Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ne tvrdim ja da je zabavnije drzati ribice od machaka i pasa, samo nije bash da su pokretni ukrasi :zeleni:

 

A sa sestrom cu lako, pred udajom je vec :D

 

Mada, bez dvorishta, nije to to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije istina. Vise godina sam imao akvarijum, i veruj mi imao sam jako interesantan spektar ribica, od kojih je dobar broj imao i karakter a ne samo blejao ukrug... Ove bez karaktera su i tako brzo bile pojedene.

Da nije tako ne bih mogao ljudima da pricham o plavoj ribici koja je imala obichaj da za vreme hranjenja uhvati zalet sa dna akvarijuma, iskochi iz vode i savrsheno precizno uleti u kutijicu sa hranom, uvalja se ko debil i skochi nazad u vodu. Samo jedan od brojnih primera.

Japanku sam imao kad sam bio vrlo mali i mrzeo sam je jer je bezlichni idiot bez trunke lichnosti.

 

Osim toga uvek mozesh da kupish Oskara i da imash "ribicu" koja se raduje gazdi i zna da ga prepozna, uziva u cheshkanju iza ledjnog peraja i inteligentna je koliko i svaki prosechan rasni dzukac. (meshanci su inteligentniji) Jedina mana je shto jede biftek dnevno, bash kao i svaki poveci rasni dzukac.

 

 

dobro, de, mishljenja su podeljenja. ja mislim da su pokretni ukrasi.

ako ti je lakshe, ne volim ni male pse.

 

Нећу, али ако не научи да се брани, заклаће га неки од ових мачора. Већ два пута сам га налазио како лежи на леђима док га оно жуто теле (ти не можеш да схватиш колики је тај жути) дави зубима. Изгледа да је дефицит женки, углавном виђам мачке којима се јаја вуку по земљи, па је борба ко ће их оплодити жестока. Ритам живота Скарфејса је следећи - долази ујутро, спава по цео дан, једе и у предвечерје излази напоље. Капирам да по цело ноћ тражи коме ће да завуче мачора. Надам се да ће наћи неку, ако ништа, неку дрољу која ће га научити, ипак је он млад и неискусан...

 

Што се тиче рибица, такође сам мишљења да су украси. Мени је љубимац искључиво оно што ће, кад га зовнем, испустити неки глас, дотрчати и скочити ми у крило.

 

pazi, mozesh da ga kastrirash... dodushe, meni je to bash fuj reshenje, ali mozesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imala sam tih zivotinjka na pretek u kuci. Ribica,papagaji,kucici, i MOG MACORA! njega sam najvise volela. A smrtonosni dogadjaji su bili cesti. ribice su mi izginule pa sam ih bacila u dvoriste. jedan mi je papagaj pobegao pa je drugi crkao od "tuge" i njega sam zakopala u dvoristu. ONda je doslao macor koji je pronaslao mog mrtvog zakopanog papagaja i pojeo ga. Nije se razboleo i nije dobio nikakvo trovanje. BIo je veoma pametan macor. Na kraju smo ga se otarasili da bi doveli psa u kuci koji je posle dugog toplog leta "preminuo" pored drva jorgovana! I na kraju sam ostala bez i jednog kucnog ljubimca. SREDNJE ZALOSNO

 

:violent: PET KILLER

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, mozesh da ga kastrirash... dodushe, meni je to bash fuj reshenje, ali mozesh...

 

То је одвратно, никад то не бих урадио, то раде они бездушни људи који не држе љубимце зато што воле животиње, већ зато што је то "лепо" и "сви имају".

 

ONda je doslao macor koji je pronaslao mog mrtvog zakopanog papagaja i pojeo ga.

 

Извини, woman of eternal beauty, али мени је ово смешно.... :):)

Болесно, али ипак - смешно!

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је одвратно, никад то не бих урадио, то раде они бездушни људи који не држе љубимце зато што воле животиње, већ зато што је то "лепо" и "сви имају".

pa, nije bash, generalno ljudi kastriraju machore koji zive u stanu jer obelezavaju teritoriju a to smujdiiii :)

a ne znaju u stha se upushtaju i tako. dobre namere, ispadne sranje, a shto se toga tiche ako je maca sa ulice i onda je ... mozda .... i bolje tako.

ili najjache su mi priche...

'mi imamo 9 machaka, znate, NE MOGU VISHE, samo se kote... evo, ova je imala 5 poroda, pa nece vishe niko da ih uzme, a meni je zao a ih davim, a zao mi i da kastriram i da sterilishem, ali shta da radim... ne mogu na ulicu da ih izbacim, a jedu za tri choveka...'

i onda u krnjachu za hiljadarku na kastraciju.

 

JEBI GA. morash da se zrtvujesh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, nije bash, generalno ljudi kastriraju machore koji zive u stanu jer obelezavaju teritoriju a to smujdiiii :)

a ne znaju u stha se upushtaju i tako. dobre namere, ispadne sranje, a shto se toga tiche ako je maca sa ulice i onda je ... mozda .... i bolje tako.

ili najjache su mi priche...

