Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Geo mnogo su ti dobre one lutalice,imam i ja u kraju par lepih primeraka...samo se izvale i leže po ceo dan...

Lenštine...

 

 

Ove nase nas non stop prate (mene i moje ortake)...cuvaju nas, laju na kola, kolju se sa drugim kerovima, ubijaju macke... nikako nisu lenstine... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove nase nas non stop prate (mene i moje ortake)...cuvaju nas, laju na kola, kolju se sa drugim kerovima, ubijaju macke... nikako nisu lenstine... :D

 

da postali smo ko cigani....

ludi bar misle to jer nas stalno prate...

ja ih mrzim iz dna dushe...

pogotovo Malog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf evo dolazim sa krvavog ratista.Sta je bilo.Muzjak fox terijera ujeo Hajdi i ona skoci na njega,krene da ga davi i jedva ga nekako izvucem.E pa to nije bilo dovoljno i Hajdi udje u malecnu kucicu gde je bila zenka fox-a i krene da je davi.Znaci kucica je zakovana debelim ekserima.E sad sve vam je jasno koliko snage ima ona kada se kucica bukvalno raspala.Sto je u neku ruku dobro jer da se nisu daske raskovale ne bi mogao da izvucem Hajdi napolje.50 kg nije malo vuci jos pogotovo kad pruza otpor.Fox je vec bio izgubio vazduh koliko ga je Hajdi davila,jos desetak sekundi i ja mislim da bi ga ubila...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, najradije bih ova dva (ako vec moraju mali kucici)

Pomeranian (stene): PomeranianPuppyMayaroseGeorgieBoy1.JPG

 

west highland white terrier: westie.jpg

 

Ovaj Westi je vrh... A ni Pomeraniac ne izgleda lose.. Stvarno su vrh rase, ali za Westija znam da je bandoglav i zardt ako ne i previse. Inace razmisljao sam se odavno o nabavci jednog westija... Moram priznati da je perfektan i da je kao plisana stvar koja jedva ceka da bude uzeta u ruke...

 

Iskreno, mozak mi je zakazao kad sam ugledala... to... malo... pogled... firzurica... nosic... izraz...

 

A onda sam pocela da vriiiiiistim! :wub::veseli::mhihi:

 

Obozavam tako slatka i neverovatno mala stvorenja :wub: Uzmem ih u ruke i odma' pocnem da bulaznim :wub:

 

I da, moje sivo mace mi moglo da ga zadavi, a dugo je neki' 10 cm i tesko neki' pedesetak grama :veseli:

.....

 

Da ali pored toga ja ne bih dozvolio da se njemu nista lose dogodi pa cak ni tvoje mace, bez obzira koliko je slatko... I u potpunosti se slazem sa tvojom prethodnom konstatacijom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh - sta danas dobih od druga :(

 

"Medena je danas spasena sa ulice iz kandzi brutalnih, nasilnih monstruma. Smestana je u EPARov azil za pse u Subotici. Ako znas bilo koga ko bi mogao da je udomi, molim te mi javi. Maltretirana i mucena je citavog zivota, a nikada nije ujela ili zarezala na bilo koga, i nikad nije izgubila ljubav prema ljudima.

 

zaMEDENU.jpg

 

Delo "nevinih decjih ruku". Tucena je, vezivana i batinjana svakog dana, obzirom da nije sterilisana, kada bi se okotila, "deca" bi se "igrala" sa njenim stencima dok ih ne bi ubili. Takodje su izmislili da je odlicna zabava (za njih, naravno) da joj guraju granu u anus.

 

RADI SE O DECI PREDSKOLSKOG UZRASTA.

 

Osim toga, jedan manijak je nedavno pokusao da je pregazi kolima. prezivela je, ali joj je od udarca kola u glavu, desno oko uslo u lobanju.

 

...pomagajte ako ikako mozete.

 

PS

dete je odraz odrasle osobe."

 

Ako ima zainteresovanih, posaljite mi pp :sad:

 

Edited by Wise Owl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li iko odgovarati za to?

o da...

deca predskolskog uzrasta??!?!?

Moja Lara je sa 2 godine napravila slicno sranje, zbog ciste ljubomore (bacila je macice, jer je bila ubedjena da muce njenu macku) i odrana je od batina :no:

To su ujedno i jedine batine koje je popila od mene (zasad... :mhihi: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh moj sestrić je ubacio mače u vatricu zapaljenu za roštilj, imao je 6god tada, po mom mišljenju dovoljno je veliki bio da zna šta radi, a njegova keva (moja sestra od tetke) ga je jednom ošamarila i posle se smejala, kao pravilo dete roštilj. Naravno klinja je video da se ona smeje i neće me iznenaditi da to ponovo uradi... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

o da...

deca predskolskog uzrasta??!?!?

Moja Lara je sa 2 godine napravila slicno sranje, zbog ciste ljubomore (bacila je macice, jer je bila ubedjena da muce njenu macku) i odrana je od batina :no:

To su ujedno i jedine batine koje je popila od mene (zasad... :mhihi: )

Lara je imala dve godine, mislila je da pomaze macki i nije ni shvatala posledice...

