Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Погледај ти ово...

 

696_pecenoprase.jpg

 

Јел' видиш како те гледа?

 

odvratno....

 

ljubitelji zivotinja, ovo morate da vidite...

"http://www.sloboda-za-zivotinje.org/cutenews/vesti.php?subaction=showfull&id=1171272974&archive=&start_from=&ucat=13&"

 

strasho kako ima zlih ljudi... mora da se ucini nesto povodom toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljubitelji zivotinja, ovo morate da vidite...

"http://www.sloboda-za-zivotinje.org/cutenews/vesti.php?subaction=showfull&id=1171272974&archive=&start_from=&ucat=13&"

 

strasho kako ima zlih ljudi... mora da se ucini nesto povodom toga...

 

Одвратно, бацити десетак килограма меса. Боље да су га испекли и појели. Будале...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peceno prase je "ODVRATNO"?? Sta si ti, vegeterijanac? :confused:

Ako nisi, sta mislis kako izgleda krava od koje su uzeli shnicle ili pile ciji batak jedesh? Ne vidim nista cudno u pecenom prasetu.

Mmmm hrskava kozhica njam :mhihi:

 

Не, не, ја сам љубитељ печених прасића. Колачић је рекла да је одвратно. Ја сам рекао да је одвратно то што нису и оно куче (са оног линка који је Куки постовала) испекли и појели, него су га бацили. (чиме сам изразио гнушање према квази борцима за права животиња и сличних глупости који једу говна о томе како не треба носити бунде а неће да узму једно маче са улице и да чувају)

Иди на сајт и погледај слике, пет ноулајферки са транспарентима. Горе него жене у црном.

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam se tebi ni obracala :)

A tacno je da ima tona ljudi koji su u tome samo da bi nekome srali i osecali se kao da su "iznad" njih dok u stvari ne chine nista.

Bolje pomozi nekom kuchetu koje je gladno, jer to MOZES umesto da nedeljama uzalud nesto propagiras...

Uostalom, otkud im ideja da ce ljudi da promene misljenje jer im tako kaze razularena gomila ludaka :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, ја сам љубитељ печених прасића. Колачић је рекла да је одвратно. Ја сам рекао да је одвратно то што нису и оно куче (са оног линка који је Куки постовала) испекли и појели, него су га бацили. (чиме сам изразио гнушање према квази борцима за права животиња и сличних глупости који једу говна о томе како не треба носити бунде а неће да узму једно маче са улице и да чувају)

Иди на сајт и погледај слике, пет ноулајферки са транспарентима. Горе него жене у црном.

kuki je borac. ima gomilu zivotinja (ako pregledas temu kako treba naci ces slike nekih mojih ljubimaca).

i oko moje zgrade ima gomila zivotinja koje sam dovela da budu tu i da ih hranim. i hreni ih jos neki ljudi iz mog komsiluka. ne nosim krzno. ne jedem meso. i gnjavim svakodnevno gradonacelnika "Verka" da odvoji novac za otvaranje azila u Kragujevcu, jer taj azil ne postoji iako su sve vesti pominjale taj cuveni azil u kragujevcu...i kuki je clan tri NVO...

Machak koji zivi sa mnom se zove Cezar. i rekao ti je da mu polizes jajca njegova ucebana...

a doublefire- ti si stvarno jedna glupa devojcica. samo se okreces grupi koja je brojnija. daj izbaci jednom neki stav koji je samo tvoj, pa makar i po cenu da budes jedina koja tako misli. nabavi muda. tebi Him (dzukac) kaze da mu pojedes...ne ne, nisam ovo lepo razumela, rekao je nesto drugo, sramota me da ponovim, ipak si zensko...

 

a raspravljati o ukusnom mesu ili kozici na ovakvoj temi je (kako bi rekao jedan moj profesor) degutantno.

 

 

ja sam ovde ostavila linkove nekoh organizacja za zastitu, nadajuci se da ima iskrenih ljubitelja zivotinje i da ce neko podrzati akcije koje te organizacije rade ili da bar potpise njihove peticije. ocigledno sam pogresila, ovde ima vise seratora.

 

 

ja i jesam iznad vas.

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AXE - EVO ja !!!

@Cookie - Poshto vidim da prichash sa zhivotinjama jel' bi mogla da skoknesh do mene da porazgovarash s par bubashvaba, da se dogovorimo da se shetaju po gajbi kad ja nisam tu? U protivnom chu ispasti kao ovi krvoloci shto jedu prasiche.

