел те Ђока некад ујео' или да констатују - 'што ти је сладак Ђока' или 'виииииииииииииииииидииииига како је чупаф'. 'Хоћеш да ти ставим Ђ. у руку', 'Хоћеш да помазиш Ђ.', 'Да се мало поиграш са Ђ.?', 'Јел лак за одржавање', 'Чиме га храниш', 'Порас'о ти је од последњег пута кад сам га видео/ла', 'Пусти Ђ. да спава, јуче је окретао точак к'о ма'нит!'. Све те изјаве добиВају сасвим другу димензију ако је кул име јеботе. ;)

 

Одо' да купим морског прасенцета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ja sam mačkoljubac, ali...

 

Zoja

th_Zoja006.jpg

 

Zoja i mali Kolja

th_Zoja2.jpg

 

:wub:

 

Znači, kad budem imao djecu pokazaću im sliku ovakvog psa i reći:

"Djeco, hoćete psa? Ali da se brinete o njemu..."

:D

Inače, to nije moj pas.

Ni blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jedne poznanice iz Novog Sada, visimo na kvizu zajedno. :)

 

Prvi put kad sam vidio gornju sliku, bio sam se totalno izgubio. Nije mi se sviđala.

A sad... Prelijepa životinja. Malenca ne moram ni spominjati.

 

Ja možda malo prisvojim tetkinog psa, za šetanje po brdu. :mrgreen:

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...