Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ma nek ribam 100 fleka, bas me briga dok god je to fleka mrtvog pauka! :)

:pivopije:

 

Vala bash! Bezhi bre, kad te ujede, svrbi do nebesa!!! :mad:

 

A smo spameri :):):lol:

Idi na www.kst.org.yu , pogledaj tamoshnji forum, Chetvrtak soba, tema Chetvrtak chat. Da vidish kako izgleda kada se dugogodishnji moderator prikloni darkside-u :red::red::red::twisted::twisted::twisted: Pitashe me kako mi uspeva spam/offtopic/flame/hate/anything svake teme koju odaberem, i to uvek... Jednostavan odgovor - evo peta godina kako se ovde borim protiv toga, svaki trik u knjizi izuchih, pa sada koristim u zle-DOOM svrhe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, zato li je ovaj moj debeo... :ph34r:

 

ne znam, malo mi to neshto, naviko da jede tri puta dnevno, i trazi kuka, a dobije tipa... shniclu ipo, pola konzerve tune i hleba... kesicu friskis onog s umakom i tako...

 

powerslayer, batice, a kad si ti to pa uchio koliko jede maca? :) na ishrani? :) hhaha

 

dodushe, bilo predavanje kad je prichao onaj s divljachi kako je najbolja hrana za macu- mish. ko bi reko.

 

Haha, nego sta :mrgreen: PKS za macke :)

 

A kad smo kod najbolje hrane, to i jeste tacno.. Gde to u prirodi macke jedu losose i meso divljaci? :blink: Izdrkavanja :)

 

Zato cu ja da osmislim novu hranu za macke, miseve u vakuum kesicama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi na www.kst.org.yu , pogledaj tamoshnji forum, Chetvrtak soba, tema Chetvrtak chat. Da vidish kako izgleda kada se dugogodishnji moderator prikloni darkside-u :red::red::red::twisted::twisted::twisted: Pitashe me kako mi uspeva spam/offtopic/flame/hate/anything svake teme koju odaberem, i to uvek... Jednostavan odgovor - evo peta godina kako se ovde borim protiv toga, svaki trik u knjizi izuchih, pa sada koristim u zle-DOOM svrhe :D

Dude, You'r Evil!!! :red::twisted:

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bulldog to je PittBull. Lepota! Kako moze insekt da bude bolji od psa bwe? Zar se ne bojis da ce ti taj pauk kad tad pobeci iz terarijuma i seckati se po sobi ili u najgorem slucaju zavuci ti se u krevet?

A one nogetine kakve imaju... fuuuj!

:bigblue:

Ovo je meni priraslo za srce... :wub:

http://img201.imageshack.us/img201/8397/di...ttweiler1fo.jpg

 

Beauty & the beast at same time!

 

a pittbull..pa bull dog same shit bro.. :):lol: oke..ay nije..haha.. :razz:

 

eh' ja jedva chekam da mi se zavuche pod brushalter..il' pod gace..mljac..onako da me svu izgolica po guzi.. :wub::bigblue: chu ga nauchim da pliva u kadi po pjeni..mmm.. :red:

 

eeeeeeeeeeeeeeeeee nesh mi virovat..takvu vrstu psa smo imali u hr.. :wub: zvao se Nik..djed ga donio iz njemachke..josh kao malo kuche..bio je ka beba i izrastao u zvjer..i onda ubrzo dobio bjesnilo napao komshiju..i stric ga upucao zrachnom pushkom.. :icon_ne::evil::cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nego sta :mrgreen: PKS za macke :)

 

A kad smo kod najbolje hrane, to i jeste tacno.. Gde to u prirodi macke jedu losose i meso divljaci? :blink: Izdrkavanja :)

 

Zato cu ja da osmislim novu hranu za macke, miseve u vakuum kesicama :)

 

Sima the inventor. Kupite Powerslayer vakuumirane misheve - vasha machka vishe nikada nece okusiti nishta drugo! Sold only for 9.99$! (izmdju redova: vasha machka ce se otrovati i uginuti, guaranteed by Powerslayer Inc. ! :P:D )

 

Dude, You'r Evil!!! :red::twisted:

:pivopije::pivopije:

 

I was always evil!!! :minime: :minime: :minime:

 

Gdje si vidio da čovjek jede čovjeka?

 

Vala si mu rekla :):):) Inache, chuo sam se sa drugarom, javice mi vecheras!!! :zeleni:

 

Inache, konfiskovao mi cale machka... Nije fer! :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Danilo. Inače, ljudi sa ovog foruma su bili toliko dobri, da su mi odmah našli pomoć, a i sa jednog drugog foruma se stvorila curica koja mi je rekla da u Podgorici mogu naći zamijenu za lijek koji tražim. Tako da sam ovaj put zaista odlično prošla. Ipak priupitaj tvoj prijatelja da li postoji negdje Vetoflok i ako ne, pitaj ga koliko je zamijena SULFAMIDIN NATRIUM 16% rastvor dobra umijesto istog.

