Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Twiggy, nije valjda da je to sve tvoje? :D

 

koje bwe? ne kuzim.. :bigblue:;)

 

hey powerslayer mene ova tarantula positila na dalmatince.. :)

 

IPB Image

 

al' ja nabavljam dugo chekanu tarantulu zvanu mexican red knee..al' dvoumim se i za mexican fireleg tarantulu..obe su mi lipe..

 

red knee

IPB Image fireleg ---> IPB Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekom treba savet oko hrcka samo naka pita, imala 3. Od cega su 2 bebe koje su srecno udomljne, i zaista mislim da su idealni za sve ljude koji nemaju puno vremena da posvete ljubimcu a ipak bi voleli da ulepsaju zivot jednom malom bicu... :bigblue:

Mada su informacije koje nude veterinari u vezi sa njima uglavnom oskudne... to su divni ljubimci koji se vremenom pripitome i razviju svest o svom vlasniku(od njega ne beze, hoce da se s njim igraju i sl.)...

Jedino sto nisu za one koje tesko trpe gubitke, jer zive samo do maximum 3,5 tgodina. Moj je ziveo 3. i kad je umirao ,to je najgora stvar na svetu. Jer suvise su mali da bi im veterinar nasao venu i uspavao ih kad im se slosi... tako da umiru polako i uglavnom u mukama... kad je dosao i taj tren slusati njegove cijuke i nemoci mu pomoci je bilo strasno... :cry::cry::cry:

Ali ja se uvek tesim da moj hrcak Albert je ziveo lep zivot u kavezu sa sarenim toboganom ,tockom,i bio je voljen i jedan je od retkih koji je obilazio bg u dzepu na mojoj kosulji,ali glavnom u spavacem stanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPB Image

 

Ovo je prava lutkica!

 

Shalim se naravno, nevolem PittBull-ove narocito ali ova fotka je cool!

 

Najvishe gotivim Nemacke Ovcare, Rottweiler-e, Dobermane... ima jos gotivnih rasa ali ovi su mi The Best Of! :da::da::da:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti paukove mrzim ih! Sav se najezem! Twiggy nemoj ove grdobe vise da postujesh, tu treba da se kucni ljubimci a ne kucne ubice! :)

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

mrzim i ja tebe..sad.. :evil: shta bwe..pa nisu to kuchne ubice no kuchni ljubimci..ove dvi vrste tarantula su jedne od najpopularnijih paukova koje mozesh nabavit za ljubimca..plus ne zahtjevaju komad mesine no insekte ponajvishe skakavce..a mozesh im dat komad teletine i navodno im triba 24s da pojedu to.. :) how cool..al' jedino tribaju imat uvik chistu vodu..

 

vak che moje pile da kusa teletine..

http://img261.imageshack.us/img261/9359/food026xw.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Twiggy: Znachi, ista si kao moj najbolji prijatelj, koji mi chak brani da ubijam paukove u lokalu gde radim. Neka onda on chisti za njima! Jebena pauchina, nikad da se otarasim!!!

@Axeanosilas: Samo jednom si dobio chokoladu? Jadan. Evo kupicu ti ja josh jednu. Samo morash da obecash da se o ovoj necesh starati duzhe od par minuta :D:P

Ja se drzhim machaka. Jedinih zhivotinja koje sam ikada imao za ljubimce. Mada, nemam ljubimca vec nekih, lemme see, 6-7 godina unazad. Jebiga, nikada da nadjem onaj fini balans posao-fax-kucne obaveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vak che moje pile da kusa teletine..

http://img261.imageshack.us/img261/9359/food026xw.jpg

Nemoj mi reci da drzis tu stvar u svojoj kuci ili planiras da nabavis tako nesto? :confused: Ne mogu ja to podneti, bljak su mi maximalno! Tako bi ga slatko spljostio sa mojom martinkom bwe!

 

 

@All_Desroyer

Nastavi da tamanis tu gamad! :da: I meni neki ortaci brane da ih eliminisem, ja se napravim lud, kao iskulirao sam a cim se malo odmaknu od pauka sledi moja brza reakcija i naravno Spider is Dead! :)

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

@All_Desroyer

Nastavi da tamanis tu gamad! :da: I meni neki ortaci brane da ih eliminisem, ja se napravim lud, kao iskulirao sam a cim se malo odmaknu od pauka sledi moja brza reakcija i naravno Spider is Dead! :)

 

Naravno. Najsochnije se razlete kad ga zalepish papuchom sa tvrdim djonom - znachi, Vojvodom ubijam gamad, on je najveca papucha koju poznajem! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@'All_Destroyer' pa tarantule ne prave po kuchi pauchinu..nazalost..ja bash volim kad se chochkovi zapauche.. :bigblue: ama tarantule su ogromne stanu ti u shaku..i ne pendraju se po zidovima bwe k'a spajdermen.. :) ev otprilike da vidish koliki su..

 

IPB Image

 

mahni drugu.. :pivopije:

 

@Wolflord pa reche da nabavljam..redknee il' srodnika fireleg.. :da: bolji su od buldoga..trust me.. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pije?:) macka alkos! Koji je trip sa cveticjem na avataru???

 

Мој мачор не пије млеко, зато сам то напоменуо.

 

Што се тиче цветића, погледај тему Feel free to ask и придружи нам се!

Коломбоћ ће владати светом!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sunsetter: Ovo moram Vojvodi da ispricham! Machka alkoholichar :) :) :) Jebote, ako nam se specijalne jedinice propiju?! Ne dam na nasheg Mileta Svinjokoljca!!! :P

@Twiggy: Prichao sam o paucima uopshte, ali sad ga pretera. Te ogromne paukove nikada nisam podnosio - dlakavi, vishenozhni, itd. Ne volim ih. Ako vec hocu neshto otrovno u kuci, dovoljno je da sebe malo isechem i pustim da mi malo krvi isteche - neidentifikovana crna smesa duvanskog dima, alkohola i zla :D

@Wolflord: Kada ga razlepish onako iskusno, pustish mu Cannibal Corpse - Scattered Remains, Splattered Brains! :D :D :D

@Axeanosilas: Nije bash bilo koje... Ne sme kupus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, zato li je ovaj moj debeo... :ph34r:

 

ne znam, malo mi to neshto, naviko da jede tri puta dnevno, i trazi kuka, a dobije tipa... shniclu ipo, pola konzerve tune i hleba... kesicu friskis onog s umakom i tako...

 

powerslayer, batice, a kad si ti to pa uchio koliko jede maca? :) na ishrani? :) hhaha

 

dodushe, bilo predavanje kad je prichao onaj s divljachi kako je najbolja hrana za macu- mish. ko bi reko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ All_Destroyer: :) Ta stvar bas ide uz tamanjenje paukova! :da: ili recimo pustis Hammer Smashed Face a pevas Papucha Smashed Face! :):pivopije::pivopije:

 

@Twiggy: Nije to bulldog to je PittBull. Lepota! Kako moze insekt da bude bolji od psa bwe? Zar se ne bojis da ce ti taj pauk kad tad pobeci iz terarijuma i seckati se po sobi ili u najgorem slucaju zavuci ti se u krevet?

A one nogetine kakve imaju... fuuuj!

:bigblue:

 

 

Ovo je meni priraslo za srce... :wub:

IPB Image

 

Beauty & the beast at same time!

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...