Ovi su vec matori za takve izgovore. A roditelji su ti koji treba da odgovaraju :violent:

 

Uh moj sestrić je ubacio mače u vatricu zapaljenu za roštilj, imao je 6god tada, po mom mišljenju dovoljno je veliki bio da zna šta radi, a njegova keva (moja sestra od tetke) ga je jednom ošamarila i posle se smejala, kao pravilo dete roštilj. Naravno klinja je video da se ona smeje i neće me iznenaditi da to ponovo uradi... :no:

:icon_ne::icon_ne::icon_ne::udri::udri::udri:

Sta je bilo sa macetom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lara je imala dve godine, mislila je da pomaze macki i nije ni shvatala posledice...

Kasnije, kada mi se razbistrio mrak sa ociju, lepo sam joj objasnila posledice onoga sto je uradila i bogami je dobro naucila lekciju...sada ima 4 i da vidis kako voli i pazi zivotinje...

 

@Tanja

Zilave su macke...ne kaze se dzabe da imaju 9 zivota :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnije, kada mi se razbistrio mrak sa ociju, lepo sam joj objasnila posledice onoga sto je uradila i bogami je dobro naucila lekciju...sada ima 4 i da vidis kako voli i pazi zivotinje...

Kako vooolim hepiendinge! :wub:

 

 

Nego, ne javljas sta je sa onim crnim macetom? Ko pazi na njega? Ko ga hrani? Ko prosipa posip? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh - sta danas dobih od druga :(

 

"Medena je danas spasena sa ulice iz kandzi brutalnih, nasilnih monstruma. Smestana je u EPARov azil za pse u Subotici. Ako znas bilo koga ko bi mogao da je udomi, molim te mi javi. Maltretirana i mucena je citavog zivota, a nikada nije ujela ili zarezala na bilo koga, i nikad nije izgubila ljubav prema ljudima.

 

zaMEDENU.jpg

 

Delo "nevinih decjih ruku". Tucena je, vezivana i batinjana svakog dana, obzirom da nije sterilisana, kada bi se okotila, "deca" bi se "igrala" sa njenim stencima dok ih ne bi ubili. Takodje su izmislili da je odlicna zabava (za njih, naravno) da joj guraju granu u anus.

 

RADI SE O DECI PREDSKOLSKOG UZRASTA.

 

Osim toga, jedan manijak je nedavno pokusao da je pregazi kolima. prezivela je, ali joj je od udarca kola u glavu, desno oko uslo u lobanju.

 

...pomagajte ako ikako mozete.

 

PS

dete je odraz odrasle osobe."

 

Ako ima zainteresovanih, posaljite mi pp :sad:

 

Jebi ga, zivim u stanu i nemam kako da je cuvam, ali mi je zao sto se to desava dobrim zivotinjama. Mozda da je rezala i lajala ne bi je ovako deca maltretirala. Verovatno... Samo ja sam jednom video neke klince kako maltretiraju neko kuce koje se mazi i lezi ispred njih a oni ga sutiraju i maltretiraju. Kako sam im podelio samare. Svaki je otisao kuci placuci, da bi mi kasnije jedan zabrinuti roditelj prisao i upitao me sto sam to uradio, da bih sa mojim objasnjenjem dete dobilo i od caleta jos jedan samar. Vaspitavanje dece je velika odgovornost, znam, ali ne treba im dopustati da maltretiraju zivotinje jer ce prerasti u to da maltretiraju ljude....

 

Sto je najgore, to nije usamljen slucaj :icon_ne:

Znas li sta je bilo sa tim skotovima? Hoce li iko odgovarati za to?

 

Mislim da ako sam ne preduzmes nikakve korake sve se svodi na malo grdnje sto je to dete neku zivotinju povredilo. Bez batine nema nista :twisted: :twisted: :rockdevil: :rockdevil:

 

Uh moj sestrić je ubacio mače u vatricu zapaljenu za roštilj, imao je 6god tada, po mom mišljenju dovoljno je veliki bio da zna šta radi, a njegova keva (moja sestra od tetke) ga je jednom ošamarila i posle se smejala, kao pravilo dete roštilj. Naravno klinja je video da se ona smeje i neće me iznenaditi da to ponovo uradi... :no:

 

Narvno ako se majka smeje, sto se on ne bi smejao i uradio to ponovo... Treba tu majku istuci a ne dete... Prvo nju vaspitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh što ti voliš da deliš batine? :no:

Nisam za to da se deca trebaju tući. Mislim da se rečima sve može objasniti.

Polazim od sebe, mene je ćale jednom u životu ošamario (sa valjanim razlogom) i nikad više.

I nisam oupšte loše ispala, iako su mi samo objašnjavali šta je dobro uraditi u životu, a šta ne.

 

Isto tako i sa životinjama, radije vičem na njih, kada nešto zgreše, nego da ih tučem... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...