 

edit: sve je dobro dok je mačak na sigurnom :da:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сунчање и дремуцкање на јастучету поред прозора, након непроспаване ноћи проведене са женкама, као и након туче коју сам ја прекинуо (ноћас око 1.30) тако што сам кромпиром гађао супарника. Срећон, осим огреботина, добро СМО!

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami se nije naspavao, vidi mu samo podočnjake! ;) Presladak je, šta da ti kažem, a da se ne ponavljam.

 

Јесте, него поново почели десни да му крваре. Не знам шта да радим, десило се то и прошле године, али је прошло само од себе. Да га носим код ветеринара или да купим гингивал Ц па да му мажем. :)

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, него поново почели десни да му крваре. Не знам шта да радим, десило се то и прошле године, али је прошло само од себе. Да га носим код ветеринара или да купим гингивал Ц па да му мажем. :)

 

Idi kod veterinara - ja sam sa mojom prethodnom machkom (Micikom) ishao na Gingival varijantu, i na kraju je morala na oralnu hirurgiju desni, jer se ispostavilo da ima gangrenu u desnima!!! Tako da ne zajebavaj se sa time, nego ga vodi na pregled!

 

@Marija: ne samo da ima nego ce mi dobaviti Vetoflok, imaju ga i na institutu i gore na Torlaku! Tako da nemo' se sekirash (nemoj sebe da udarash sekirom :P:D), a ako sutra stizhesh u BG, ce iskombinujemo neshto za taj vrazhji Vetoflok, ovo me bre podseca kada sam pre pet godina jurio za kevu Flugalin, nigde ga nije bilo! :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh' ja jedva chekam da mi se zavuche pod brushalter..il' pod gace..mljac..onako da me svu izgolica po guzi.. :wub::bigblue: chu ga nauchim da pliva u kadi po pjeni..mmm.. :red:

 

eeeeeeeeeeeeeeeeee nesh mi virovat..takvu vrstu psa smo imali u hr.. :wub: zvao se Nik..djed ga donio iz njemachke..josh kao malo kuche..bio je ka beba i izrastao u zvjer..i onda ubrzo dobio bjesnilo napao komshiju..i stric ga upucao zrachnom pushkom.. :icon_ne::evil::cry:

Whooaaa! Twiggy nesto si se opasno popalila na te paukove :) Zar nema niko drugi da se zavlaci tamo gde pauk ne bi trebalo da se zavlaci :bigblue::):lol::red: Svasta od tebe covek moze cuti!

:):pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

 

Jadna kuca :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whooaaa! Twiggy nesto si se opasno popalila na te paukove :) Zar nema niko drugi da se zavlaci tamo gde pauk ne bi trebalo da se zavlaci :bigblue::):lol::red:

 

Ovakva pitanja ne bi trebalo postavljati - mozhe te iznenadi odgovor (hun kunne vaere veldi forferdelig :red: ).

 

@Milosh: Ozbiljno ti kazhem... Ono malo srca koje sam tada josh imao mi se cepalo... Ljude volim da gledam u bolu, posebno if I torment them, ali zhivotinje nikada!!! Nemoj da mu dozvolish da pati!!! :ph34r:

 

Inache, evo upravo se ovde igram sa jednim OOOOOOOOOOOGROMNIM Shar-planincem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nego sta PKS za macke

 

A kad smo kod najbolje hrane, to i jeste tacno.. Gde to u prirodi macke jedu losose i meso divljaci? Izdrkavanja

 

Zato cu ja da osmislim novu hranu za macke, m

aha, ali fora je da budu zivi te da ih machka lovi jer se tako njen instinkt poshtuje. zamisli da ti machka juri po kuci misha haha

krv na sve strane, kako goth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačke znaju da budu vrlo uredne, toliko da ne provališ da su išta ubile i pojele. Ali zato ima i mačaka svinja koje kada ubiju pticu raščerupaju je i ostave ti je na pragu (ne okuse je).

 

Zavisi kakav ti je karakter mačka.

 

:)

 

Što se miša tiče, iz sporta mačke znaju da se igraju sa njim satima. To je interesantnije gledati nego mrtvog miša koga zoba gladni predator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačke znaju da budu vrlo uredne, toliko da ne provališ da su išta ubile i pojele. Ali zato ima i mačaka svinja koje kada ubiju pticu raščerupaju je i ostave ti je na pragu (ne okuse je).

Hehe... Tetka se tako par puta isprepadala kada je nashla mrtvog misha u papuchi ispred vrata... To joj se njen machak zahvaljivao za klopu i ostavljao joj poklon zauzvrat :D

Tako je jednom nashla mrtvu ribicu i pitala se gde li je machak mogao da je ulovi kad zive podalje od najblize reke... Kasnije joj je bilo jasno kad joj se pozalio komshija kako su mu nestale ribice koje je pokushao da chuva u fontani u dvorishtu :):)

 

A machke stvarno umeju biti uredne... Zavrnu shiju iz avrshe sa zrtvom... Valjda je taj nachin ubijanja urodjen za sve machke, pa i one velike... Kod zrtve shchepaju kandzama i zatim kidishu na grlo... :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...