Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=MbE6ELIR-50&playnext_from=TL&videos=faHwkNBTYCM

 

Evo jedne od najjačih bandži u povijesti košarke. MJ imperator u samom finišu.

Pao sam na dupe tada gledajući direktan prenos na jednoj od lokalnih televizija, koja je gotovo svake noći emitovala neku NBA utakmicu.

На Белами. По две-три утакмице за ноћ некад..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Malo je stariji video, ali je jedan od najboljih koje sam ikad video   :da:

 

Anywayz, sto se finala tice, Kobe jebe sve zivo   :rockdevil: Voleo bih da Boston osvoji, al' kurac...

Edited by Zoidberg
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao live, odlična utakmica, katastrofalno suđenje, Ray Allen je razbio, u prvom poluvremenu je dao 27 poena i 7 trojki, nisu mogli da ga zaustave. Rondo ima katastrofalan šut, ali ipak je ostvario tripple double, mnogo dobar osećaj za skok ima, svaka čast. Kobe čim se zadrži malo u vazduhu oni sude faul. Nadam se da Boston osvaja, biće ovo zanimljiva serija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao live, odlična utakmica, katastrofalno suđenje, Ray Allen je razbio, u prvom poluvremenu je dao 27 poena i 7 trojki, nisu mogli da ga zaustave. Rondo ima katastrofalan šut, ali ipak je ostvario tripple double, mnogo dobar osećaj za skok ima, svaka čast. Kobe čim se zadrži malo u vazduhu oni sude faul. Nadam se da Boston osvaja, biće ovo zanimljiva serija.

 

secam se kakve su faulove barbosi svirali na brajantu u 1/2... smesno. al zato on sme da igra odbranu kako oces. ne znam da l se secas u drugom mecu kad je udario toni alena (cini mi se da bese on) kad je ovaj krenuo na kucanje, a ovi pustise, kao bila rampa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustao sam pre cirka sat vremena, Kelti im jebaše nanu naninu posred grada poroka. Alen igra glavom i mekom rukom, jednom talenat. Neće Lejkersi izdržati, upali su u sistem. Tim sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...