Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

mace su zakon.

primecujem da funkcionishu po rasporedu ali SKROZ.

znachi ko prvi ustane, ustaje i Marko, budi sve ostale, javlja se da ide da kaki, kaki, javlja se da je kakio, trazi da jede, jede, vrati se da spava :)

uveche ista pricha, oko ponoci je vec frka da se spava, ako moji legnu a ja josh nisam legla, on trazi da spavamo... (poshto cale ne da da se uvali kod njih u krevet)... hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

mace su zakon.

primecujem da funkcionishu po rasporedu ali SKROZ.

znachi ko prvi ustane, ustaje i Marko, budi sve ostale, javlja se da ide da kaki, kaki, javlja se da je kakio, trazi da jede, jede, vrati se da spava :)

uveche ista pricha, oko ponoci je vec frka da se spava, ako moji legnu a ja josh nisam legla, on trazi da spavamo... (poshto cale ne da da se uvali kod njih u krevet)... hehe

 

Najnezgodnije je dok su josh machichi...uvek se uvale da spavaju blizu glave (na rame) i onda predu u uvo...

Naravno kad odrastu vishe se ne uvaljuju...ili bar moje nisu...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@df: nema miris, brale il sam ja luda, a to shto se linja, pere se posteljina i gotovo :)

a bash lepo spavamo. kod nogu ili kod stomaka spava, i nije smarach, ne skache svaki put kad hocu da se okrenem...

 

matatrta, tako sam u pragu spavala sa macom i tri macheta preko mene, i svaki put kad pokusham da se pomerim svo chetvoro ustane i onda se vrti u krug i smeshta i izbode me, onda to shto kazesh, predu na uvo, pa mi uskochio u kosu jedan... AAA!! uzas.

 

Marko me razume, da chuknem u drvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мачке немају воњ, макар га ја не осећам.

Што се спавања тиче, мој воли да ми се навали на стомак, ако лежим на леђима, или на кук, ако лежим на боку (у овој варијанти издржим 15 минута јер је поприлично тежак и није га лако носити).

 

@Марија *toy*

Тај распоред је супер, провалићеш касније да се увек буди у исто време, леже да спава у исто време итд.

 

Што се намештања тиче, већ месецима сам избоден по стомаку и бутинама. Кад га мало лупим по шапи, онда престане и легне...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otac moje drugarice uopšte ne voli mačke (iako ih u kući imaju 3). Irena kada dođe kući, ona (mačka) odma' za njom krene, a kada se tata vraća s posla, ona pokunjeno sama izlazi napolje. Ne znam šta se dešava sa ostale dvije.

 

edit:

Inače, bila sam malo da se prošetam pored mora da uhvatim svjež vazduh. Juče čak nisam ni izašla na terasu. Čitav dan sam hvatala informacije u vezi sa kornjačicama itd. da ne smaram opet s našom upalom pluća. Došla sam kući oko 10.30pm i vidjela Lulu kako leži "na leđima" iliti na oklopu. Plakala sam samo tako... :cry: Gotovo. Pobjegla sam u sobu i tu razmišljala šta da radim... :cry::cry::cry:

 

Mama je uletjela i rekla da je živa, i da nije imala snage da se preokrene. Na izmaku je, znam. Sestra mi, nažalost, nije kupila onaj lijek, te sjutra idem za Podgoricu. Nadam se da neće biti kasno. Čitala sam i o gorim slučajevima, znam da neće umrijeti...

 

Pa ipak :cry::cry::cry:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sima the inventor. Kupite Powerslayer vakuumirane misheve - vasha machka vishe nikada nece okusiti nishta drugo! Sold only for 9.99$! (izmdju redova: vasha machka ce se otrovati i uginuti, guaranteed by Powerslayer Inc. ! :P:D )

 

Hell yeah! Sveze vakuumirani misevi hranjeni pesticidima sa sertifikatom "Zdrava hrana" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whooaaa! Twiggy nesto si se opasno popalila na te paukove :) Zar nema niko drugi da se zavlaci tamo gde pauk ne bi trebalo da se zavlaci :bigblue::):lol::red: Svasta od tebe covek moze cuti!

:):pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

Jadna kuca :cry:

 

haha lako chu ja s paukom..njega strpam u kutiju..ak se iskoprca nayebache kod crnog mi machka.. :) a neznam tko che prije da bjezi od kog machak od pauka il' on od njeg..

 

eee pa norma da ima tko da se zavlachi.. :twisted::red::muzicar::rockdevil: no need to explain it any further..

 

i shta ovaj all destrojzer pricha..janc en kjang..nji sh shandz ing bin..hochesh po kineski ha japanac.. :):lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lulu je umrla. IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Upravo sam je sahranila pored mora.

 

Pablo je preplašen, od jutros je traži po ćoškovima.

 

Ne mogu da dođem sebi. I dalje mislim da ću je vidjeti u akvarijumu kako se brčka u vodi...

 

IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

 

 

Šta sad... I ne mogu da prestanem da plačem, ne znam šta da radim...

 

IPB Image

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marija: Saucheshce...

@Milosh: Hvala za brigu & savet juche, i dobro je shto sam otishao do doktora, ne samo shto sam nagnjechio rebra vec sam napravio i mali podliv na zhuchnoj kesi kako sam tresnuo... Reche doca da sam chekao do jutros, ne bih ni spavao od bolova...

@Wolflord: Si video prevod?

@Sima: Daj bre se udruzhimo pa da pravimo biznis - ti truj machke a ja cu tebe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, bre, marija, bre :(

 

Нема шансе. Буди се у пола пет и мјауче ми поред кревета док га не пустим напоље.

... a shta ce kad spava iskljuchivo u krevetu, ja izadjem a cale ga ne pustha u krevet? :)

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam planirala na prolece da uzmem neko shene po mogucstvu ziftovog.. rodjaka tj od tih krvnih linija.

onda smo odlepili svi u kuci i uzeli Marka, a plan je bio da uzmemo i jedno shtene, seldzuka, iz ulice.

ipak, cale hoce shnaucera, mislim, i ja ih obozavam, ali ko ce da cheka leglo... i tako sad jurimo shnaucere shto pre dok je marko josh mladjan :)

 

i najlepshe od svega je shto je hladno vreme stiglo a to sam htela da izbegnem sa shtenetom. nema logike, prosto je prazna kuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...