Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Lulu je umrla. IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Upravo sam je sahranila pored mora.

 

Pablo je preplašen, od jutros je traži po ćoškovima.

 

Ne mogu da dođem sebi. I dalje mislim da ću je vidjeti u akvarijumu kako se brčka u vodi...

 

IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Šta sad... I ne mogu da prestanem da plačem, ne znam šta da radim...

 

IPB Image

bas mi je zao... :(

 

stvarno si dala sve od sebe... :pruzam ti jedan collomboch da ti bude lakse:

 

 

 

i ako sam 1000 puta razmisljala da uzemem zivotinju, bolje sto nisam...

 

strasno sam emotivna, i puno bih patila... mozda je bila olaksavajuca okolnost sto zbog mamine astme ne mogu nista cupavo da drzim u kuci...

 

lakse mi je da posmatram tako...

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Sonja.

Danas sam već dva puta prolazila pored mjesta gdje je sahranjena i znači mi, što sam joj barem na taj način, nekako blizu.

Ma nemam pojma...

I dalje sam jako tužna i dalje osjećam tu odvratnu prazninu...

Pablo me čini srećnom jer je sav razigran i lud k'o struja. Danas sam mijenjala akvarijumski enterijer i već je na nju zaboravio.

Kad bih se ja ugledala na njega...

 

Mama mi je rekla ono što si i ti pomislila: bolje je nemati neku životinjicu, jer posle ćeš patiti na ovaj ili onaj način.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој мачор добио батине, поцепана му је фаца, неко му је зарио нокар испод ноздрве и свукао доле, тако да му је тај део усне расцепан. Почео сам да плачем кад сам га видео. Јебем ти животиње, кад овај умре више никада нећу имати неког љубимца.

 

Иначе, водио сам га код ветеринара, дао ми је неку маст (оно на Флу...), каже да нема потребе да му се ушива (нити је могуће јер је расеклина ширине 2мм, а дужине скоро 1 цм) и да ће му ово зарасти. Надам се да му се неће загнојити (хоће ли, Марија?). Кад се среди, зваћу га Скар Фејс. Такође, шибнуо му неку боцу. Кад су му давали инјекцију, од страха се упишкио и то по мени. :)

 

Иначе, не плаче, као да га не боли, али ипак гадно изгледа...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој мачор добио батине, поцепана му је фаца, неко му је зарио нокар испод ноздрве и свукао доле, тако да му је тај део усне расцепан. Почео сам да плачем кад сам га видео. Јебем ти животиње, кад овај умре више никада нећу имати неког љубимца.

 

Иначе, водио сам га код ветеринара, дао ми је неку маст (оно на Флу...), каже да нема потребе да му се ушива (нити је могуће јер је расеклина ширине 2мм, а дужине скоро 1 цм) и да ће му ово зарасти. Надам се да му се неће загнојити (хоће ли, Марија?). Кад се среди, зваћу га Скар Фејс. Такође, шибнуо му неку боцу. Кад су му давали инјекцију, од страха се упишкио и то по мени. :)

 

Иначе, не плаче, као да га не боли, али ипак гадно изгледа...

 

Hevi skroz...jbg. tako je to kad kuchni machor ode da jebava po ulici (ima puno da s' nauchi iz tog primera).

Nechesh mi verovati, ali pokojni Gavrilo je bio isti Machor...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ја моје машоре стално тако пуштам. Напољу пишке, каке, јебу и остало. Времен углавном проводе у стану, где и спавају. И раније су ми долазили крвави из окршаја, али ово је најгоре досад. Не зезам се, стварно сам се расплакао. Замисли онда како је изгледао. Има једно говно, неки мачор величине телета који ми се мува око зграде. Видим ли га, поломићу му кичму. А и овај мој пичка, ако види да је слабији, нека бежи или почне да запомаже - увек има кромпира за гађање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ја моје машоре стално тако пуштам. Напољу пишке, каке, јебу и остало. Времен углавном проводе у стану, где и спавају. И раније су ми долазили крвави из окршаја, али ово је најгоре досад. Не зезам се, стварно сам се расплакао. Замисли онда како је изгледао. Има једно говно, неки мачор величине телета који ми се мува око зграде. Видим ли га, поломићу му кичму. А и овај мој пичка, ако види да је слабији, нека бежи или почне да запомаже - увек има кромпира за гађање.

(Gavrilo je imao istu sharu, a verujem i karakter)

Znam, svaki moj je slichno najebavao...ne mos' ti da ga branish doveka: il' divljina il' kucha...u protivnom biche One by one, only the good die young....

