Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ne znam za brzinu,ali lep jeste,i greška je ako ga neko ne usvoji...

 

Šteta što ih toliko ima,ne zato što ih mrzim,nego šteta za njih..mrznu po hladnoći kad je zima,ponekad i napdaju ljude

znaš ono...osete strah u nekome,napadnu ga,posle dođu šinteri i ubiju ga...nije humano,al šta da radiš kad nije ničiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa treba ih odvesti u azil za pse, ali i to nije neko rešenje, ima ih previše... :(

Najbolje je kad ih neko usvoji! :lol:

Jel hoće neko da usvoji Lava?

Mnogo je lep i dobar (kako čujem od Đoleta), bio bi odličan kućni ljubimac! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja omiljena rasa (kucica mislim) Shin Tzu iliti Shi Cu

 

img6483cx5.jpg

 

 

Jooj izvini tek sad sam videla!!!

Imam problema kada mi piči download na maximumu, ne otvori mi sve slike na strani ovde :no:

Preslatko je!

Šta je bata ili seka? Kako se zove?

Frizurica je extra! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Geozee

Jooj hvala na ispunjenju želje Đole! :lol:

Lav je predivan, stvarno bi bilo super da ih udomimo, šteta je da propadnu ovako slatki kucovi. :da:

Lesikin se ne vidi baš najbolje zato što je bio mrak, moraćeš da ga slikaš po danu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ta mala cuda koja lice na pekinezere kao i pekinezere. Zli su i sto jedan ortak rece "da mogu sve bi nas poklali" :)

 

Kod mene u kraju ima 2 super kuceta, jedno izgleda kao mesavina bob tejla i neceg manjeg a jedan lici na ovog Lavovog druga iznad :lol: taj bob tejl samo lezi okolo po ceo dan, sav uceban a ovaj drugi me gotivi :wub: mada je umeo da bude bezobrazan i njuska tamo gde ne treba :ph34r::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj izvini tek sad sam videla!!!

Imam problema kada mi piči download na maximumu, ne otvori mi sve slike na strani ovde :no:

Preslatko je!

Šta je bata ili seka? Kako se zove?

Frizurica je extra! :D

 

Bata je i zove se Tobi!!! Inace je vrlo druzeljubivo i prijatno stvorenje koje ti olize facu svaki put kad stigne...

 

Jbt, ni ja nisam videla...

PA VIIIIIIDI GAAAAAAAA!!! :wub: :wub: :wub:

 

I sta mislis o njemu?

 

Shta je ovo naopako?!?!?! :o

 

Kill it! Kill it! Kill it!

:)

 

If I see you I'm gonna kill you, shala mala... Sto bih ga ubio ja ga prosto obozavam...

 

Мој мачор би задавио овог ши-цуа... :) :)

 

Tesko da bih ga stigao iako je mali vrlo je pokretan i zivahan....

 

I moja Jagoda bi se jako ravnopravno pobila sa .......Onim....Psom?

macc015.jpg

 

Psom nego sta... I to jedan od najboljih ako ne i najbolji... Inace sam video neke macke koje su se klale sa duplo vecim kucicima tako da ovo vrlo dobro znam. Ali ja ne bih nijednoj macki dozvolio da pridje Tobiju!!!!

 

Mrzim ta mala cuda koja lice na pekinezere kao i pekinezere. Zli su i sto jedan ortak rece "da mogu sve bi nas poklali" :)

 

Kod mene u kraju ima 2 super kuceta, jedno izgleda kao mesavina bob tejla i neceg manjeg a jedan lici na ovog Lavovog druga iznad :lol: taj bob tejl samo lezi okolo po ceo dan, sav uceban a ovaj drugi me gotivi :wub: mada je umeo da bude bezobrazan i njuska tamo gde ne treba :ph34r::)

 

Ta mala cuda su za razliku od pekinezera privrzena i prijatna laju samo kada ih bas nervirate ali su maze nevidjene... Nisu zli nimalo sto mogu potvrditi sa tim jer znam i zenku iste rase. To je uzivancija. Znam kako su pekinezeri zli i nikakvi i nimalo mi se ne svidjaju ali ovo je nesto posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja tetka ima vestija malog :wub:.

 

Elem, moja machka je fetishista za vesh.... nema je po celoj jebenoj kuci i onda je nadjem kako dzonja u mom ormanu u delu gde je vesh, ali samo tamo :).

 

Ah, da čini mi se da si već pisala da si je pronašla u fioci gde držiš bruseve :lol:

Voli tvoj miris zato ide tamo :da: a ako je odvojena od majke rano, tim pre, jer te smatra za mamu ili seku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta mislis o njemu?

Iskreno, mozak mi je zakazao kad sam ugledala... to... malo... pogled... firzurica... nosic... izraz...

 

A onda sam pocela da vriiiiiistim! :wub::veseli::mhihi:

 

Obozavam tako slatka i neverovatno mala stvorenja :wub: Uzmem ih u ruke i odma' pocnem da bulaznim :wub:

 

I da, moje sivo mace mi moglo da ga zadavi, a dugo je neki' 10 cm i tesko neki' pedesetak grama :veseli:

.....

 

Danas sam molila drage mi vlasnike velikog snaucera da mi posalju slike crnog andjela zvanog Dora. To kuce je doseglo vrhunsku zivotnu mudrost. Toliko je dobrocudna i poslusna - da dobija sve sto pozeli! :bigblue::da: Sa nestrpljenjem ocekujem slike :wub:

.....

 

Da li sam pomenula da mi je sivo (najmanje) mace dugo samo 10 cm i tesko nekih pedesetak grama? :wub: A kako samo slatko izgleda kad se prejede, pa mu stomacic bude veci od glave :wub:

.....

 

Jednog dana ce me zaista strefiti srcka od ovolikog odusevljavanja :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...