Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

et Dead Man Walking

Ma ajde komentariši da se malo smejemo

:lol:

 

Jbt na svaki moj post ovde ide tvoj komentar.

Piši malo i o svojim ljubimcima, nisam ja tvoj kućni ljubimac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh što ti voliš da deliš batine? :no:

Nisam za to da se deca trebaju tući. Mislim da se rečima sve može objasniti.

Oh kakva velika greska :)

 

Da, moze se objasniti kada roditelji objasnjavaju i cimaju se od pocetka, ali kada naletis na primer roditeljske nebrige koji upravo ubija neku zivotinju nema izbora nego da mu utuces poentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh što ti voliš da deliš batine? :no:

Nisam za to da se deca trebaju tući. Mislim da se rečima sve može objasniti.

Polazim od sebe, mene je ćale jednom u životu ošamario (sa valjanim razlogom) i nikad više.

I nisam oupšte loše ispala, iako su mi samo objašnjavali šta je dobro uraditi u životu, a šta ne.

 

Isto tako i sa životinjama, radije vičem na njih, kada nešto zgreše, nego da ih tučem... :lol:

 

Mislim da nekoj deci ne mozes objasniti jer to kada sam im podelio samare nije bilo prvi put da sam ih video kako maltretiraju zivotinje... Jednostavno batina je iz raja izasla za neku decu. Ali i pored svega toga oni se i dalje nisu opametili, vidim tu i tamo ponekad da maltretiraju neko mace, ali kada me vide pobegnu a ja nisam stvarno u stanju da se jurim sa njima... Kakav idealizam da se sve moze recima ispraviti... Ideali su jedno a istina i realnost nesto sasvim drugo...

 

Sto se zivotinja tice, nisam siguran da vikom mozes postici nesto kod njih....

 

Oh kakva velika greska :)

 

Da, moze se objasniti kada roditelji objasnjavaju i cimaju se od pocetka, ali kada naletis na primer roditeljske nebrige koji upravo ubija neku zivotinju nema izbora nego da mu utuces poentu.

 

U potpunosti se slazem sa tom tvrdnjom!!! Ali steta je sto ima sve vise i vise roditeljskih nebriga...

Edited by TurboBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh moj sestrić je ubacio mače u vatricu zapaljenu za roštilj, imao je 6god tada, po mom mišljenju dovoljno je veliki bio da zna šta radi, a njegova keva (moja sestra od tetke) ga je jednom ošamarila i posle se smejala, kao pravilo dete roštilj. Naravno klinja je video da se ona smeje i neće me iznenaditi da to ponovo uradi... :no:

Ко као дете убија животиње и пали, има потенцијал дса постане серијски убица касније... Гледао сам једном на ТВ-у...

 

Узгред, пси су злопамтила...

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Dead Man Walking

Ma ajde komentariši da se malo smejemo

:lol:

 

Jbt na svaki moj post ovde ide tvoj komentar.

Piši malo i o svojim ljubimcima, nisam ja tvoj kućni ljubimac :D

 

 

Ne smem puno da komentarishem, pocheli su da mi brishu postove :) -shalim se

 

Pa moram da stavim komentar kad mi je SMEŠNO!! :):)

 

Jesil ti jedna od onih ljudi shto non-stop pricha sa svojim dzukcem - machkom? :) Ja kad to vidim negde u gradu -da se neko dere na kera...uhvatim se za stomak i valjam se od smeha. :lol: Narochito kad su to neke starije zhene sa pekinezerima i chudima. :)

 

 

Ja bih pisao al kad nemam trenutno nishta od zhivuljki, imao sam ibice al su one krepale :( :(

...zaaato cu da pishem o tebi :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam spanskog bretona od godinu dana (Steva) i kad mu viknem neku komandu (koju sam ga ja naucio :bigblue: ) on razume! Ali pricati sa psom je stvarno smesno, osim ako je covek jako smoren! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lize sapu a ko zna gde je bila :P:)

Немој да та шапа буде стављена на оне пацове што их ти зовеш морским прасићима... :):)

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

 

btw, svima vama kojima je to smeshno, ja pricham sa Mawkom (shta ima, kako je i tako to) i on mi kulturno odgovara (mislim da se retko rodi tako prichljiva machka:))

i nemoj sad da mi neko kaze da je glup, nije, samo je druzeljubiv :)

 

 

...e o tome vam ja govorim...

 

 

:):):):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha...

Pa ja sve vreme pričam sa životinjama, i to ne samo sa svojim mačkama, već onako usput sa svakom životinjom koju sretnem :)

Ljudima je to ispočetka smešno, ali ubrzo naviknu na budalu :mhihi:

A moja mačka konta šta joj govorim i bez dizanja glasa, zna koja reč šta predstavlja, i na naredbe koje joj se ne sviđaju odgovara sa mrzovoljnim mnjau :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha...

Pa ja sve vreme pričam sa životinjama, i to ne samo sa svojim mačkama, već onako usput sa svakom životinjom koju sretnem :)

Ljudima je to ispočetka smešno, ali ubrzo naviknu na budalu :mhihi:

A moja mačka konta šta joj govorim i bez dizanja glasa, zna koja reč šta predstavlja, i na naredbe koje joj se ne sviđaju odgovara sa mrzovoljnim mnjau :da:

 

 

 

hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tis' pukla!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :lol: :lol: LOL LOL

 

i josh se pitash zashto ti se smejem....

 

Mene bi samo u hitnu mogli da vode kada bih te video da prichash sa machkom... :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Dead Man Walking

 

Uh, pa moraćemo onda uskoro da se vidimo, da vidiš kako pričam sa životinjama, pa da se rešim bede :)

Ljudi koje ne vole grašak baš imaju čudne tripove :wub:

 

Nego moja Maza je sada izašla i iz fazona da je mačor. Sada po ceo dan spava na podu, neće da se makne :lol:

Toplota je verovatno smorila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...