'mi imamo 9 machaka, znate, NE MOGU VISHE, samo se kote... evo, ova je imala 5 poroda, pa nece vishe niko da ih uzme, a meni je zao a ih davim, a zao mi i da kastriram i da sterilishem, ali shta da radim... ne mogu na ulicu da ih izbacim, a jedu za tri choveka...'

i onda u krnjachu za hiljadarku na kastraciju.

 

JEBI GA. morash da se zrtvujesh.

 

Ма, ја имам савршене услове, први спрат, стакло на улазним вратима разлупано, нема потребе да се петља по стану више него што му је потребно. При том, углавном одгајам мачоре. Једне године ми се нека мачка омацила испред врата, призор је био стравичан, све крваво, врата крвава, а они леже испред и сисају.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови су били у кутији испред врата неко време, па их је мама пренела касније. Једно је преживело, долазили су с времена на време, а онда су нестали, сигуран сам да их је покупио неко. Били су баш лепи, шарени, жуто-сиво-црно-бели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, neki ljudi imaju problema sa obuzdavanjem svojih zivotinja,ja svoju ne mogu ni da nateram da pridje bilo kojoj zenki... imam psa,koga sam parila pre dve godine, bezuspesno...

vodila sam ga cetiri veceri za redom, i veterinarka je bila tu da pomogne i ova zenka u "raspolozenju", medjutim moj Kale se zavukao pod neki otoman i nije hteo da izadje pola sata!!!! :redface::redface: Kad ga je veterinarka napokon scepala, i kad je naskocio na ovu zenku, posle 10 minuta je ZASPAO na njoj!!!! :redface: Sad sam opet htela da ga parim ne bi li mi ostavio nekog potomka ali sumnjam u ishod cele price ... mislim da je gej,zacopan je u shi cua muzjaka koga zna iz parka :redface::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, neki ljudi imaju problema sa obuzdavanjem svojih zivotinja,ja svoju ne mogu ni da nateram da pridje bilo kojoj zenki... imam psa,koga sam parila pre dve godine, bezuspesno...

vodila sam ga cetiri veceri za redom, i veterinarka je bila tu da pomogne i ova zenka u "raspolozenju", medjutim moj Kale se zavukao pod neki otoman i nije hteo da izadje pola sata!!!! :redface::redface: Kad ga je veterinarka napokon scepala, i kad je naskocio na ovu zenku, posle 10 minuta je ZASPAO na njoj!!!! :redface: Sad sam opet htela da ga parim ne bi li mi ostavio nekog potomka ali sumnjam u ishod cele price ... mislim da je gej,zacopan je u shi cua muzjaka koga zna iz parka :redface::redface:

Да си била у војсци знала би колико показне вежбе значе у тим ситуацијама. Укратко, ухвати каквог мушкарца (најбоље да има керушу, али није услов, керушу можете наћи и на улици). Е, сад, ти и тај мушкарац се наместите у "доги стајл" и показујте док се не онесвестите. Сигуран сам да ће твој пас, пре или касније, схватити "радњу" и да ће навалити. Јави шта си урадила... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, neki ljudi imaju problema sa obuzdavanjem svojih zivotinja,ja svoju ne mogu ni da nateram da pridje bilo kojoj zenki... imam psa,koga sam parila pre dve godine, bezuspesno...

vodila sam ga cetiri veceri za redom, i veterinarka je bila tu da pomogne i ova zenka u "raspolozenju", medjutim moj Kale se zavukao pod neki otoman i nije hteo da izadje pola sata!!!! :redface::redface: Kad ga je veterinarka napokon scepala, i kad je naskocio na ovu zenku, posle 10 minuta je ZASPAO na njoj!!!! :redface: Sad sam opet htela da ga parim ne bi li mi ostavio nekog potomka ali sumnjam u ishod cele price ... mislim da je gej,zacopan je u shi cua muzjaka koga zna iz parka :redface::redface:

 

vodi ga na veterinarski da mu chika Magi izdrka pa da veshtachki oplodite kuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, cu kasnije da stavim sliku Origena pre nego shto ga je moj grebatorski stric krajcovao preko mog caleta...

 

Ja sam dva-tri puta spashavao machice iz kutije... Jednom su bila neka tri majushna, bio neki novembar, hladno, ni ochi da otvorish, ja tresem posteljinu, i chujem "mjau-mjau-mjau"... Sidjem pored zgrade i imam shta da vidim: tri majushna tek progledala macheta u kartonskoj kutiji... Preslatki, sivi sa crnim prugama, i ni pet ni shest (nego sedam i osam :D) kako me videshe pocheshe da mi puzhu uz nogavicu... Jednog sam ja zadrzhao, drugu uze komshinica, a trecu sam dao drugaru sa Karaburme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku, što je ovo: IPB Image

 

Ili ovo: IPB Image, IPB Image... :no:

 

Zaista diiiiiiivan sajt, gothic rock!

 

Joj, hoću ja jedno mače... Ne znam samo koliko mi je to pametno jer imam i akvarijum, pa da ova ne počne da skače na mog Pabla.

 

 

Cesh da dobijesh jedno od mene...

Idem sad da okachim Origenovu sliku, pa da je postujem ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...