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve smo ja i LjubIsa :zuba: siromak najvise jede a najmanji je od svi mackovi :sad: sigurno ima gliste :da:

 

sh'o mu dajesh da slusha graveworms.. :wub::)

 

swadak je ljubisha..hiihi :bigblue:

 

al' ne shvatam sh'a dajete takva imena ljubimcima..ljubisha bogdan milosh spasoja strahinja boshko.. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

moj machor ima ime na latinskom.. :red: a pauk josh chu da razmislim kako da ga nazovem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hocu ja macuuuuu!!! :cry::cry::cry:

 

Imam kornjacu i raka, kornjaca se zove Zabica (keva je jednom slucajno rekla "gde ti je ona zaba" pa se njeno prvo ime - kog ne mogu da se setim - promenilo u Zabica), a rak je Sebastijan :D:D Nisam htela da im dajem ta "obicna" imena :mhihi: Mnooogo su slatki :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam kornjacu i raka, kornjaca se zove Zabica (keva je jednom slucajno rekla "gde ti je ona zaba" pa se njeno prvo ime - kog ne mogu da se setim - promenilo u Zabica), a rak je Sebastijan :D:D

 

Imash raka?? :confused:

Mozesh li plz. pojasniti, gde ga drzish (koja je min. velichina akvarijuma), koja vrsta, koliki naraste, chime ga hranish, moze li da koegzistira sa ribicama i sve ostalo shto te ne bude mrzelo da otkucash :zeleni:

 

Plizz... Zanima me strashno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama mi je rekla ono što si i ti pomislila: bolje je nemati neku životinjicu, jer posle ćeš patiti na ovaj ili onaj način.

 

a, jeste. izbaci onda i ljude iz zivota, i oni odlaze...

 

 

Мој мачор добио батине, поцепана му је фаца, неко му је зарио нокар испод ноздрве и свукао доле, тако да му је тај део усне расцепан. Почео сам да плачем кад сам га видео. Јебем ти животиње, кад овај умре више никада нећу имати неког љубимца.

 

a, jeste. posle dve nedelje cesh da kukash i da lizesh plishane lutke. (trust me :ph34r: )

 

Иначе, водио сам га код ветеринара, дао ми је неку маст (оно на Флу...), каже да нема потребе да му се ушива (нити је могуће јер је расеклина ширине 2мм, а дужине скоро 1 цм) и да ће му ово зарасти. Надам се да му се неће загнојити (хоће ли, Марија?). Кад се среди, зваћу га Скар Фејс. Такође, шибнуо му неку боцу. Кад су му давали инјекцију, од страха се упишкио и то по мени. :)

 

Иначе, не плаче, као да га не боли, али ипак гадно изгледа...

 

mene pitash? :) pa samo drzi chisto i mazi mas' i bice ok, a i imace fensi oziljak, shto kazesh ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sh'o mu dajesh da slusha graveworms.. :wub::)

 

swadak je ljubisha..hiihi :bigblue:

 

al' ne shvatam sh'a dajete takva imena ljubimcima..ljubisha bogdan milosh spasoja strahinja boshko.. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

moj machor ima ime na latinskom.. :red: a pauk josh chu da razmislim kako da ga nazovem..

ne slusa pederasti black metal, samo okrutni grind core :evotigana:

 

slatki smo valjda obojica :cool: to si htela da kazes zar ne :wub:

 

zove se ljubIsa! pazi koji slog se naglasava, tj. akcentuje :lol: nije isto kao i ljubisa :)

 

ovakva imena su najbolja, recimo posvadjas se sa komsijom koji se zove strahinja i ti da mu udaris kontru, prvog sugavog dzukca sa ulice dovedes u svoje dvoriste i nazoves ga strahinja i tako ga po ceo dan dozivas i vices: STRAHINJA!!! JEBO TI PAS MATER!!! DODJI DA JEDES OVE SPLACINE!!! probajte, nista vas ne kosta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slusa pederasti black metal, samo okrutni grind core :evotigana:

 

slatki smo valjda obojica :cool: to si htela da kazes zar ne :wub:

 

zove se ljubIsa! pazi koji slog se naglasava, tj. akcentuje :lol: nije isto kao i ljubisa :)

 

ovakva imena su najbolja, recimo posvadjas se sa komsijom koji se zove strahinja i ti da mu udaris kontru, prvog sugavog dzukca sa ulice dovedes u svoje dvoriste i nazoves ga strahinja i tako ga po ceo dan dozivas i vices: STRAHINJA!!! JEBO TI PAS MATER!!! DODJI DA JEDES OVE SPLACINE!!! probajte, nista vas ne kosta ;)

 

ne reka si da ima mozda gliste..a sam se sitila grave wormica.. :violent: yeba te grind core.. :razz:;)

 

sh'a je razlika ljubisa i ljubIsa..da dreknem to I..ljubIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIsha.. :)

 

splacine?? :rolleyes: hiihi jel to neko meso..

 

ps: rekla sam da je machak swadak..a ti..haha ne znam..vishe se dopadash Grave-tu.. :) :)

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...