Ja iskreno najvishe volim da jedem divljach i to po moguchstvu mladunce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno najvishe volim da jedem divljach i to po moguchstvu mladunce...

Јашта море, прави сладокусац. Ја ако не поједем једно лане месечно, као да нисам живео.

 

Иначе, Скарфејс се потпуно опоравио. Прошла га она инфекција уха, али му је либидо и даље невероватан. Враћам се јуче кући, он био напољу, видео ме и крене за мном, скакуће, мјауче и тако то. У том тренутку се појавила нека мачка. У делићу секунде је насрнуо на њу. Ако мачке почмну доводити децу код мене, нећу моћи да живим од мачића. Надам се да ће пауерпаф грл помоћи, мис'им, ипак су три НВО у оптицају...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, ко је ту куца? :)

Kuca je ovo dlakavo i glavato. Ono sa kacketom je dzukela seljacka.

 

Uskoro cu osnovati Udruzenje za zastitu ljubitelja snicli, kobasica, cvaraka, krmenadli i uopste mesa u svim oblicima. Ne moze se ni jesti na miru od raznih vegtarijanaca i slicnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro cu osnovati Udruzenje za zastitu ljubitelja snicli, kobasica, cvaraka, krmenadli i uopste mesa u svim oblicima. Ne moze se ni jesti na miru od raznih vegtarijanaca i slicnih.

 

Имам упутство за оснивање НВО, јави ако буде требало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuki je borac. ima gomilu zivotinja (ako pregledas temu kako treba naci ces slike nekih mojih ljubimaca).

i oko moje zgrade ima gomila zivotinja koje sam dovela da budu tu i da ih hranim. i hreni ih jos neki ljudi iz mog komsiluka. ne nosim krzno. ne jedem meso. i gnjavim svakodnevno gradonacelnika "Verka" da odvoji novac za otvaranje azila u Kragujevcu, jer taj azil ne postoji iako su sve vesti pominjale taj cuveni azil u kragujevcu...i kuki je clan tri NVO...

Machak koji zivi sa mnom se zove Cezar. i rekao ti je da mu polizes jajca njegova ucebana...

a doublefire- ti si stvarno jedna glupa devojcica. samo se okreces grupi koja je brojnija. daj izbaci jednom neki stav koji je samo tvoj, pa makar i po cenu da budes jedina koja tako misli. nabavi muda. tebi Him (dzukac) kaze da mu pojedes...ne ne, nisam ovo lepo razumela, rekao je nesto drugo, sramota me da ponovim, ipak si zensko...

 

a raspravljati o ukusnom mesu ili kozici na ovakvoj temi je (kako bi rekao jedan moj profesor) degutantno.

ja sam ovde ostavila linkove nekoh organizacja za zastitu, nadajuci se da ima iskrenih ljubitelja zivotinje i da ce neko podrzati akcije koje te organizacije rade ili da bar potpise njihove peticije. ocigledno sam pogresila, ovde ima vise seratora.

ja i jesam iznad vas.

Izvini jel' te zivotinje koje gajis pasu travu? Ne jedes meso ali zato macku dajes meso drugih zivotinja. Licemerje prve vrste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, ја сам љубитељ печених прасића. Колачић је рекла да је одвратно. Ја сам рекао да је одвратно то што нису и оно куче (са оног линка који је Куки постовала) испекли и појели, него су га бацили. (чиме сам изразио гнушање према квази борцима за права животиња и сличних глупости који једу говна о томе како не треба носити бунде а неће да узму једно маче са улице и да чувају)

Иди на сајт и погледај слике, пет ноулајферки са транспарентима. Горе него жене у црном.

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

divne su mace...

 

Izvini jel' te zivotinje koje gajis pasu travu? Ne jedes meso ali zato macku dajes meso drugih zivotinja. Licemerje prve vrste.

u stvari, jedan lik iz tih drushtava je pokushao da nauchi svog psa da bude vegetarijanac. da, pas ga je ujeo.

 

shto se tiche tih pokreta, vishe sam za ochuvanje zivotne sredine i divljih vrsta, poshto domesticirane su jebiga, vec domesticirane i imaju svoju svrhu.

krznashice i kokoshke mi udaraju po saosecanju do jaja. ali razmislite o ovome. kada bi kokoshke vladale svetom, kakva bi bila pozicija ljudi :) prilichno jajasta :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...